Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W srode sie dowie , ze we wtorek nie mogl przyjsc hehehehe

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciebie nie bedzie, Trueogra :mysli: idziecie do sauny ?

Cubera też nie będzie , ponoć w piątek dowie się że nie da rady przyjść na piłkę we wtorek :decayed:

yhy, no ok

Opublikowano

Ciebie nie bedzie, Trueogra :mysli: idziecie do sauny ?

Cubera też nie będzie , ponoć w piątek dowie się że nie da rady przyjść na piłkę we wtorek :decayed:

yhy, no ok

Zartowałem , nie wiem co z nimi ale ja pon-wto jestem w Wawie na szkoleniu , za dwa tygodnie bardzo chętnie :th:

Opublikowano
  • Autor

kurw-a wiecej sie nie dało stron do czytania....??

w ankiecie powinno być jeszcze :

-zjebani

-ogólnie ich nie lubimy tylko sciemnniamy

-powinni dostać po Bananie

własnie dotarłem bo grałem w piłęczkę na sztucznej trawce....

co do Piatku to odpuszczam bo znowu przepije ze 300.... oszczędzam na malowanie i przysżły tydzień :) :gwizdanie:

Opublikowano

-zjebani

-ogólnie ich nie lubimy tylko sciemnniamy

-powinni dostać po Bananie

Cuber .... :no:

Opublikowano

I ankieta potwierdza popularność wśród klubowiczów :notworthy:

Opublikowano

MURZYN!!!!!!!!

Powiesz gdzie ta kraina mlekiem i miodem płynąca, bo już mi się znudziło chodzenie na nogach.

Ale zjebany dzień!!

Opublikowano
  • Autor

ankieta zmodyfikowana.... :polew:

Opublikowano

rozdzielcie Nas bo Max mnie będzie ciągnął w dół :D:decayed:

Opublikowano

mega - tam gdzie piersi piastowie kraj nasz ukochany tworzyc zaczeli - nigdzie indziej ;)

Opublikowano
  • Autor

hehhe no w sumie mozna walnac ankiete ,

kogo bardziel lubisz ??

1. Trzeniu

2. Max

co Wy na to ?? :polew:

Opublikowano

rozdzielcie Nas bo Max mnie będzie ciągnął w dół :D:decayed:

Jak sie potrzebujesz dowartosciowac , to ja nie przeszkadzam :)

Opublikowano

rozdzielcie Nas bo Max mnie będzie ciągnął w dół :D:decayed:

Jak sie potrzebujesz dowartosciowac , to ja nie przeszkadzam :)

dobra , zakończmy temat bo niektórzy chyba nie umieją się z siebie pośmiać i nie mają żadnego dystansu do świata

MAX JESTEŚ za***isty NA MAXA :th: , sam na Ciebie zagłosuje ;)

Koniec tematu z mojej strony

Opublikowano

mega - tam gdzie piersi piastowie kraj nasz ukochany tworzyc zaczeli - nigdzie indziej ;)

Co to lekcja historii??

Opublikowano

no :polew:

Opublikowano

rozdzielcie Nas bo Max mnie będzie ciągnął w dół :D:decayed:

Jak sie potrzebujesz dowartosciowac , to ja nie przeszkadzam :)

dobra , zakończmy temat bo niektórzy chyba nie umieją się z siebie pośmiać i nie mają żadnego dystansu do świata

MAX JESTEŚ za***isty NA MAXA :th: , sam na Ciebie zagłosuje ;)

Koniec tematu z mojej strony

To już koniec http://rommeo.wrzuta.pl/audio/4zQjM3sFRq/elektryczne_gitary_-_to_juz_jest_koniec

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

chlopaki - nie robcie juz jazd, bo trza bedzie znowu wyzerowac temat :polew: (za co dostane bana)

Opublikowano
  • Autor

PANOWIE , pytanie z mojej strony:

malowac listwy od S4 na drzwi pod kolor nadowiza i odrazu zderzak w całosci ?

czy zostawić listwy nie malowane orginalnie i zderzak ?

Opublikowano

masz chrom relingi, to ori listwy podejda idealnie

Opublikowano
  • Autor

masz chrom relingi, to ori listwy podejda idealnie

no ale one sa szare..... nie srebrne nawet powiem ze grafitowe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.