Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber to ta twoja będzie wyglądać identycznie jak wózek Alvaro? :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Cuber to ta twoja będzie wyglądać identycznie jak wózek Alvaro? :mysli:

jesli pomaluje to tak własnie bedzie wyglądać.....

Opublikowano

Dla mnie lepsza by była pierwsza opcja i wtedy wszystko bedzie ładnie razem grało.

Opublikowano

wiem ze szare :P zostaw takie... zawsze pozniej mozesz malnac

ewentualnie popros kezora o VT

Opublikowano

ja bym pomalował

Opublikowano

no to zrób tak jak ma Alv , super to wygląda , tylko te Twoje fele będą tak średnio wyglądać na aucie wtedy :thumbdown:

Opublikowano

Lepiej wygląda pomalowane, poważnie stary razem z Adamoo przekopalismy tysiące fotek.

:thumbup:

Opublikowano

Ja bym pierdyknal na srebrny/grafit/chrom bedzie kozak wygladac , a te fele z linku miodziooo by pasowaly :)

Opublikowano

tutaj jest z niepomalowanymi listwami z Wadowic hehehe

http://moto.allegro.pl/item301007791_audi_s4_piekna_sztuka_.html

W sumie z niepomalowanymi nie ma tragedii, ale tak jak poziek napisał jednak lepiej będą wyglądać pomalowane.

Opublikowano
  • Autor

tutaj jest z niepomalowanymi listwami z Wadowic hehehe

http://moto.allegro.pl/item301007791_audi_s4_piekna_sztuka_.html

W sumie z niepomalowanymi nie ma tragedii, ale tak jak poziek napisał jednak lepiej będą wyglądać pomalowane.

hm jak będa pomalowane to ich nie bedzie widać :P zleją sie z autem....

Opublikowano

tutaj jest z niepomalowanymi listwami z Wadowic hehehe

http://moto.allegro.pl/item301007791_audi_s4_piekna_sztuka_.html

W sumie z niepomalowanymi nie ma tragedii, ale tak jak poziek napisał jednak lepiej będą wyglądać pomalowane.

hm jak będa pomalowane to ich nie bedzie widać :P zleją sie z autem....

Ziommm wyczaj baze , chodzi o pomalowanie na chrom/grafit/srebro bedzie KOTTTTTT :)

Opublikowano
  • Autor

Ziommm wyczaj baze , chodzi o pomalowanie na chrom/grafit/srebro bedzie KOTTTTT

Kot chyba ale w butach :polew: sorry ale nie czaje bazy.....

a Alvaro nie ma listew.... do jutra musze podjac decyzje bo jutro oddaje do malowania wszytsko.....

Opublikowano

Cuber ile dałeś za cały komplet? wszystkiego

Opublikowano

Ziommm wyczaj baze , chodzi o pomalowanie na chrom/grafit/srebro bedzie KOTTTTT

Kot chyba ale w butach :polew: sorry ale nie czaje bazy.....

a Alvaro nie ma listew.... do jutra musze podjac decyzje bo jutro oddaje do malowania wszytsko.....

looknij zjdecie mojej bylej niuni na chyba 27 stronie obok stoi S3 z listwami pomalowanymi :)[br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 00:24 _________________________________________________eee nie widac :P juz wrzucam fote :)

Opublikowano
  • Autor

Trzeniu:

zderzak przedni 900 zł

halogeny ORI 200 zeta szt

zaslepki spryskiwaczy 20 zeta szt

spryskiwacze gratis :)

pompka spryskiwaczt gratis

listwy boczne komplet 880 zł

zderzak tylni 600 zł

gril przedni z maske 220 zł

+ przeróbka wydechu.... nie wiem ile

+ malowanie

Opublikowano
spryskiwacze gratis

pompka spryskiwaczt gratis

poprosze te 2 pozycje w tych samych cenach :dance:

Opublikowano

czyli 2k na bidę trza wydać :rolleyes:

Opublikowano

Trzeniu:

zderzak przedni 900 zł

halogeny ORI 200 zeta szt

zaslepki spryskiwaczy 20 zeta szt

spryskiwacze gratis :)

pompka spryskiwaczt gratis

listwy boczne komplet 880 zł

zderzak tylni 600 zł

gril przedni z maske 220 zł

+ przeróbka wydechu.... nie wiem ile

+ malowanie

puszczające chrobrego "s4" ... bezcenne :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.