Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ło jej ale sie rozpisaliście dzisiaj, kurde dopiero skonczyłem czytac te 8 stron :)

Ja było na meczyku??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

murzyn jakbyś nie chciał tego allroada to daj znaka :naughty:

Opublikowano

Panowie co Tu taka cisza? :mysli:

Opublikowano

Panowie co Tu taka cisza? :mysli:

Jaka cisza ja jestem :D

Opublikowano

ja też jestem tak z boczku ;)

Opublikowano

Ja było na meczyku??

hehe, i kogo Ty sie pytasz

zobacz sobie liste obecności :D

Opublikowano

Ja było na meczyku??

hehe, i kogo Ty sie pytasz

zobacz sobie liste obecności :D

O KUR*WA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

ja też jestem tak z boczku ;)

to wiadomo zboczku :polew: RS fajowski :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie, wróciłem do żywych ( choć nie do końca )...wczoraj mnie dopadła chyba jakaś pier**l... gryba żołądkowa masakra a teraz od 8smej siedze w ASO na przeglądzie( olej filrty itd ) dziś tez odbeiram body kita :dance: tyle ze chyba sam bede musiał to rezac bo zabardzo w "blacharni" nie mają czasu.... :wallbash: a wiec poszukiwany jest jakis garaż heheh ogrzewany :)

co do moich HID-ów to specialnie wyciągałem żarniki moje i jakos tak dziwnie jest napisane ze mam 6000 K ......

Opublikowano

co do moich HID-ów to specialnie wyciągałem żarniki moje i jakos tak dziwnie jest napisane ze mam 6000 K ......

pewnie jakiś chinol pomylil sie z naklejką :)

Opublikowano
  • Autor

hm moze i sie pomylił moze i nie, wydaje mi sie ze skoro mam je juz rok to się wypalają heheh i stają sie coraz bardziej niebieskie.... wiec tak czy siak szukam teraz 5k K

Opublikowano

kupiłes fele ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie kupiłem jeszcze bo nie miałem czasu..... dziś najprawopodobniej jeszcze po serwisie musze jechac na śląsk .... Sokol a moze u Ciebie o taty w warsztacie by mi zrobili zmiane body-kitu po jakiejś promocyjnej cenie..... ?? :gwizdanie:

Opublikowano

nie kupiłem jeszcze bo nie miałem czasu..... dziś najprawopodobniej jeszcze po serwisie musze jechac na śląsk .... Sokol a moze u Ciebie o taty w warsztacie by mi zrobili zmiane body-kitu po jakiejś promocyjnej cenie..... ?? :gwizdanie:

raczej odpada, mają tam dużo roboty

nawet dla mnie nie ma miejsca żebym sobie sprężynki zmienił :foch:

Opublikowano
  • Autor

tak to jest kurde jak ludzie jakieś paździochy na sciągaja to później tylko w serwisach siedzą.... :polew:

Opublikowano
:hi:, Cuber czyli rozumiem że z moich dokładek też nici na razie ?
Opublikowano
  • Autor

:hi:, Cuber czyli rozumiem że z moich dokładek też nici na razie ?

spokojnie pogadam i myśle ze je bedzie trzeba poprostu sciągnąć od ciebei i je im podwiesc do malowania :D

Opublikowano

:hi:, Cuber czyli rozumiem że z moich dokładek też nici na razie ?

spokojnie pogadam i myśle ze je bedzie trzeba poprostu sciągnąć od ciebei i je im podwiesc do malowania :D

ale jak ja będę się lansował bez dokładek :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

dam ci moje jak coś..... czarne hehehehehe :thumbup: planujemy jakieś wyjscie w Piatek ? :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.