Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

wreszczie udało mi sie kupic tylną lampe do mojej niuni :thumbup: przejebane było

obdzwoniłem ok 50 nr. tel. którzy handlują używkami na terenie Krakowa i okolic.

dałem 180 zł alelampka jest super. Koleś ma mnustwo lamp, więc gdyby ktos potrzebował to adres :

KLASZTORNA 20

w prawo od Jana Pawała jadąc na nową hute.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hinco niezły peszek ;)

prawko zabierają po 24 punktach ( jesli masz je dłużej niż rok ), jeśli nie to już po 21.

Wtedy musisz od nowa zdawać więc koszt spory no i zabawa w chodzenie na kursy itp.

Zawsze też możesz iść na kurs za 250 zł. pooglądać wypadki, posłuchać polismana ( 4 godz. ) i odejmują 6 punktów. Ale taki kurs tylko raz na pół roku można. Albo po prostu uważaj teraz :gwizdanie: za rok punkty ci znikną same ;)

A mandat możesz zapłacić przez neta, bank nie ma tu znaczenia, skąd ten pomysł ??

Sokół będziesz jutro na spocie bo prośba by była :gwizdanie:

Opublikowano

Hinco niezły peszek ;)

prawko zabierają po 24 punktach ( jesli masz je dłużej niż rok ), jeśli nie to już po 21.

A najlepsze jest to że ja myślałem że jeszcze prawka nie mam rok, policman tez, i prawił o małym doświadczeniu.. a tu zonk, mam od poło 2006 ;)

Trzeba bardziej uwazac.. no ale jak ma sie pecha to złapiąi udupią na wszystkim, taka prawda niestety.. no ale przegiąlem.. 130.. nalezy mi sie :(

Wtedy musisz od nowa zdawać więc koszt spory no i zabawa w chodzenie na kursy itp.

Zawsze też możesz iść na kurs za 250 zł. pooglądać wypadki, posłuchać polismana ( 4 godz. ) i odejmują 6 punktów. Ale taki kurs tylko raz na pół

Jeżeli mam jeszcze 10 do wykorzystania to narazie dam sobie spokój z tym odpunktowaniem, poprostu kompletnie teraz czasu nie mam ;/

A mandat możesz zapłacić przez neta, bank nie ma tu znaczenia, skąd ten pomysł ??

Pomysł stąd że nie bede miał pieczatki na wypisanym kwitku od polismana, kumple mieli na polibudzie problemy z tym że sobie wydrukowali potwierdzenie opłay semestralnej.. ale ostatecznie przeszło..

Ale jak zapłace to sie nie przyczepią chyba ? no chyba że pomyle nr kont czy coś ;P

Za to pocieszające jest to że widziałem pare A5 i mase ładnych a4

Moja Pani powiedziała "to A5 takie pokraczne-szerokie.." nie wiem jak to z nami bedzie teraz.. :foch:

:polew:

Opublikowano

Trzeba bardziej uwazac.. no ale jak ma sie pecha to złapiąi udupią na wszystkim, taka prawda niestety.. no ale przegiąlem.. 130.. nalezy mi sie :(

Pomysł stąd że nie bede miał pieczatki na wypisanym kwitku od polismana, kumple mieli na polibudzie problemy z tym że sobie wydrukowali potwierdzenie opłay semestralnej.. ale ostatecznie przeszło..

Ale jak zapłace to sie nie przyczepią chyba ? no chyba że pomyle nr kont czy coś ;P

przegiąłeś ??? Chyba sobie żartujesz :polew: :polew: :polew:

A co do przelewu to po prostu nie pomyl numeru konta a w tytułe wpisz serie i numer mandatu, wystarczy.

Opublikowano

Grzesiu a Ty dziś w domku? :mysli: BMW?

Opublikowano

przegiąłeś ??? Chyba sobie żartujesz :polew: :polew: :polew:

Młoda krew dała o sobie znać i podpuszczony przez nowszą astre 1.8 popędziłem..

Nigdy tam tyle nie jechałem i juz nie pojade..

Wg mnie to za dużo było ale nie że niebezpiecznie ;)

Opublikowano

Grzesiu a Ty dziś w domku? :mysli: BMW?

e tam od razu bmw, nie można całe życie imprezować :gwizdanie:

przegiąłeś ??? Chyba sobie żartujesz :polew: :polew: :polew:

Młoda krew dała o sobie znać i podpuszczony przez nowszą astre 1.8 popędziłem..

Nigdy tam tyle nie jechałem i juz nie pojade..

Wg mnie to za dużo było ale nie że niebezpiecznie ;)

w drugą stronę mi chodziło, ale nie ważne.
Opublikowano

Grzesiu a Ty dziś w domku? :mysli: BMW?

e tam od razu bmw, nie można całe życie imprezować :gwizdanie:

no tak myślałem , u mnie też przesyt i dodatkowo grypa...

a o ile pamiętam to Cuber miał mieć pause i zbierać na malowanie... :P

Opublikowano

Czesc chlopcy :)

Trzenio , to albo duzo CUberos pije i odlozy na malowanko albo takie tanie jest malowanie :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 08:43 _________________________________________________Hmmm cosik mi smutno tak samemu pisac :decayed::dance::polew: :polew:

Opublikowano
A mnie dziś kuva dwa razy złapali w NH, ja pitole, w sumie już mam 14 pointów i sporo mnie kasy

Jebaka zaraz za Centralnym (Ptaszyckiego sie zwie) w strone wylotowej z huty a drugi raz na rónoległej do niej (Na niwach/jeżynowa wg nawigacji)Hincó

To rto nic

własnie ogladałem Uwaga pirat.

heheh

1000 zł mandat i 17 punkcików

Opublikowano

Hinco niezły peszek ;)

Zawsze też możesz iść na kurs za 250 zł. pooglądać wypadki, posłuchać polismana ( 4 godz. ) i odejmują 6 punktów.

a nie czasami 500 zł??

to już nie nasza sprawa Adi :wink4:
Opublikowano

DZIEŃ DOBRY ;)

Opublikowano

Czesc Trzeniu :D

Opublikowano

DZIEŃ DOBRY ;)

Hej, jak tam grypsko ??

Ja cholerka pięknie wymyłem i nawoskowałem :audi: i snieżek pada, miodzio :thumbup:

Opublikowano

DZIEŃ DOBRY ;)

Hej, jak tam grypsko ??

dzięki , troszkę lepiej ;)

U mnie na Klinach to lecą 2kg płatki z nieba :thumbup::quattro:

Opublikowano

:quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro:

:naughty:

Opublikowano

Max... cienko...

Ucz się :D

:quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro:

:decayed:

Opublikowano

Wjechales mi na ambicje hehehhee:

:quattro:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.