Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Ksenon miga


smolar22

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy to oznaka, że ksenon się kończy ? Mam taki objaw, że czsami ksenon mi gaśnie i się tak jakby migał , doświetla się , szczególnie jak zapale samochód.

Podczas jazdy też zdarza się, że mignie. Czy to objawa kończa żarówki czy coś innego poważniejszego się dzieje ?

Jeśli ksenon to któs wie jakie powinny być ? Słyszałem, że są np. żarówki philips 1400 ? Czy one są ok ?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem ten sam problem. Wymiana żarników pomogła :) na lampie masz oznaczenia jaka żarówka wchodzi, ale myślę że D1S 35W

Co do reszty niech ktoś inny sie wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego.

Mam pytanie czy łatwo się wymienia te żarniki czy trzeba np. wyciągnąć lampę ? Odkręcić zderzak itp ?

Jest to od strony kierowcy.

I tak z tego co wiem to trzeba wymieniać 2 naraz.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy wymianie żarników jest trochę zabawy...łatwiej jest od strony pasażera(trzeba wymontować obudowę filtra powietrza)....od strony kierowcy trochę trudniej(demontaż górnej części zbiorniczka na płyn do spryskiwaczy,odkręcić zbiorniczek płynu do wspomagania i odgiąć go na przewodach....)...gdzieś widziałem dokładny opis z fotostory...jak znajdę to wkleje[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:54_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39895.0 tutaj sobie zobacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...