Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam 150 tysi i jest to prawdziwy przebieg ale ja mam BENZIN :)

no to mówie że rozumiem w PB taki przebieg ale w dieslu ... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też mi się nie widzi ten przebieg :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No dobra ja wchodze na serwerek

Opublikowano

Jeden ch*uj jaki przebieg wazne zeby wszystko bylo ok z autkiem :) i sluzylo jak najlepiej :)

Opublikowano

Ja bym chciał żeby miał nie więcej jak 300 i będe zadowolony!!

Nie ma ktoś blaszanek pod Audi do pozbycia??

Opublikowano

Ja nie gram, idę się zająć bmw :gwizdanie:

Miłego grania, do jutra.

Opublikowano

taaaaa kurw.a wszyscy macie po 100k w 10 letnich autach :decayed: same okazje :thumbup:

nic tylko na msze dać :thumbup:

Odezwal sie 2004 :D Ja mam 165

no to chyba nie zajarzyłeś o co chodzi Tukan... nikt nie kupuje diesla żeby nim w weekendy tylko wyjezdzać a gdyby popatrzeć na wiek Waszych samochodów i przebieg to wychodzi że wyjezdzałyby tylko w weekend :decayed:

ja mam 2004 i 190k i uważam że to normalny wynik jak na Diesla

Koniec tematu.

Włazimy na serwer? :thumbup:

Przeciez wiem o co chodzi.... :kox:
Opublikowano

jak chcesz 16" z oponami zimowymi to mam

Opublikowano

jak chcesz 16" z oponami zimowymi to mam

Właśnie dobiłem targu z naszym kolegą Maxem, zrobił taki MAX RABAT że dopiero spod stołu wylazłem.

Opublikowano
  • Autor

jak chcesz 16" z oponami zimowymi to mam

Właśnie dobiłem targu z naszym kolegą Maxem, zrobił taki MAX RABAT że dopiero spod stołu wylazłem.

hahah co ty robiłeś pod stołem ?? :polew:

Opublikowano

Spadłem z krzesła barowego jak podał cenę :kox: :kox:

Opublikowano

Jak niektorzy wiedza jestem bezinteresowny :dance: :dance: TYLKO klub sie liczy :)

Opublikowano
  • Autor

Jak niektorzy wiedza jestem bezinteresowny :dance: :dance: TYLKO klub sie liczy :)

jasne a łyżka na to , NIEMOZLIWE!!! :polew:

Opublikowano

aaa to dlatego tyle siedzieliscie w aucie, avatary sobie porobili :polew:

Opublikowano

Zapodam jutro fotę takiego śmisznego przycisku co mam około 20 cm od progu na słupku od strony kierowcy. Znaczek autka z takimi jakby rozchodzącymi sie promieniami od dachu do wnętrza i nie wiem do czego to

Opublikowano

może katapulta? :D

Opublikowano

Zapodam jutro fotę takiego śmisznego przycisku co mam około 20 cm od progu na słupku od strony kierowcy. Znaczek autka z takimi jakby rozchodzącymi sie promieniami od dachu do wnętrza i nie wiem do czego to

to jest wylączenie czujek ultradzwiekowych jak zamykasz samochód

np. mozesz zostawic psa, wyłączyc te czujki, a i tak alarm bedzie uzbrojony :)

Opublikowano

Jak niektorzy wiedza jestem bezinteresowny :dance: :dance: TYLKO klub sie liczy :)

jasne a łyżka na to , NIEMOZLIWE!!! :polew:

ja juz sie o tym przekonalem kilkakrotnie wiec.....

Opublikowano

Jak niektorzy wiedza jestem bezinteresowny :dance: :dance: TYLKO klub sie liczy :)

jasne a łyżka na to , NIEMOZLIWE!!! :polew:

ja juz sie o tym przekonalem kilkakrotnie wiec.....

:notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 00:07 _________________________________________________

Zapodam jutro fotę takiego śmisznego przycisku co mam około 20 cm od progu na słupku od strony kierowcy. Znaczek autka z takimi jakby rozchodzącymi sie promieniami od dachu do wnętrza i nie wiem do czego to

Dokladnie to co sokol napisal :)

Opublikowano
  • Autor

Murzyn My jednal chyba razem nie mozemy chodzić na imprezy w " + " bo kurde wiecznie sie coś dzieje...... :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.