Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś wie na jakich zasadach są teraz te opłaty aut z zagranicy?? Ile mi to wyjdzie od tej mojej krowy??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ktoś wie na jakich zasadach są teraz te opłaty aut z zagranicy?? Ile mi to wyjdzie od tej mojej krowy??

coś około 1200 zeta

Opublikowano

a brałeś z allegro lampki i H.I.D.y

lampy mi kolega przywiózł z niemcowni

Hidy mam od jakiegos chłopa z Krakowa, po 240 zł ma

Opublikowano
  • Autor

Sokolnh co do felunku to muszę Ci powiedziec ze nie dotarłem dzisiaj do nich.... bede dzwonił później co do ustalenia daty zdjec heheheh bo jak narazie mam zajob w pracy..... :gwizdanie:

Opublikowano

Jeszcz jedna rzecz Panowie, skoro włosi zabierają tablice przy wyjeździe z Włoch to jak ja do k.rwy nędzy mam jeździć legalnie po polsce mając ubezpieczenie, na wydrukowanych kartkach nie wolno.

Opublikowano

Sokolnh co do felunku to muszę Ci powiedziec ze nie dotarłem dzisiaj do nich.... bede dzwonił później co do ustalenia daty zdjec heheheh bo jak narazie mam zajob w pracy..... :gwizdanie:

no lepiej zadzwon bo to jest conajmniej podejrzane :przebiegly::decayed:

Opublikowano
  • Autor

sokolnh jestes w stanie załawić dwa tłumiki ostatnie z końcówkami o srednicy 75 mm ?? jak tak to w jakiej cenie :)

Opublikowano

Tą twoją S Cuberos to trzeba bedzię jakoś opić porządnie coby się dobrze prezentowała :naughty:

Opublikowano

sokolnh jestes w stanie załawić dwa tłumiki ostatnie z końcówkami o srednicy 75 mm ?? jak tak to w jakiej cenie :)

jakie tłumiki ? zwykłe puszki zeby miały średnice końcówki 75 mm ?

Opublikowano

Heja

Trzeniu, nie obiecales mi kiedys przypadkiem lobuzie avatarka?? :gwizdanie:

Opublikowano

Wczoraj na spociku się robiły ale kogoś nie było :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Hejka ludziska :)

Murzyna nie szalej tak z tymi Audiczkami hehehe :P

A mi avatarka nie zrobiliscie ?? :P By tak ladnie wygladalo "KROLEWICZ" heehehhe

Opublikowano

panowie widział ktoś ostatnio jakiegos vw, audi, seata z silnikiem 1z lub afn na czesci ??? potrzebuje szybko przewód od pompy wtryskowej do wtrysku na pierwszy cylinder bo mi z niego leje pi.zda :thumbdown:

Opublikowano

Maxymilianie królewski - Ty byś lepiej mi podrzucil jakies porównanie danych technicznych allroadów 2.7BiT i 2.5 :mysli:

Grzebie w necie i nie moge nic wygrzebac :decayed: Wie ktos kiedy zmienili zawias na mniej awaryjny (2002??)

Opublikowano

od 2002 roku troche zmienili ale dokladnie w ktorym miesiacu to nie pamietam :)

Tzn suche fakty ??[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 12:15 _________________________________________________http://www.motofakty.pl/testy_i_porownania/dane_techniczne/?marka=760&model=440&typ=12977 2,7T

http://www.motofakty.pl/testy_i_porownania/dane_techniczne/?marka=760&model=440&typ=12974 2,5TDI

:notworthy:

Opublikowano

w normalnych widze te zmiany, w allroadnie nie :( tylko cleary z tylu :afro:

Opublikowano

co wy sesje macie i sie uczycie ? :mysli::decayed:

Opublikowano

ja juz nie wiem jak sie nazywa to co mam - przedtem byl zaJob, pozniej zaPier.l, teraz jest 10 razy gorzej :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.