Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba zacznę z Wami rozmawiać tak :

hmmm :mysli:

:decayed:

Ale moglbys nie odgapiac ode mnie :cool::naughty:

sorry , myślałem że jak odgapię to będę taki fajny jak Ty :decayed: , no cóż , ;( :confused4: nie wyszło :D

A tak przy okazji , za***isty masz avatar w podpisie :decayed: , sam robiłeś czy zajebałeś :decayed::naughty::kox::D

Ps. spisałbyś komendy do sewera Max, nie ma Cię czasami a chcemy zmienić na przykład na team match i jest dooopa blada :kwasny:

Opublikowano

A tak przy okazji , za***isty masz avatar w podpisie :decayed: , sam robiłeś czy zajebałeś :decayed::naughty::kox::D

:blink: :blink:

Ps. spisałbyś komendy do sewera Max, nie ma Cię czasami a chcemy zmienić na przykład na team match i jest dooopa blada :kwasny:

Of kors , :)

Opublikowano

sam jesteś traktor :D

Opublikowano

Max załóż na serwerze COD4 , co?

Opublikowano

chyba zacznę z Wami rozmawiać tak :

hmmm :mysli:

:decayed:

Znowu pogadali :D

A tak w ogóle to dzień dobry :hi:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 15:18 _________________________________________________

Max załóż na serwerze COD4 , co?

Trzeniu ale jestes pewny ze da sie grać na serwerze jak ktos ma kopię a nie oryginał??

Ja dołączyłem COD4 do The All-Seeing Eye, mam podane serwery i nie można sie dołączyć bo pisze ze mój kod jest zajęty :foch:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek weź na jutrzejszego spota COD4 dla mnie :thumbup:

Opublikowano

Nie powiem ze jak wszystko z COD4 pójdzie dobrze to będzie za***iste granie bo giera wymiata :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

PABLO co to masz za opisy na gadaczu ..... k**wa nie umiesz odczuć wyrażac w inny sposób ?? :polew:

Opublikowano

Trzeniek weź na jutrzejszego spota COD4 dla mnie :thumbup:

Ja też poproszę :wink4:
Opublikowano

PABLO co to masz za opisy na gadaczu ..... k**wa nie umiesz odczuć wyrażac w inny sposób ?? :polew:

no własnie , niektóre zwierzęta puszczają bąka jak są szczęśliwe :decayed::D

Opublikowano

PABLO co to masz za opisy na gadaczu ..... k**wa nie umiesz odczuć wyrażac w inny sposób ?? :polew:

Ale ześ walnął :D

Narazie na odległość trzeba być słodkim Misiem :polew:

A póżniej robisz swoje :D

Opublikowano
  • Autor

PABLO co to masz za opisy na gadaczu ..... k**wa nie umiesz odczuć wyrażac w inny sposób ?? :polew:

Ale ześ walnął :D

Narazie na odległość trzeba być słodkim Misiem :polew:

A póżniej robisz swoje :D

czyli co robisz ?? :tongue4:

Opublikowano

PABLO co to masz za opisy na gadaczu ..... k**wa nie umiesz odczuć wyrażac w inny sposób ?? :polew:

Ale ześ walnął :D

Narazie na odległość trzeba być słodkim Misiem :polew:

A póżniej robisz swoje :D

czyli co robisz ?? :tongue4:

Tak się stara, że aż jego kobieta czuje to w kościach :>

Opublikowano

o kurde ale temat :D

Pablo to mów co robisz pózniej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o kurde ale temat :D

Pablo to mów co robisz pózniej :decayed:

hahahah czepie sie...... :polew: :polew: sorry pablo ale nie mogłem się powstrzymac :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z bash-a: ;)

<YooY> Brat znajomego ,student IV roku medycyny ,znalazł zdechłego kota na ulicy , długo sie niezastanawiajac zabrał ścierwo do MacDonalda podszedł do lady i rzucił na nią kota,

wszyscy osłupieli , a on powiedział "To juz ostani jakiego wam przynosze " i uciekł

Opublikowano

Cuber nie doceniasz Pabla :thumbdown:

Powiedz żeby wkleił fote swojej Księżniczki to Ci szczęka opadnie :dance:

A może zrobimy galerię swoich drugich połówek , co Wy na to? :D:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.