Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Tukan grasz jutro ? odrazu mozemy na kresce stanąc :tongue4:

Jutro mnie nie bedzie w krk....A jesli chodzi o 1/4 to z mila checia,Rektorze Czkawka :drunk:[br]Dopisany: Styczeń 21, 2008, 10:31:09 _________________________________________________Jak bede mial ropke po 2zl to przyjade :thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan grasz jutro ? odrazu mozemy na kresce stanąc :tongue4:

Jutro mnie nie bedzie w krk....A jesli chodzi o 1/4 to z mila checia,Rektorze Czkawka :drunk:

spoko, moze byc za kilka tyg. tylko uważaj zeby Ci lampy nie odpadły już do końca od tej mocy w Twoim RSie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan grasz jutro ? odrazu mozemy na kresce stanąc :tongue4:

Jutro mnie nie bedzie w krk....A jesli chodzi o 1/4 to z mila checia,Rektorze Czkawka :drunk:

spoko, moze byc za kilka tyg. tylko uważaj zeby Ci lampy nie odpadły już do końca od tej mocy w Twoim RSie :naughty:

Spoko spoko przykleje je :D :D[br]Dopisany: Styczeń 21, 2008, 10:36:50 _________________________________________________

Jak bede mial ropke po 2zl to przyjade :thumbup:

Tukan nie zamulaj tylko wpadaj na piłkę , weż jakiegoś kumpla i niech się dołoży na ON :th:

To jest jakas opcja,gdzie gramy??Dam znac jutro bo nie wiem o ktorej skoncze prace i czy kumpel bedzie dal rade jechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.30 - 21.00 :th:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 21:51 _________________________________________________kupujemy grupowo ?

http://allegro.pl/item295146085_postojowki_5_led_w5w_t10_super_flux_nowosc.html

Mogę się zapisać ale tylko na white :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to chetni na piłke: wtorek 19.30 - 21.00

1. sokol

2. trzeniu

3. ...

chetni na ledy:

1. sokol

2. tukan

3. pablo

4. ...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitam was sorry za off topica ale nie wiem gdzie mugłbym o to was zapytać!!! Jestem z Krakowa i szukam audi a4 b6 w diselu albo 1.9 130 albo 2.5 z 2001/2002 kwote jaką mogę wydać to max 45000 i to liczę wraz z opłatami tzn oplaty rejestracyjne ( przy samochodzie sprowadzonym) oraz rozrzad oleje i filtry. Jeżeli ktoś coś wie to prosiłbym o namiary. Z góry dzięku i pozdrawiam

Napisz do mnie PW to Ci moze coś podpowiem..... :th:

Cuber + 1 chętny na piłke!! :thumbup: moge załatwić + 2 jak cos napewno jeszcze Themon + Org

gramy coś w MOH AA??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Trzeniu to przebiegly piesek i wychwytuje takie paux pas

Murzynku chyba Faux Pas :)

Odnosnie pilki , raczej sie stawie :)

Odnosnie ledow postojowych , przeciez ja mam dojscie , u mnie swieca chyba dobrze , ale jak macie inne kontakty to OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber czemu nie grasz?

w d*pie juz mam, zmęczony jestem i ide lulać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Jestem tu troszkę nowy, wiec pozwolę sobie zapytać o spoty. Najbliższy jest rozumiem ze w galerii kazimierz. A następny ? Czy raczej info o spotach gdzie są szukać co tydzień ? Możecie jakoś mnie wprowadzić ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Jestem tu troszkę nowy, wiec pozwolę sobie zapytać o spoty. Najbliższy jest rozumiem ze w galerii kazimierz. A następny ? Czy raczej info o spotach gdzie są szukać co tydzień ? Możecie jakoś mnie wprowadzić ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witamy nowego kolege, tak jak Murzyn napisał spoty co tydzien w gal. Kazimierz o godz. 17:00 na górze parkingu wielopoziomego(niebieska część).

Zapraszamy :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info i miłe powitanie! Oczywiście postaram się być, gdyż nie ma to jak "real", może jeszcze nie ta niedziela (muszę w końcu córkę ochrzcić), ale w następna powinienem już się pojawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to będziemy mieć drugiego tatusia na krakowskich :>

Wpadaj, wpadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info i miłe powitanie! Oczywiście postaram się być, gdyż nie ma to jak "real", może jeszcze nie ta niedziela (muszę w końcu córkę ochrzcić), ale w następna powinienem już się pojawić :)

wiec witamy i zapraszamy na SPociki co Niedziele o 17stej :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to co z tą piłką? Kto jest jeszcze jutro o 19:30 w Zielonkach?

1.Sokolnh

2.Trzeniu

3.Cuber

4....

Dopisujcie się proszę w miarę szybko żeby było wiadomo ile osób trzeba dobrać...

Cuber, Sokol lub ktoś kto jeszcze będzie grał , dacie radę wziąść jeszcze jakichś gości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...