Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja nie wplacam zaliczki :P Bo bede ino dzien :) no chyba ze sie cos wydarzy , to sie kimne w aucie hehehe :P

A co do pilki to cos wykombinuje dzisiaj.

SPAMERZY do roboty , bo dzisiaj cos cienko :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tu się k.rwa podziało?? Wszystko ozjebane w piździec....??

Opublikowano

Co tu się k.rwa podziało?? Wszystko ozjebane w piździec....??

Hehehe no popatrz , jak sobie mody wymyslily to nie ma ze boli :P

Opublikowano

to gramy w tygodniu w piłkę?

Opublikowano

hale trzeba załatwic

Opublikowano
  • Autor

to gramy w tygodniu w piłkę?

no Ja bym pokopał gdzies .... tylko pytanie gdzie? Moze ktoś coś ogarnąc ? jakąs hale albo coś?

Opublikowano

Cześć, jestem rexiu.

Miło mi Was virtualnie poznać :D :D

Jeśli chodzi o piłkę, mi godziny wieczorne i późnowieczorne odpowiadają.

Dzień - wszystko oprócz wtorku lub środy (musze luknąć na nowy podział ;) )

Opublikowano

Panowie jak cos to mam na Sobote na 21:30 - 24:00 hale na polibudzie krakowskiej na przeciwko AWF na czyzynach. Hala spokojnie mozna grac po 5,6 osob . Koszt: 120zl/h w tym jest sprzet itp :)

Jak pasuje to moge zarezerwowac. Pani powiedziala ze od nastepnego tygodnia bedzie luzniej i w tygodniu bedzie wiecej wolnego miejsca :)

Jak nie pasuje to szukam dalej :P

Opublikowano

w weekendy to są wolne "trawki" od 20.00 nawet, no ale chyba chodzi o to by w tyg zagrac

Opublikowano
  • Autor

Max wszytsko OKi ale w weekend to sa inne plany .... bardziej chyba Nas interesuję gra w tygodniu od Poniedziałku do Czwartku..... :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie jak cos to mam na Sobote na 21:30 - 24:00 hale na polibudzie krakowskiej na przeciwko AWF na czyzynach. Hala spokojnie mozna grac po 5,6 osob . Koszt: 120zl/h w tym jest sprzet itp :)

Jak pasuje to moge zarezerwowac. Pani powiedziala ze od nastepnego tygodnia bedzie luzniej i w tygodniu bedzie wiecej wolnego miejsca :)

Jak nie pasuje to szukam dalej :P

No racja, dobra jest hala 3 lata temu ją wybudowali, ja nie miał bym nic przeciwko bo 5 metrów obok mnie :P[br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 14:50 _________________________________________________

Cześć, jestem rexiu.

Miło mi Was virtualnie poznać :D :D

My również witamy :D

Opublikowano

A co z zielonkami? lepszy rydz niż nic , gramy tam dzisiaj lub jutro?

Sokół rezerwowałeś tam? jeśli nie to możesz zarezerwować?

Opublikowano

Witam wszystkich :D

Wczoraj nie dane mi było sie dopisać :tongue4:

O jak Off Topic

PS. Max odwołaj tego mechesa bo gość już raczej nie dojedzie nigdzie

Opublikowano

A co właściwie mają na celu te zmiany które miały miejsce??

Opublikowano

Jak dla mnie to nic , to tylko takie widzi mi sie :P:polew: :polew:

Opublikowano

No mnie się wszystkie ustawienia popierd.liły. Wogóle wszystko mnie ostatnio wkur.ia a to napewno mi nie poprawiło nastroju...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.