Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiedziałem że wystarczy Cię wypuścić :D:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Trzenio , to albo duzo CUberos pije i odlozy na malowanko albo takie tanie jest malowanie

wiesz Ja nie pije jakis k**wa sikaczy...

Imprezka wczoraj naprawdę niezła....

Mamm nadzieje ze dzis sie troszke osób pojawi na spociku.... :thumbup:

MAX POJEBAŁO CIĘ??? z tym :quattro:

Opublikowano

Chłopaki dajcie spokoj z tym :quattro: Bo nasz temat znowu bedzie zerowany!!!! Robicie tyko spam :D

Opublikowano

MAX POJEBAŁO CIĘ??? z tym :quattro:

:D:decayed:

Opublikowano

MAX POJEBAŁO CIĘ??? z tym :quattro:

Ale o co chodzi ?? buheheheheheh :naughty:

a ciebie z tym buehehehe

MAX POJEBAŁO CIĘ??? z tym :quattro:

Opublikowano

fwd_sucks.jpg

:>

Opublikowano

Spamerzy !!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

themon.... Ty żyjesz :decayed:

Opublikowano

żyje żyje, choć dzisiaj ciężko było wstać ;) choroba jakaś

Opublikowano

pokacna :P[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:33 _________________________________________________CUBEROS Co ty sie tak ciagle unosis :P Tu taka mila rodzinna atmosfera , a ty jak jakies gestapo :dance: :dance: :dance::kox: :kox:

Opublikowano

Co wy wszyscy kur** tak chorujecie w kółko, do sauny byście się przeszli raz na jakiś czas, popili porządnie a nie użalać się nad sobą :polew:

Opublikowano
  • Autor

Max nie pisz małymi literami OK? ? z jakim buhehehhe ? :mysli:

Opublikowano

Max nie pisz małymi literami OK? ? z jakim buhehehhe ? :mysli:

OK , VIPIE

Opublikowano

no właśnie , idzie ktoś do sauny w następnym tygodniu? :mysli:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:36 _________________________________________________

Max nie pisz małymi literami OK? ? z jakim buhehehhe ? :mysli:

OK , VIPIE

LOL , zaczyna się :D:decayed:

Opublikowano

no właśnie , idzie ktoś do sauny w następnym tygodniu? :mysli:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:36 _________________________________________________

Max nie pisz małymi literami OK? ? z jakim buhehehhe ? :mysli:

OK , VIPIE

LOL , zaczyna się :D:decayed:

Co sie zaczyna ?? Ja o czyms nie wiem ?? Tez chce , tez chce heheehehhheheehee.

Opublikowano

no właśnie , idzie ktoś do sauny w następnym tygodniu? :mysli:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:36

Ja wygrzeje się w solarze ;)

Opublikowano
  • Autor

Max nie pisz małymi literami OK? ? z jakim buhehehhe ? :mysli:

OK , VIPIE

Max k**wa jego mać ty dalej masz jakiś kompleks spowodowany rangami na forum ? Chłopie czasem poprostu zachowujesz sie jak dziecko z podstawówki które ma foch-a o to ze Pani nie pozowliła mu sie pobawic lalką koleżanki......

Opublikowano

Panie naczelny , cos Pan tak cicho :P[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:39 _________________________________________________

Max nie pisz małymi literami OK? ? z jakim buhehehhe ? :mysli:

OK , VIPIE

Max k**wa jego mać ty dalej masz jakiś kompleks spowodowany rangami na forum ? Chłopie czasem poprostu zachowujesz sie jak dziecko z podstawówki które ma foch-a o to ze Pani nie pozowliła mu sie pobawic lalką koleżanki......

Ale o co ci Kurefaaaa chodzi ?? Mam do ciebie pisac Poczatkujacy?? buehhehehee

Opublikowano

Kto dzisiaj będzie na spocie poza Mną, Cuberem, Trzeniem i TrueOgrem? :)

Opublikowano

Nie unos sie tak.

Wdech

Wydech

Wdech

Wydech

Jak nie pomaga policz do 10 :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ziommm , nie spinaj sie , PIĄTECZKA :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.