Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

albo rybki, albo akwarium :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo rybki, albo akwarium :naughty:

Ja lubie rybki w akrawium,najlepiej w pokoju :dance:
Opublikowano

ROB ale żeś walnął postem w strefie smiechu :D

Opublikowano

ROB ale żeś walnął postem w strefie smiechu :D

taki życiowy :D

Opublikowano

byłem chwile temu za Krakowem, w Igołomii i tam piździ strasznie sniegiem

ciekawe czy zima jeszcze bedzie :mysli:

Opublikowano

byłem chwile temu za Krakowem, w Igołomii i tam piździ strasznie sniegiem

ciekawe czy zima jeszcze bedzie :mysli:

Nadchodzi wielkimi krokami...

Opublikowano

byłem chwile temu za Krakowem, w Igołomii i tam piździ strasznie sniegiem

ciekawe czy zima jeszcze bedzie :mysli:

Musi byc nie po to kupielem zimowki zeby jezdzic po asfalcie jeszcze cieplym :wallbash:

A u mnie na wsi popiz*zialo sniegiem i teraz narazie nie piz*zi :)

Opublikowano

sokol - u Nas tez piz*zi, wiec jest szansa, ze jeszcze chwile bedziemy miec zime

Opublikowano

oj niedobrze, a już chciałem zmieniać na letnie ;(

Opublikowano

oj niedobrze, a już chciałem zmieniać na letnie ;(

Na lansik Cie juz ciagnie :naughty: A ja szukam pomalu oponek......Ale wieze ze jeszcz bedzie ładna zimka :)
Opublikowano

a mi zimowe opony zaczęły tak buczeć, że nie da się jeździć ;(

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za spocika piłkarskiego :thumbup:

Trzeniek i Truogr dzięki za "przejażdżkę" alejami do domku ..... widok innych kierowców jak z prawej mkną 3 audiczki bezcenne...........

Opublikowano

Murzyn te też kobitki dają rade tak jak z call on me http://www.smog.pl/wideo/15771/pilkarki/

:>

Opublikowano

Dzieki chlopcy! za pileczke :P Chwilowo sypnelo sniegiem ale w Krakowie juz posucha :(

Zrzuta na serva:

1.Cuber

2.Trzenio

3.Sokol

a gdzie reszta :mysli:

Opublikowano

adi - wal do mega13

max - ja nie gram, ale jak znajde na to kiedys czas to sie dorzuce z przyjemnoscia

Opublikowano

Dzięki za kabaretową piłkę, spocika kafece i nocna przejażdżkę wariaci :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a miny innych kierowców faktycznie bezcenne :naughty:

Opublikowano

Dzieki chlopcy! za pileczke :P Chwilowo sypnelo sniegiem ale w Krakowie juz posucha :(

Zrzuta na serva:

1.Cuber

2.Trzenio

3.Sokol

a gdzie reszta :mysli:

Ja w Niedziele sie dorzucę :)[br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 23:59 _________________________________________________Co już tu tak pusto :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nie pusto Pablo :)

Własnie dostałem fotki od typa S4 zderzaka tylniego czekam jesio na potwierdzenie i kupuje :) Body kit juz prawie komplenty...... :):thumbup:

Opublikowano

Nie pusto Pablo :)

Własnie dostałem fotki od typa S4 zderzaka tylniego czekam jesio na potwierdzenie i kupuje :) Body kit juz prawie komplenty...... :):thumbup:

Własnie przed chwilą zauwazyłem nowe fotki :>

Ok ja zmykam ogladac meczyk z Radwańską bo idzie teraz na Eurosporcie.

Dobrej nocy.

Opublikowano

zarezerwowałem wstepnie hale na ten sam termin w przyszłym tyg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.