Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Błąd KLIMY


siara

Rekomendowane odpowiedzi

Od miesiąca nie mogę ustawić temp na wyświetlaczu klimy. Vag wykazał problem z klapą powietrza. kodami klimatronika też wyskoczył błąd 8.1. :mysli:

POMOCY!!!![br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 12:37_________________________________________________Tylu fachowców i nikt się nie wypowie??? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Czekam na pomoc

Oj stary chyba nikt nam nie pomoże......... :no:

A jakie masz objawy? bo mi temp na wyświetlaczu wariuje raz jest normalnie, ale za chwilę np z LO przechodzi mi na 17.5*C i można zejść do 0 :mysli:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 10:28_________________________________________________Miałem jeszcze błąd 15.7 ale jego VAGiem udało się skasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pomogło

Do testu tylko zapłon na zgaszonym silniku.

oczywiście do tego tylko pełny vag.

ADAPTACJA KLIMATRONIKA VAG COM

wchodzisz w (08) klimatronic i wykonaj "test",

klapy i nawiewy będą sobie chodzić,klikaj "next" aż do zakończenia "END",

powróć do odczytania błędów i jeśli jakieś się pojawiły wykasuj je ,

potem wchodzisz w

basic settings(04),

blok 001 - zaczekaj aż wszystkie wartości zejdą do zera i zrób

[Adaptację -10]

Chanel 00 [Test] > [save] - (czyli przywróć ustawienia fabryczne) .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I który błąd Ci się udało skasować 8.1 też?

Bo z tym mechanik miał problem...[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 13:32_________________________________________________A ja teraz sprawdziłem kodami, to błąd 15.7 powrócił i dołączył do niego 8.3 :kwasny:

A na wyświetlaczu bez zmian dalej można zejść poniżej LO.

Oto przykładowe zdjęcie....

IMG_1695.jpg

Takie coś miałeś Bebzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie takigo problemu nie miałem. Ale robiąc adaptacje przywracasz ustawienia fabryczne. To pomaga gdy jest durzo błedow ja miałem 11 błedow .Po tym zabiegu testach adaptacji i ustawieniom fabrycznym pokazało mi tylko 1 aktualny bład.

Pamietaj ze błedy odczytane na wyswietlaczu klimatronika nie pokrywają się z błedami z vag com. Na vagu pokazało mi bład 792 bład czujnika cisnienia klimatyzacji. A tego mi nie pokazał wyswietlacz klimy. Mysle ze to co jest w kabinie to ci pokazuje na diagnozie na wyswietlaczu. A to co jest pod maską to juz vag pokaze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak racja.

Zobaczymy czy to co mówisz pomoże.

A mój aktualny zakres temp na wyświetlaczu waha się od 0 do 50*C.... I nie pamięta ostatniego ustawienia temp tylko włącza się od 22. Trochę to uciążliwe. Ale może jutro jak znajdę trochę czasu to skoczę do kumpla się z(VAG)żyć i oczywiście pochwalę się spostrzeżeniami. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I który błąd Ci się udało skasować 8.1 też?

Bo z tym mechanik miał problem...[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 13:32_________________________________________________A ja teraz sprawdziłem kodami, to błąd 15.7 powrócił i dołączył do niego 8.3 :kwasny:

A na wyświetlaczu bez zmian dalej można zejść poniżej LO.

Oto przykładowe zdjęcie....

IMG_1695.jpg

Takie coś miałeś Bebzo?

POCZYTAJ TUTAJ

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=207329.msg2455828#msg2455828

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u kolegi i na Vagu nic szczególnego nie wyszło... Zobaczymy jak założę inny sterownik klimy... Może to wyświetlacz w ch..... tnie :mysli:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 11:08_________________________________________________Winna była zwara na kablach dochodzących do silniczka rozdzielającego temperatury... Teraz wszystko śmiga git i temp pokazuje jak trzeba... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...