Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja szukam jakiegos wzmacnianego przegubu :kox: wysypal sie kompletnie, a zakladalem w wakacje gnojka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja szukam jakiegos wzmacnianego przegubu :kox: wysypal sie kompletnie, a zakladalem w wakacje gnojka

A jakiej firmy miales?? Moze LOBRO ba sa ponoc mocne...Ja tez musze kupic lewy wytrzymal ok 3 miesiace :kox:
Opublikowano

MOHAA

Opublikowano

zebym to ja wiedzial - zamówilem najmocniejsze wg mechanika (wtedy juz kilka Nm bylo)

Chlopaki co do wahaczy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24246.msg284767;topicseen#new zeby nie robic w temacie spamu

nie kraczcie...

po 1 jezdze 95% czasu autostrada

po 2 nie stac mnie na lemfordera

po 3 kazde inne sie sypia (febi po 7k km -> odsylam na AKP)

po 4 sa 3x tansze od lemm

po 5 jak sie wysypia, to moze za pol roku bedzie mnie stac na ori z ASO :polew: bede zbieral intensywnie do swinki

Opublikowano

nie no cena spoko, a jak z jakoscia to nie wiem, pierwszy raz widze tą firme

przetestujesz to zobaczymy ile to warte :P

Opublikowano

bede zbieral intensywnie do swinki

jak intensywnie będziesz zbierał, to zamiast wahaczy kupisz b7 :decayed:

Opublikowano

wlasnie B8 strasznie tanie....

Opublikowano

na b8 intensywność będziesz musiał zwiększyć i sprawa załatwiona :kox:

Opublikowano

albo poczekaj jeszcze troche, dołóż i kupisz b9 :naughty:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 23:17 _________________________________________________teraz zauważyłem ze w rubryce nadwozie mam limuzyna :kox:

Opublikowano

albo poczekaj jeszcze troche, dołóż i kupisz b9 :naughty:

do tego czasu musi czymś jeździć :>

Opublikowano

limuzyna - jak masz nie rozkladane siedzenia

sedan - jak juz sa...

Powaznie tak myslalem... ladne B6 - 70k pln

ladne B7 (no w sumie takie dopasione) -120k pln

podstawowe B8 2.0TDi 120k km

naprawde chyba wolalbym jezdzic golasem :polew:

tak teoretyzuje, bo nie ma jeszcze lisingow gdzie palci sie po 100pln miesiecznie :polew:

Opublikowano

duuuża skarbonka i po problemie :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich, jeden dzień mnie nie było i już zapisali z 10 stron, ech nie próżnujecie :gwizdanie:

Dla rozrywki pokażę jak wygląda moja opona po dzisiejszym wypadzie do zakopca a własciwie po trasce do Bukowiny Tatrzańskiej, chyba jest do wyrzucenia, jak myślicie ??

bc0b2caa5429eb0d.jpg

fd1613af1141700b.jpg

42cfe8f1bd621508.jpg

64fc5f7f55e6df89.jpg

Opublikowano
  • Autor

a coś Ty k**wa robił ?? po krzakach jeździł czy co ?? :polew:

Opublikowano

cos Ty zrobil?? :blink:

Opublikowano

Stary to wygląda jakby jakiś niedzwidz dorwał Twoją opone...

mów co się stało lepiej...

Opublikowano

dziura była :thumbdown:

Jechaliśmy z Murzasichla do Białki tam sa takie fajne zakrętasy, i chodziliśmy boczkami ( pusta droga, mnóstwo śniegu ) i jak z jednego wypadłem boczkiem to była dziura i bam :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

wezwałes policje ?

Opublikowano

ta opona wygląda tak jakbyś na niej do kraka dojechał...

a tak poza konkursem.... panowie co jest jak się w :quattro: chwyci gume? laweta? :rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano

Nie wzywałem policji, a opona wyglada tak bo musiałem na niej do Zakopca chyba z 12 km dojechać

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.