Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Już się nie mogę Cuber doczekać Twojej prezentacji :th: ale będzie kox :kox:

Oficjalna będzie w Niedziele :decayed: w Piatek bedzie załozony cały body-kit i moze mi sie uda odrazu wyrezac tłumiki.... jak nie to w Sobote

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak będziesz miał na aucie to dzwoń odrazu :th:

o widzę że niektóre osoby wracają jak bumerang :D

Opublikowano

cuber, zapowiada się niezły :kox:

Opublikowano
  • Autor

cuber, zapowiada się niezły :kox:

będzie niezły :kox::thumbup:

Opublikowano

cały wydech zmieniasz, czy tylko końcówki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

cały wydech zmieniasz, czy tylko końcówki :naughty:

od srodkowego tłumika chce puscić rury na dwie strony tak jak to ma miejsce w esce, teraz mam z jednej storny wiec same końcówki nie wchodzą w gre....

Opublikowano

ciekaw jestem, czy zmieni się dźwięk wydawany przez tłumiki

Opublikowano

tak , zamiast kle kle kle będzie słychać buuuuuuuuuu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ciekaw jestem, czy zmieni się dźwięk wydawany przez tłumiki

nie zmieni sie no moze troszeczke , generalnie nie chce aby sie zmieniał dzwięk

Opublikowano

ciekaw jestem, czy zmieni się dźwięk wydawany przez tłumiki

Hue hue... raczej nie :)

cuber, bedziesz teraz bratem blizniakiem alvaro :P

Opublikowano
  • Autor

ciekaw jestem, czy zmieni się dźwięk wydawany przez tłumiki

Hue hue... raczej nie :)

cuber, bedziesz teraz bratem blizniakiem alvaro :P

hahahaha :polew: na spocie bedziemy opijac :)

Opublikowano

ciekaw jestem, czy zmieni się dźwięk wydawany przez tłumiki

raczej nie, ale tak z 20 KM wiecej to bedzie :wink4:

wiecie że Jarosław Kaczyński był 13 z kolei premierem Polski ? :chytry::decayed:

Opublikowano

Masz cos do trzynastki??

:decayed::kox::D

Opublikowano

Potrzebuje kogos kto ma Avant-a B5 i centralny zamek sterowany z kluczyka.Jest tu taki? :)

Opublikowano
  • Autor

Potrzebuje kogos kto ma Avant-a B5 i centralny zamek sterowany z kluczyka.Jest tu taki? :)

gzrybol.....chyba jesio makoz ale nie jestem pewien

Opublikowano

cuber, a wnetrze rezasz?

Opublikowano
  • Autor

cuber, a wnetrze rezasz?

sie okaze jedynie co to moze zakupie jakąs skóre lub alcantare ale narazie robie przerwe z rezaniem, sie okaze czy autko przypadkiem nie zmieni włascieciela w wakacje..... :gwizdanie:

Opublikowano

Potrzebuje kogos kto ma Avant-a B5 i centralny zamek sterowany z kluczyka.Jest tu taki? :)

jestem :naughty:

Opublikowano

Cuber a co mam sie nie odzywac na watkach krakowskich?[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 15:12 _________________________________________________

wrócila córka marnotrawna :polew:

hahahaha...

Opublikowano

Już się nie mogę Cuber doczekać Twojej prezentacji :th: ale będzie kox :kox:

Oficjalna będzie w Niedziele :decayed: w Piatek bedzie załozony cały body-kit i moze mi sie uda odrazu wyrezac tłumiki.... jak nie to w Sobote

Chętnie zobaczyłbym fotki, chyba , że uda mi się wyrwć czas na spocika , bo dawno nie byłem. Zapewne bedzie koks, nie może być inaczej :th:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.