Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

witojcie :hi:

chyba tak jest teraz, jesli dobrze doczytałem :)

1.Sokolnh

2.Trzeniu

3.Cuber

4.Themon

5.Trueogre

6.Mad Max

7.kumpel Sokola

8.

no to Max o postojówkach pogadamy dzisiaj na meczyku

kogoś tam pewnie mogłbym załatwic, ale moze ktos z tych, którzy byli ostatnio na stopach sie skusi ? :naughty:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 07:06 _________________________________________________quattro do sprzedania :przebiegly:

bladnyfj4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich w tym...niepięknym dniu, miło że wpisaliście mnie na piłkę, Cuber koledzy nie chcą rewanżu za ostani raz ??

Cuber rozumiem że spota ze scandali przekładamy na inny dzień :)

Ale tu cisza ostatnio, po tym resecie wszyscy poznikali czy jak :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, skoro nikt nikogo nie zna to powiedzmy że właśnie zrobiłem prawko i chcę kupić auto ale jako że jestem mniejszy od was taki jakiś zabiedzony to co powiecie na młodszego brata: http://moto.allegro.pl/item298543909_audi_a3_1_9_tdi_110km_czarna_perla_zobacz_krak.html oczywiście poza tym że jedna lampa z tyłu była wymieniana, bo tyle to sam widzę... :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a3 fajne auto ale wnetrze mi sie strasznie nie podoba :thumbdown:

a ten do którego dałes linka trzeba by zobaczyc bo tak po zdjeciach szczególnie z dwoma innymi lampami ciezko cos stwierdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież Ci już napisał :

Vitam was sorry za off topica ale nie wiem gdzie mugłbym o to was zapytać!!! Jestem z Krakowa i szukam audi a4 b6 w diselu albo 1.9 130 albo 2.5 z 2001/2002 kwote jaką mogę wydać to max 45000 i to liczę wraz z opłatami tzn oplaty rejestracyjne ( przy samochodzie sprowadzonym) oraz rozrzad oleje i filtry. Jeżeli ktoś coś wie to prosiłbym o namiary. Z góry dzięku i pozdrawiam

Napisz do mnie PW to Ci moze coś podpowiem..... :th:

napisz sobie do Cubra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a nie ma nikt z was namiarów na jakąś b6 w diselu z 2001/2002 do 45000 ??

własnie napisz do Cubra i nie pytaj dwa razy o to samo, wystarczy raz, nic tu nie ginie i każdy przeczyta i jesli zechce to odpowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wam powiem że teraz żeby coś kupić do 30-33 to dramat, na starsze auto za dużo a na nowsze za mało :( :( :foch: :foch:

W niedziele byłem w Radomiu ale się nie dogadałem z gościem, kwestia 500zł zaważyła że wróciłem bez auta.

Ehhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 zł - prawdziwy negocjator z ciebie, warto było odpuszczać, 500 to nie aż tak dużo

A tak dla wszystkich jak już powrócą z dalekiej podróży :

Jasiu posuwa babcię, do pokoju wchodzi ojciec i pyta :

Jasiu co ty robisz ?!?!

Jak ty pierd*olisz moją matkę to ja twoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 zł - prawdziwy negocjator z ciebie, warto było odpuszczać, 500 to nie aż tak dużo

Urwałem z 31.900 na 29.000 tylko potem się dowiedziałem że jest tylko jeden kluczyk i to matka czyli brak pilota do centralnego itd. Jkby chodziło tylko o kasę to 500 to nie jest dużo tylko że to już w połączeniu ze wszyskim przepełniło czarę goryczy, było sporo poniszczonych plastików, które podejrzewam że można dostać tylko w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yooo chlopczeta , przywitajcie Królewicza hehehehe :P

Kuwa , widze ze sie nam nowych kolegow dostalo po resecie :P I bardzo dobrze w koncu ktos nowy sie pokaze , bo patrzyc caly czas na te pokrzywione twarzyczki to juz mi sie :sick3: chce hehehehe. A ja taki piekny sam przyjezdzam :P

I bedzie kolejny tatus hehehehe :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuwa , widze ze sie nam nowych kolegow dostalo po resecie :P I bardzo dobrze w koncu ktos nowy sie pokaze , bo patrzyc caly czas na te pokrzywione twarzyczki to juz mi sie :sick3: chce hehehehe. A ja taki piekny sam przyjezdzam :P

LOL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yooo chlopczeta , przywitajcie Królewicza hehehehe :P

Kuwa , widze ze sie nam nowych kolegow dostalo po resecie :P I bardzo dobrze w koncu ktos nowy sie pokaze , bo patrzyc caly czas na te pokrzywione twarzyczki to juz mi sie :sick3: chce hehehehe. A ja taki piekny sam przyjezdzam :P

I bedzie kolejny tatus hehehehe :thumbup:

piękny królewiczu, jak nasze buzie powodują u ciebie wymioty to po co przyjeżdżasz, nie widzę logiki w takim postępowaniu :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yooo chlopczeta , przywitajcie Królewicza hehehehe :P

Kuwa , widze ze sie nam nowych kolegow dostalo po resecie :P I bardzo dobrze w koncu ktos nowy sie pokaze , bo patrzyc caly czas na te pokrzywione twarzyczki to juz mi sie :sick3: chce hehehehe. A ja taki piekny sam przyjezdzam :P

I bedzie kolejny tatus hehehehe :thumbup:

piękny królewiczu, jak nasze buzie powodują u ciebie wymioty to po co przyjeżdżasz, nie widzę logiki w takim postępowaniu :gwizdanie:

ja tam bylem pierwszy hehehehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że wrócilismy już do normlaności :)

1.Sokolnh

2.Trzeniu

3.Cuber

4.Themon

5.Trueogre

6.Mad Max

7.kumpel Sokola

8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...