Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ze starymi co zrobiłeś, gdzie kupiłes nowe? i w jakiej cenie?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ze starymi co zrobiłeś, gdzie kupiłes nowe? i w jakiej cenie?

Ile chcesz za stare?? Bo zapewne masz ORI 4300k..Moze by mi sie przydaly na zapas
Opublikowano

przeciez maxiowi jedna padla (mrygala) a nawet jak ta 1 zalozycie, to bedzie inaczej swiecic niz wasze (z czasem zmienia sie barwa zarnika)

Opublikowano

z tego co widzę, termostat też mi padł :evil:

Opublikowano

z tego co widzę, termostat też mi padł :evil:

nie wiem jak u ciebie ale u mnie trzeba rozrząd rozebrać żeby dziada wymienić

jak u mnie też będzie trzeba, to odpuszczę :evil:

nie będę robił rozrządu trzeci raz, w przeciągu dwóch lat :kwasny:

Opublikowano

ja nic nie zakrywam, mam teraz Intercooler :polew:

Opublikowano
:polew: dzięki sokół za pamięć, durny wąż myslał że jajka wcina :wallbash:

Gzrybol jakbyś kupował te żarniki 6000 to daj znać bo też bym wziął, taniej wyjdzie za wysylkę, albo wogóle mozna kupić w KRK Max wie gdzie, prawda królewiczu ?

Opublikowano

ile kosztuje 6000k ?

Opublikowano

ile kosztuje 6000k ?

koło 85 zł , jak tam zdrówko ?
Opublikowano

ile kosztuje 6000k ?

koło 85 zł , jak tam zdrówko ?

Dzięki , już jest lepiej :th:

a z ceną się nie pomyliłeś? Nie za mało? Sądziłem że ok 130-140pln/szt ... :mysli:

Opublikowano

xenonhs0.gif

Cuber , a Twoje to są napewno 6000k? kurde on swiecą fajniej niż wszystkie inne 6000k... bardziej mi to wygląda na 8000k oczywiście bazując na tym obrazku

Opublikowano

moje ex 8k swiecily identiko jak cubra, wiec wyciagam takie same wnioski jak Trzenisław

Opublikowano

Murzynku zapomnij o allroadzie, popatrz co znalazłem

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3686096 :naughty: :gwizdanie: nie będziesz się musiał martwić że ci odjeżdżamy :polew: :polew:

Opublikowano

Trzenisław

:D:decayed:

Opublikowano

W przedziale siedzi Polak,Czech, zakonnica i modelka.

Pociag wjezdza do tunelu, jest zupelnie ciemno i cicho.

Nagle slychac jak ktos dostaje w ryja.

Pociag wyjezdza z tunelu, Czech trzyma sie za policzek.

Zakonnica mysli : debil Czech zlapal modelke za kolano i dostal w ryja.

Modelka mysli: debil Czech chcial mnie zlapac za kolano, pomylil sie, zlapal zakonnice i dostal w ryja. Czech mysli: cham Polak zlapal modelke za kolano, ona chciala go uderzyc, on sie uchylil i ja dostalem w ryja.

Polak mysli: ale ciul z tego Czecha.W nastepnym tunelu znowu go pierd*olne....

Opublikowano

Murzynku zapomnij o allroadzie, popatrz co znalazłem

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3686096 :naughty: :gwizdanie: nie będziesz się musiał martwić że ci odjeżdżamy :polew: :polew:

tylko ta cena :slina:

Opublikowano

no co? 28 k niech wpłaci a 200 w leasing :decayed:

Opublikowano

a ile paliwa będzie mógł odliczyć :polew:

Opublikowano

Murzynku zapomnij o allroadzie, popatrz co znalazłem

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3686096 :naughty: :gwizdanie: nie będziesz się musiał martwić że ci odjeżdżamy :polew: :polew:

tylko ta cena :slina:

gentelmani nie rozmawiają o pieniądzach :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.