Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i własnie dotarł tylni zderzaczek..... wrrr na następny spocik w Niedziele będzie prezentacja :thumbup: powinno mi się udac wszystko już założyc :thumbup:

No to super :thumbup: Czekam na efekty,ktore z gory wiadomo ze beda :thumbup:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i własnie dotarł tylni zderzaczek..... wrrr na następny spocik w Niedziele będzie prezentacja :thumbup: powinno mi się udac wszystko już założyc :thumbup:

mamy przyjść na galowo ? :P

Opublikowano
  • Autor

No i własnie dotarł tylni zderzaczek..... wrrr na następny spocik w Niedziele będzie prezentacja :thumbup: powinno mi się udac wszystko już założyc :thumbup:

mamy przyjść na galowo ? :P

no bo będzie cała firma cateringowa ogólnie WDK :kox:

Opublikowano

No i własnie dotarł tylni zderzaczek..... wrrr na następny spocik w Niedziele będzie prezentacja :thumbup: powinno mi się udac wszystko już założyc :thumbup:

mamy przyjść na galowo ? :P

no bo będzie cała firma cateringowa ogólnie WDK :kox:

No wkoncu jakis nowy obraz spotow :kox:
Opublikowano

no to trza frak i muche przygotowac :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to trza frak i muche przygotowac :naughty:

no i wiecie na impreze trza przyjsc z flachą 0,7 Finki :drunk::kox:

Opublikowano

no to trza frak i muche przygotowac :naughty:

no i wiecie na impreze trza przyjsc z flachą 0,7 Finki :drunk::kox:

0,7 moge przynies, ale ładnych finek nie znam, moge Ci przyprowadzic jakoms ładna polke, ok ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to trza frak i muche przygotowac :naughty:

no i wiecie na impreze trza przyjsc z flachą 0,7 Finki :drunk::kox:

0,7 moge przynies, ale ładnych finek nie znam, moge Ci przyprowadzic jakoms ładna polke, ok ? :decayed:

dawaj dawaj..... :thumbup: chłopaki sie napewno ucieszą :bicz2::polew:

Opublikowano

A jakie finki proponujesz??Czerwono skóre :D Czyste,a moze Jakies cytrynowe :mysli:

Opublikowano

Hej stefany :)

:dance: :dance: :dance: :dance:

Cos taki ucieszony?? Na tance idziesz :mysli:
Opublikowano
  • Autor

tylko czyste ;)

Opublikowano

i nie z cytrynkami, jakies melony czy coś było by w sam raz :naughty:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 14:05 _________________________________________________Murzyn uważaj, KKK wraca :decayed:

booozf2.jpg

Opublikowano

Witam

Panowie dajcie mi namiary na jakieś auto części bo nie mogę dostać tylnej lampy do mojej niuni. do starszych roczników są a do 99-2000 nie ma

Opublikowano

Misie, Wy mi lepiej powiedzcie, czy ta "zaloba narodowa" to obowiazuje tak naprawde?? ;( Same zaloby od kad kaczor jest prezydentem :foch: za chwile 365 dni w roku kurna bedzie wprowadzona :rant:

Opublikowano

Misie, Wy mi lepiej powiedzcie, czy ta "zaloba narodowa" to obowiazuje tak naprawde?? ;( Same zaloby od kad kaczor jest prezydentem :foch: za chwile 365 dni w roku kurna bedzie wprowadzona :rant:

Załoba obowiązuje od dzis od godziny 19:00 do Soboty tej samej godziny.

Opublikowano

Misie, Wy mi lepiej powiedzcie, czy ta "zaloba narodowa" to obowiazuje tak naprawde?? ;( Same zaloby od kad kaczor jest prezydentem :foch: za chwile 365 dni w roku kurna bedzie wprowadzona :rant:

Byc moze nie bedzie skokow w Zakopcu przez ta załobe :foch:
Opublikowano

Misie, Wy mi lepiej powiedzcie, czy ta "zaloba narodowa" to obowiazuje tak naprawde?? ;( Same zaloby od kad kaczor jest prezydentem :foch: za chwile 365 dni w roku kurna bedzie wprowadzona :rant:

Byc moze nie bedzie skokow w Zakopcu przez ta załobe :foch:

Nawet nie godoj :foch:

Opublikowano

Misie, Wy mi lepiej powiedzcie, czy ta "zaloba narodowa" to obowiazuje tak naprawde?? ;( Same zaloby od kad kaczor jest prezydentem :foch: za chwile 365 dni w roku kurna bedzie wprowadzona :rant:

Byc moze nie bedzie skokow w Zakopcu przez ta załobe :foch:

Nawet nie godoj :foch:

No zapewne nie bedzie sobotnich skokow,jak jest załoba
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.