Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co lubisz Max ??

Nie lubie KFC ani innych takich smieciowatych jedzen :)

Najlepsze sa w domciu obiadki :)

no nie dokońca sie zgodze z takim stwierdzeniem..... wszystko do czasu potem sie nudzi...

No nie powiesz mi ze zarcie w KFC czy w MCD jest dobre ??

za***iste jest :thumbup:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co lubisz Max ??

Nie lubie KFC ani innych takich smieciowatych jedzen :)

Najlepsze sa w domciu obiadki :)

no nie dokońca sie zgodze z takim stwierdzeniem..... wszystko do czasu potem sie nudzi...

No nie powiesz mi ze zarcie w KFC czy w MCD jest dobre ??

za***iste jest :thumbup:

W 100% się zgadzam :>

A spot - wiadomo, się bedzie.

Opublikowano
  • Autor

No nie powiesz mi ze zarcie w KFC czy w MCD jest dobre ??

Ja akurat nie o tym.....

Opublikowano

Dobra , przeglosowaliscie mnie :P

To lecimy na kurczaczki :polew: :polew:

Opublikowano

Kto dzisiaj będzie na spocie poza Mną, Cuberem, Trzeniem i TrueOgrem? :)

Ja póki co odpadam , no chyba że ok 17 się lepiej będę czuł

nie gadaj tylko walnij setke i CI przejdzie :)

zapewne jeszcze bedzie SOKOŁnh a co z Pablem ? ? Moze Nowi sie tez pojawią?

Nie wiem czy bede bo jeszcze pijany jestem :D

Nie wiem co z Sokołem bo jest na wsi to czy da rade po mnie podbic to już nie wiem.

Chyba ze inny kolega sie dałby rade po mnie podbić :P

Opublikowano
  • Autor

Kto dzisiaj będzie na spocie poza Mną, Cuberem, Trzeniem i TrueOgrem? :)

Ja póki co odpadam , no chyba że ok 17 się lepiej będę czuł

nie gadaj tylko walnij setke i CI przejdzie :)

zapewne jeszcze bedzie SOKOŁnh a co z Pablem ? ? Moze Nowi sie tez pojawią?

Nie wiem czy bede bo jeszcze pijany jestem :D

Nie wiem co z Sokołem bo jest na wsi to czy da rade po mnie podbic to już nie wiem.

Chyba ze inny kolega sie dałby rade po mnie podbić :P

Pablo to w końcu kiedy Ty fure odbierasz?

Opublikowano

Juz bankowo w pierwszej połowie tego tygodnia odbieram furke.

Opublikowano
  • Autor

heheh to zrobimy spota około Śordy np. Bo już mój projekt A4 z body kitem S4 tez bedzie gotowe :D

Opublikowano

Dzięki za spota.

Jak zawsze było śmiesznie :polew: :polew: :polew:

Jak coś to koło 22:30 robimy sparinga w MOHA.

Opublikowano

Dzięki za spota.

Jak zawsze było śmiesznie :polew: :polew: :polew:

Jak coś to koło 22:30 robimy sparinga w MOHA.

No przez chwile nie bylo wesolo, ale wazne, ze wszystko jest juz ok :)

Opublikowano

Dzięki za spota.

Jak zawsze było śmiesznie :polew: :polew: :polew:

Jak coś to koło 22:30 robimy sparinga w MOHA.

No przez chwile nie bylo wesolo, ale wazne, ze wszystko jest juz ok :)

Dokładnie ważne ze wszystko skończyło sie :th:

Opublikowano

a co sie działo?

mała awaria fury była ;)

Opublikowano

Dzięki za spota.

Jak zawsze było śmiesznie :polew: :polew: :polew:

Jak coś to koło 22:30 robimy sparinga w MOHA.

No przez chwile nie bylo wesolo, ale wazne, ze wszystko jest juz ok :)

eee pewnie sam coś zrobiłes żeby chłopaki sie rozruszały i była atrakcja :tongue4:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 20:53 _________________________________________________12312312312fh2.jpg

i jak ? :przebiegly:

Opublikowano

no felunek 1 klasa :)

Opublikowano

Jestem fajny

nara

Opublikowano

Jestem fajny

nara

Ale o co chodzi :mysli:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

no Sokoł no to musimy si edogadac bo naprawdę nieźle wygląda Twoja fura na tych felach :thumbup:

Rzeźnik w Środe robimy spota bo moje A4 z body kitem S4 bedzie juz gotowe :thumbup:

Ja się pisze na MOH AA

MAX czemu Cię nie było na spocie ?

MURZYN miałes byc dzisiaj :mysli:

Opublikowano

Dzięki za kości i herbatkę :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.