Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Już się nie mogę Cuber doczekać Twojej prezentacji :th: ale będzie kox :kox:

Oficjalna będzie w Niedziele :decayed: w Piatek bedzie załozony cały body-kit i moze mi sie uda odrazu wyrezac tłumiki.... jak nie to w Sobote

Chętnie zobaczyłbym fotki, chyba , że uda mi się wyrwć czas na spocika , bo dawno nie byłem. Zapewne bedzie koks, nie może być inaczej :th:

Marcin Jasne ze wyrwij czas i przyjedz :) miło Cię bedzie widzieć w końcu kope lat heheheh

Cuber[/b] a co mam sie nie odzywac na watkach krakowskich?

mówiłaś kiedy coś innego wiec dlatego pytam co sie stało ze sie odezwałas..... :mysli: zreszta nie wazne

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Marcin Jasne ze wyrwij czas i przyjedz miło Cię bedzie widzieć w końcu kope lat heheheh

Jak nie bede miał jakiegoś egzam, to bede, musze jeszcze posprawdzać.

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 15:54 _________________________________________________Rozumiem ,że w G.K. a nie na stacji ARGE, tak wnioskuje po lekturze 1 str. spocików.??

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem ,że w G.K. a nie na stacji ARGE, tak wnioskuje po lekturze 1 str. spocików.??

tak, czyli Galeria Kazimierz Niedziela godzina 17-sta :thumbup: wiadomo gdzie parking niebieski

Opublikowano

Yoo ziomy , jak ktos ma chetke to u mnie na garazu dzisiaj mamy mini spota z Mega13 (prezentacja) i rezanie xenonow :) ok. godz 18-19 :)

ZAPRASZAM!!

Opublikowano

CUBER to dobrze ze planujesz w Niedziele oficjalna prezentację body kitu, ja też zaprezentuję juz wyleczone A4 :)

Dobra panowie ja uciekam na nocke do pracy, miłego klikania :)

Opublikowano

Panowie i Panie ja tez sie wybieram w niedziele. Moze jakies wahaczyki zabrac :decayed: oprocz tych zarezerwowanych oczywiscie?

Opublikowano

eee to chyba premiera Pabla bedzie ważniejsza niż Cubera :decayed:

Opublikowano

eee to chyba premiera Pabla bedzie ważniejsza niż Cubera :decayed:

:drunk::dance:

Juz po spociku z Mega13 :) Milo bylo , dzieki Mega :)

Opublikowano
  • Autor

oj to widze ze pijemy w Niedziele na spocie skoro tyle tych prezentacji będzie :gwizdanie:

Opublikowano

Moja bedzie za dwa tyg,bo w ta nie dojade na spota :drunk:

Opublikowano

To ja tez zrobie prezentacje wahaczy skoro tyle bedzie wystawców :kox::dance:

Opublikowano

Co tu taka cisza ?? :P

Ja bede mial prezentacje na wiosne :P RS6 :naughty:

Panowie posluchajcie tej nuty MIAZGA!!!!!!

http://crysis.wrzuta.pl/audio/eiCj74TGwN/the_matrix_soundtrack_-_clubbed_to_death_-_rob_dougan

o jezu jakie to stare :D ale jak juz jestesmy przy matrix-ie to :

http://www.youtube.com/watch?v=-sliDi-vL3g

Opublikowano

Co tu taka cisza ?? :P

Ja bede mial prezentacje na wiosne :P RS6 :naughty:

Panowie posluchajcie tej nuty MIAZGA!!!!!!

http://crysis.wrzuta.pl/audio/eiCj74TGwN/the_matrix_soundtrack_-_clubbed_to_death_-_rob_dougan

o jezu jakie to stare :D ale jak juz jestesmy przy matrix-ie to :

http://www.youtube.com/watch?v=-sliDi-vL3g

Ale tu akurat nie chodzilo mi o matrixa ale o ta piosenke , ktora nota bene byla wczesniej niz Matrix tylko troche inaczej wykonana, co nie zmienia faktu ze jest ZAJEBISCI*E klimatyczna!! :)

Opublikowano

Ale tu akurat nie chodzilo mi o matrixa ale o ta piosenke , ktora nota bene byla wczesniej niz Matrix tylko troche inaczej wykonana, co nie zmienia faktu ze jest ZAJEBISCI*E klimatyczna!! :)

ano jest :)

Opublikowano

To ja tez zrobie prezentacje wahaczy skoro tyle bedzie wystawców :kox::dance:

Kolego ale na spoty przyjeżdza się z przyjemności spotkania ludzi a nie robienia interesów za wszelką cenę ...

spot to nie giełda samochodowa...

Opublikowano

Dlatego dodalem takie minki prosze pana powaznego.

Opublikowano
  • Autor

To ja tez zrobie prezentacje wahaczy skoro tyle bedzie wystawców :kox::dance:

Kolego ale na spoty przyjeżdza się z przyjemności spotkania ludzi a nie robienia interesów za wszelką cenę ...

spot to nie giełda samochodowa...

:polew:

Dlatego dodalem takie minki prosze pana powaznego.

:D[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 00:06 _________________________________________________Trzeniek i Ogr dzięi za spota :thumbup: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.