Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlatego dodalem takie minki prosze pana powaznego.

i wszystko w temacie proszę pana , przywież te wahacze :D:polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 00:07 _________________________________________________

Trzeniek i Ogr dzięi za spota :thumbup: :gwizdanie:

spoko :th: wiesz że ja zawsze bardzo chętnie , wystarczy tylko słówko :D:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeniunku chociazby ja prosilem o dostawe czesci na spota :P

Opinie o czesciach wystawimy z czasem :cool:

Ale muze zapodaliscie - sluchac sie tego nie da. Pablo ma lepszy gust muzyczny :polew:

(kilka dni temu na forum jakby ktos nie widzial - ja slucham regularnie)

http://www.smog.pl/wideo/15771/pilkarki/

Opublikowano
  • Autor

Ale muze zapodaliscie - sluchac sie tego nie da. Pablo ma lepszy gust muzyczny :polew:

(kilka dni temu na forum jakby ktos nie widzial - ja slucham regularnie)

http://www.smog.pl/wideo/15771/pilkarki/

słuchasz czy oglądasz?? :tongue4::polew:

Opublikowano

no w takiej drużynie to bym mógł zagrać :D

Opublikowano

a jaka to róznica - Pablo mówil ze nakrecil film z waszych meczy to ogladnalem z ciekawosci

kiedy nastepny?? :drool:

Opublikowano
  • Autor

kiedy nastepny??

zapewne w Piatek..... :gwizdanie:

Opublikowano

Murzyn a Ty kiedy z nami zagrasz? :mysli:

Opublikowano

w paitek moge zagrac - ale nie ten :no:

moze w sobote jakis meczyk :evil:

Opublikowano

a może Kraków vs Śląsk ?

:thumbup:

Opublikowano

w paitek moge zagrac - ale nie ten :no:

moze w sobote jakis meczyk :evil:

w sobote? dziewczyny mogą tylko w tygodniu ;)

Opublikowano

trzeniu

KR&Slask, a nie vs - chyba ze sie nie rozumiemy

musze Wam wkelic rozmowe z Adim, bo kurna nie moge sie przestac smiac do teraz

AdiKrakow 0:17:43

witam

AdiKrakow 0:17:43

pytanko mam

AdiKrakow 0:17:57

byłeś kiedyś na rybitwach tam gdzie się ścigają?

Murzyn 0:20:50

yhy

AdiKrakow 0:21:11

startowałeś się kiedyś do takiej granatowej A6 2.8 Q

AdiKrakow 0:21:40

i wyjebałeś gościa w kosmos;]

Murzyn 0:22:13

no <lol2>

Murzyn 0:22:23

jakis Twoj znajomy??

AdiKrakow 0:22:28

koleś do dziś dzień wspomina ten dzień, sprzedał tą audikę i kupił sobie B5 AFNa

Opublikowano

murzyn mam prośbę , pisz większymi literami bo chu.a widać to po pierwsze a po drugie to w sobotę piłka odpada z wiadomych względów. idę spać , narazka

Opublikowano

no ja tez ide spac ,narka :)

Opublikowano

Wilkomen :> :>

Maxiu Tobie również dzięki za spota, szkoda że nic nie wyszło z moich HIDów ;( ;(

Opublikowano

murzyn mam prośbę , pisz większymi literami bo chu.a widać to po pierwsze a po drugie to w sobotę piłka odpada z wiadomych względów. idę spać , narazka

Dobry wszystkim :)

Trzeniu nosz kurna chata, większymi literami sie nie da :D

A co was tak wczoraj wzięło na kilka minispotów :mysli:

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 10:09 _________________________________________________

a jaka to róznica - Pablo mówil ze nakrecil film z waszych meczy to ogladnalem z ciekawosci

kiedy nastepny?? :drool:

Już został następny nagrany tylko tym razem chłopy z laskami grają na bilardzie i też przy fajnej muzie :polew:

Opublikowano

Jakim cudem nie zamontowaliscie HID'ów?? :blink:

Opublikowano

Jakim cudem nie zamontowaliscie HID'ów?? :blink:

Hmmmm wiesz co, podstawowoym problemem było to że Max miał tylko H7 a u mnie jest H1!!

A druga sprawa że to i tak nie będzie takie proste bo przy lewej lampie nie chce się wogóle ten dekiel z tamtąd wydostać jest za mało miejsca i nie ma go jak wyciągnąć. :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Jakim cudem nie zamontowaliscie HID'ów?? :blink:

Hmmmm wiesz co, podstawowoym problemem było to że Max miał tylko H7 a u mnie jest H1!!

A druga sprawa że to i tak nie będzie takie proste bo przy lewej lampie nie chce się wogóle ten dekiel z tamtąd wydostać jest za mało miejsca i nie ma go jak wyciągnąć. :wallbash: :wallbash:

Wiec wyciag cala lapme :th:
Opublikowano

Podobno się nie da, bo trzeba by najpierw zderzak odkręcić...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.