Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

mega a gdzie szukasz??

Wybierz sie na weekendzik w takie moje tajne miejsce i napewno nie wrocisz bez niczego.

Ja szukalem po calej polsce roznych aut, a tam myk i zawsze jakis TDI w dobrych pieniazkach sie przytargalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc stefany :P

Panowie cos bez formy na pilce :P Trzenio czasami wlaczyl 6 bieg :P

"sokol , jestes wyzszy , nie daj sie , walcz" hehehehe :P

Panowie bo Murzyniak mi tu prawi zebym kupowal klocki Greenstuff ze sa super hiper extra biczys :P ale kufa kosztuja 335zl za komplet , macie jakas porzadna alternatywe dla tych tylko w mniejszej cenie ze tak powiem rach ciach prze pol :P??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokol, ile juz na nich zrobiles??

Przeciez styl jazdy nie zmienia sie tak drastycznie, ze na ori robisz 60k, na ferrodo 8k, jakis tanich piszczacych >+20k

ferrodo sprawdzaly mi sie super w 206, sierrze, ale tu lipton

dasz sie przejechac na spocie, to zobaczymy czy efekt braku precyzji jest taki jak byl u mnie

ciul wie - moze mialem jakies podróby (chociaz kupowalem w sprawdzonym serwisie)

Co do textarow - Cuber je chyba ma i sobie chwali

Jak uda mi sie wyciagnac golfa na spota, to zobaczycie jaka jest roznica przy zalozonych greenstuf'ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale murzyna greeny sa za drogie :( tzn. nie za drogie tylko teraz nie mam kasy na nie , a hamowanie mi strasznie pogorszylo :( od 120km/h w dol jest tragedia i mi calym autem nosi i tyrkota :( Dlatego wypadaloby mi kupic jakies porzadne nie piszczace klocki , ktore beda bardzo dobrze hamowac , akurat scieranie to mniejsza kwetsia :) Wazne zeby byly jak najlepsze.

Poki co to mam do wyboru:

ATE

Ferodo

Textary

co jeszcze hehehee :P i ktore wybrac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam założonych teraz ferodo, narazie jezdze na tych które przyjechały ze mną z niemcowni :), jak sie skonczą to dobiero bede zmieniał, z tym ze od razu zaciski założe większe

w coupecie miałem miałem brembo + ferodo na przodzie i byłem zadowolony, ale ją sprzedałem takze nie wiem ile dokładnie by wytrzymały

powiem tak, mój tata wsadza te klocki klientom i są bardzo zadowoleni

textary wg mnie są na porównywalnym poziomie

ori czyli ATE, bo wiem, że kiedys tak było nie wiem jak teraz :mysli: ?

zresztą choć bym miał założone je u siebie to i tak jakbys sie chciał przejechac to mój by napewno gorzej hamował bo układ juz nie trzyma takiego cisnienia jak powinno być, także nie ma co w ten sposób tak tego porównywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORI - auto kupilem z nowymi tarczami i klockami - zakladane w niemcowni w ASO

nie chcieli mi potwierdzis w ASO, czy ATE sa zakladane jako ori, wiec nie chce wprowadzac w blad (ponoc tak)

w coupecie miałem miałem brembo + ferodo na przodzie i byłem zadowolony, ale ją sprzedałem takze nie wiem ile dokładnie by wytrzymały

powiem tak, mój tata wsadza te klocki klientom i są bardzo zadowoleni

tak jak pisalem wyzej - tez w kazdym innym aucie bylem zadowolony. W A4 nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bicz2: LOL nie kloccie sie tylko gadojcie co mam kupic :P Bo jak nie to strzele :foch: i kupie greeny :blink: :blink:

TFXa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega a gdzie szukasz??

Wybierz sie na weekendzik w takie moje tajne miejsce i napewno nie wrocisz bez niczego.

Ja szukalem po calej polsce roznych aut, a tam myk i zawsze jakis TDI w dobrych pieniazkach sie przytargalo ;)

Ja szukam w necie i nic kurfa nie ma, to że TDI to oczywiste, tylko że jak już jest coś ładnego to z wadą fabryczną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bicz2: LOL nie kloccie sie tylko gadojcie co mam kupic :P Bo jak nie to strzele :foch: i kupie greeny :blink: :blink:

Mad MAX podbij na ul. Kamieńskiego 53 lub zadzwon (12) 265-02-35 masz tam firme EBC BRAKES

http://www.ebcbrakes.pl/ napewno cos znajdziesz :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak iż z tego co mi mówiono to ORI w serwisie zakładają albo Textary albo ATE, Ja mam tarcze z przodu Brembo Nacinane + Textary i jest bajka, bez porównania do tego co miałem wczesniej.... na ATE nie jeżdziłem wiec sie nie wypowiadam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...