Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie co by nie, można by coś zaplanować, moglibyśmy pogadać o wiadomej sprawie :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hm czyli chyba standardzik : Piatek godzina 21-sza wiadome miejsce na kaziku :thumbup:

Opublikowano

hm czyli chyba standardzik : Piatek godzina 21-sza wiadome miejsce na kaziku :thumbup:

To wstępnie jesteśmy umówieni, trzeba się :drunk: bo tydzień ciężki był :gwizdanie:
Opublikowano

Panowie cos na poprawe humoru :)

Nataszko, zajedz kawałeczek tortu!

-Dziekuje, Jureczku, nie chce.

-No spróbuj, bardzo smaczny!

-Nie, dziękuje. Ja po 18 już nie jem nic słodkiego.

-Nataszko, ale ja bardzo prosze.

-Jureczku, ja deserów wogóle nie jadam...

-Żryj ten tort, k**wa, Pierscionek w nim jest, żenić sie z Tobą

Opublikowano

dobre, z życia wzięte :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobre, z życia wzięte :decayed:

wszystko zalezy z czyjego życia :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber troche poczucia humoru :polew:

Opublikowano

dobre, z życia wzięte :decayed:

wszystko zalezy z czyjego życia :gwizdanie:

wszystko przed Tobą :polew:

Opublikowano

Panowie cos na poprawe humoru :)

Nataszko, zajedz kawałeczek tortu!

-Dziekuje, Jureczku, nie chce.

-No spróbuj, bardzo smaczny!

-Nie, dziękuje. Ja po 18 już nie jem nic słodkiego.

-Nataszko, ale ja bardzo prosze.

-Jureczku, ja deserów wogóle nie jadam...

-Żryj ten tort, k**wa, Pierscionek w nim jest, żenić sie z Tobą

Wszelki duch, to zjawa??

Już zapomniałem że taką koleżankę mamy. :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

poczucie humoru u mnie jest w jak najlepszym porządku! nie wiem skąd przeciwne wnioski....

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie cos na poprawe humoru :)

Nataszko, zajedz kawałeczek tortu!

-Dziekuje, Jureczku, nie chce.

-No spróbuj, bardzo smaczny!

-Nie, dziękuje. Ja po 18 już nie jem nic słodkiego.

-Nataszko, ale ja bardzo prosze.

-Jureczku, ja deserów wogóle nie jadam...

-Żryj ten tort, k**wa, Pierscionek w nim jest, żenić sie z Tobą

Wszelki duch, to zjawa??

Już zapomniałem że taką koleżankę mamy. :> :> :>

Dowcipnis...

Panowie mozliwe,ze w nowej edycji OPT pojawia sie Audi :)

Opublikowano

Dowcipnis...

Ze niby ja?? :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Panowie mozliwe,ze w nowej edycji OPT pojawia sie Audi :)

będziesz rymowac z Tedem ? :naughty:

Opublikowano

Dowcipnis...

Ze niby ja?? :tongue4: :tongue4:

heh ja zapracowana jestem widze,ze Panowie zmieniaja wyglad audiczek na wiosne :)

ja tez planuje mala zmiane ale to dopiero na lato...[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 11:39 _________________________________________________

Panowie mozliwe,ze w nowej edycji OPT pojawia sie Audi :)

będziesz rymowac z Tedem ? :naughty:

Jesli projekt wypali beda 3 RS-y :)

Opublikowano

Jesli projekt wypali beda 3 RS-y

to już trochę koników jest :decayed:

Opublikowano

deskajg8.jpg

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ale wam się nudzi.... :)

odezwał się zapracowany :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Dobra ja juz po wizycie w ASO ( duży przegląd ) , choc wydałem torsze plnów to jestem w pełni szczęsliwy , autko w stanie idelanym poza silniczkiem tylniej wycieraczki hehehe reszta w nalezytym porządku , W Piątek umówiony juz jestem na montaz body kitu S4 wiec w Piatkowe popołudnie będa fotki oraz będzie okazja opijania wieczorrem....

a oto na poczatek mój nowiuteńki grilll :naughty: S4

f93d61ac50eee1d6.jpg

Annka a co sie stało ze nagle zaczynasz sie oddzywać na spocikach Krakowskich ?

Opublikowano

wrócila córka marnotrawna :polew:

Opublikowano

Już się nie mogę Cuber doczekać Twojej prezentacji :th: ale będzie kox :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.