Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Themon Ty mnie nie denerwuj z tym zwierzyńcem..... :rant:

G jak Gówno....

:polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a czym on jest napędzany ? power by trueogre :mysli:

co mu tam dodajesz do jedzenia ? :decayed:

KOŚĆI :D

kości wszystkie zbieramy dla ciebie Pablo, nie martw się to nie konkurencja, gekony jedzą świerszcze, mączniki i inne paskudzctwa :naughty:
Opublikowano
  • Autor

a czym on jest napędzany ? power by trueogre :mysli:

co mu tam dodajesz do jedzenia ? :decayed:

KOŚĆI :D

kości wszystkie zbieramy dla ciebie Pablo, nie martw się to nie konkurencja, gekony jedzą świerszcze, mączniki i inne paskudzctwa :naughty:

Pablo nie martw sie Ciebie nie zjedzą :polew:

Opublikowano

A czy nasz Vip boi się pająków tak samo jak węży ??

Opublikowano

a czym on jest napędzany ? power by trueogre :mysli:

co mu tam dodajesz do jedzenia ? :decayed:

KOŚĆI :D

kości wszystkie zbieramy dla ciebie Pablo, nie martw się to nie konkurencja, gekony jedzą świerszcze, mączniki i inne paskudzctwa :naughty:

Pablo nie martw sie Ciebie nie zjedzą :polew:

No jak trueogre zapoda sobie Anakonde to nikt na spota nie przyjedzie :D

Opublikowano

a czym on jest napędzany ? power by trueogre :mysli:

co mu tam dodajesz do jedzenia ? :decayed:

KOŚĆI :D

kości wszystkie zbieramy dla ciebie Pablo, nie martw się to nie konkurencja, gekony jedzą świerszcze, mączniki i inne paskudzctwa :naughty:

Pablo nie martw sie Ciebie nie zjedzą :polew:

No jak trueogre zapoda sobie Anakonde to nikt na spota nie przyjedzie :D

Ja przyjade :naughty: Lubie weze....a gekony sa piekne,legwany,kameleony sa super :thumbup:
Opublikowano
  • Autor

A czy nasz Vip boi się pająków tak samo jak węży ??

nie boję sie :)

mam tylko alergie na węże.... reszta moze byc :gwizdanie:

Opublikowano

A gdzie nasz kolega Trzeniu???

Opublikowano

Walnol :foch: bo pierwszy napisalem posta :naughty::D

Opublikowano

24 wiadomości, za co te grzechy :angry:

Ładnie mnie ucięli :D

Opublikowano

A gdzie nasz kolega Trzeniu???

jaki kolega? :mysli::decayed:

Opublikowano
  • Autor

A gdzie nasz kolega Trzeniu???

jaki kolega? :mysli::decayed:

:polew: zaczyna sie.....

Opublikowano

A gdzie nasz kolega Trzeniu???

jaki kolega? :mysli::decayed:

O co kaman Trzeniu??

Ty też masz gorączke :D

Opublikowano

A gdzie nasz kolega Trzeniu???

jaki kolega? :mysli::decayed:

O co kaman Trzeniu??

Ty też masz gorączke :D

Kim Ty jesteś człowieku? znamy się? :mysli:

Opublikowano

Ja kiedyś znałem jednego Trzenia ale tu jakiś vip jest więc to chyba nie ten

Opublikowano

Toboe obcielo o kilka, mnie o kilka :polew: tysiecy

Opublikowano

Ja kiedyś znałem jednego Trzenia ale tu jakiś vip jest więc to chyba nie ten

Ciebie też chyba nie znam... :mysli: Kim jesteś? :mysli:

Opublikowano

Ja was wszystkich nie znam i próbuje was grzecznie poznać :polew: :polew: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2008, 21:09 _________________________________________________

A gdzie nasz kolega Trzeniu???

jaki kolega? :mysli::decayed:

O co kaman Trzeniu??

Ty też masz gorączke :D

Kim Ty jesteś człowieku? znamy się? :mysli:

Ale jak myslisz chyba dasz mi okazję Cie poznać :decayed:

Opublikowano

A gdzie nasz kolega Trzeniu???

jaki kolega? :mysli::decayed:

O co kaman Trzeniu??

Ty też masz gorączke :D

Kim Ty jesteś człowieku? znamy się? :mysli:

ja Cie znam z naszaklasa.pl :kox:

Opublikowano

Ja kiedyś znałem jednego Trzenia ale tu jakiś vip jest więc to chyba nie ten

Ciebie też chyba nie znam... :mysli: Kim jesteś? :mysli:

Lepiej żebyś nie wiedział, będziesz mógł spokojnie spać przynajmniej :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.