Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak zamontujesz, to wezme przywioze spray - taki za 7pln i na szybko malniemy jak sie nie bedzie podobac

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak zamontujesz, to wezme przywioze spray - taki za 7pln i na szybko malniemy jak sie nie bedzie podobac

a jak dalej nie będzie się podobać, to zamiana :polew:

Opublikowano

gramy dzis w medala?

Opublikowano

Panowie pytanie konkursowe , potrzebuje z 6 ogarnietych graczy w MOHAA. Za jakis miesiac , poltorej bedzie turniej w MOHAA i potrzebuje do klanu z 6 wlasnie graczy co by chcieli sobie zagrac w takim turnieju :)

Pisze teraz bo musze wiedziec zeby nas zapisac , no i musze was przygotowac do turnieju co by nie bylo ftopy :P W turnieju bedzie gralo jakies 15 klanow , w wiekszosci srednia polka :)

Ktos sie pisze ??

Gdzie będzie ten turniej??

:mysli:

:polew:

Podobno w Piżdziszynie :D

Pablo Ty to potrafisz oć pierdyknąć :thumbup::decayed:

Trzeniu no bo kurw*a turnieje zawsze kojarzyły mi sie ze wszyscy razem gdzie wybijali i robili rozpierduchę :polew: :polew:

Opublikowano

gramy dzis w medala?

No ja juz po imprezie popołudniowo wieczornej to po 4 Żywcach można pograć :D:polew:

Opublikowano

gra ktos w mohaa?

Opublikowano

po 4 Żywcach można pograć :D:polew:

po czterech żywcach na upartego w MOHAA można grać bez gry :polew:

Opublikowano

po 4 Żywcach można pograć :D:polew:

po czterech żywcach na upartego w MOHAA można grać bez gry :polew:

To na spocie zrobi sie próbę :polew: :polew:

Opublikowano

pablo właz na serwer :rant:

Opublikowano

pablo właz na serwer :rant:

Sorki panowie ale miałem wazny telefon i musiałem na chwilę wyjsc z domciu :kwasny:

Dobra koledzy ja uciekam w kime bo juz padam.

Miłego klikania :)

Opublikowano

Witam wszystkich, jeden dzień mnie nie było i już zapisali z 10 stron, ech nie próżnujecie :gwizdanie:

Dla rozrywki pokażę jak wygląda moja opona po dzisiejszym wypadzie do zakopca a własciwie po trasce do Bukowiny Tatrzańskiej, chyba jest do wyrzucenia, jak myślicie ??

bc0b2caa5429eb0d.jpg

fd1613af1141700b.jpg

42cfe8f1bd621508.jpg

64fc5f7f55e6df89.jpg

eeee zaraz do wyrzucenia...

dam Ci namiary na dobrego szewca :evil:

Opublikowano
  • Autor

no to gra ktoś czy nie ? [br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 00:08 _________________________________________________Longinus ale walonołes cytat :)

Opublikowano

A gracie jeszcze bo moge chwilę pociupać :)[br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 00:10 _________________________________________________

no to gra ktoś czy nie ? [br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 00:08 _________________________________________________Longinus ale walonołes cytat :)

Raz a ino porządnie :polew:

Opublikowano
  • Autor

no właśnei Trzeniek sie tu rzuca co by grac a go nie widac na serwerze.....

Opublikowano

Ja teraz mógłbym ale wczesniej nie dałem bo miałem ważny powód...

Trzeeeeeeeniuuuuuuuu????? :bicz2:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.