Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to dobrze :dance:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Cytuj

Nowicjusze maja jedno ostrzezenie a potem mandat A klubowiczow zamykaja od strzalu

a o jakie ostrzezenie ci chodzi ??

A no wiesz jak za dużo nabroisz to dostaniesz ostrzeżenie

no no :wallbash: ale myslałem ze o bicie do vipa bo ostatnio ktos tam sie pocioł o to :kox: i myslałem ze mam pierwsze ostrzezenie ;)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 20:45 _________________________________________________no chyba ze mam racje :(

Nie nam to jest dane dawac :D :D

No jak bysmy mogli to juz by była komedia :polew:

Opublikowano
Cytuj

Nowicjusze maja jedno ostrzezenie a potem mandat A klubowiczow zamykaja od strzalu

a o jakie ostrzezenie ci chodzi ??

A no wiesz jak za dużo nabroisz to dostaniesz ostrzeżenie

no no :wallbash: ale myslałem ze o bicie do vipa bo ostatnio ktos tam sie pocioł o to :kox: i myslałem ze mam pierwsze ostrzezenie ;)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 20:45 _________________________________________________no chyba ze mam racje :(

Nie nam to jest dane dawac :D :D

No jak bysmy mogli to juz by była komedia :polew:

Ale by byla gra w kropka :D :D
Opublikowano

Ale by byla gra w kropka :D :D

fajna gra, wygrany jest tylko jeden :decayed:

Opublikowano

Ale by byla gra w kropka :D :D

fajna gra, wygrany jest tylko jeden :decayed:

Tak jest panie moderatorze :D
Opublikowano

LOL co za SPAM :P

CUBER chyba troche przesadziles z ta przyczepka :D :D

Opublikowano

CUBER lubi zaskakiwać :D

Opublikowano

CUBER lubi zaskakiwać :D

nie, dla Cubra to standard :polew:

Opublikowano
  • Autor

Siemka

Cuberek nie za duża ta przyczepka?

nie powinienes miec kategorii B+E na nią??

wszystko na legalu choć jest dwóosiówką no mogłem Ją ciągnąć :) Pan w wypożyczalni mi powiedział ze bezproblemowo.... a jeszcze jak mu powiedziałem ze jestem VIP-em to juz wogóle chciał mi dac wielkiegoTIR-a ( ciągnik siodłowy z naczepą ) :polew:

Opublikowano

wlasnie tez sie zastanawialem czy nie potrzebujesz B+E :mysli:

Z taka przyczepka to naprawde juz jest wyczyn ;) Jak musialbys jeszcze cofac :kox:

Opublikowano

co to się porobiło, Murzyn ma avanta w avatarze :kox:

Opublikowano

narazie tylko tam :P ..ale i tak jest piekny :decayed:

Opublikowano

...ale i tak jest piekny :decayed:

Hmmm , ze tak powiem co A6 to A6 :P

Ale tak serio to very koxowa ta Allroadka :P

Tylko 2,7T troche bedzie piccccccccccccccccccccccccccccc :) Ale tez bym takie chcial :drool: :drool: :drool:

Opublikowano

2.5 i bedzie mulllllllllllllll :thumbdown:

Opublikowano

2.5 i bedzie mulllllllllllllll :thumbdown:

No taki mol to znowu nie bedzie , 9,5 s do 100 to nie jest zle , zwazywszy ze wazy 2,4t

no ale z drugiej strony przy takiej masie ten klekocik bedzie tez swoje pil i mysle ze po miescie bedzie wdupczal z 12-13l :)

Opublikowano

dobrze, ze nie jezdze po miescie :naughty:

Max - o pewnych rzeczach nie warto rozmawiac, bo bede trzymal pistacje do konca zycia :decayed:

Naprawde jest mega okazja, wiec chociazby na sama sprzedaz sie oplaca wyrwac chwasta

Opublikowano

najbardziej podoba mi się buda, avant to avant :cool:

Opublikowano

dobrze, ze nie jezdze po miescie :naughty:

Max - o pewnych rzeczach nie warto rozmawiac, bo bede trzymal pistacje do konca zycia :decayed:

Naprawde jest mega okazja, wiec chociazby na sama sprzedaz sie oplaca wyrwac chwasta

Nie , nie ja o niczym nie mowie.

Jak dla mnie SUPER autko , i czy z tym czy z drugim silnikiem bym bral , jakbym mial tylko kaske :P

Eeeee to jak ty wiecej trasy robisz to chopie 2,7T bierz i sie nawet nie zastanawiaj :)

Na trasie to to ci spali z 12 litrow :) Czyli deczko wiecej niz moj , a ile WIECEJ radochy :)

Opublikowano

max, ja tez nie mam kasy, wiec nie mam wyboru :wink4:

auto kumpla - cene zrobil promocyjna i tylko z tego wzgledu rozwazalem zmiane pistacji

Opublikowano
  • Autor

Murzynek nie musze mieć B + E :thumbup:

przyczepka ma mase własną 250 KG a zapakowac moge jeszcze 500 Kg ( ;) :gwizdanie: ) wiec wszytsko na legalu :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.