Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze ze wszyscy sie wzieli grubo do pracy , jak tu tak cicho :P Tylko ja sie opierdzielam hehehe

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszyscy maja depresje po liczeniu podatków i zamkneli sie w sobie :sick3:

Opublikowano

Wszyscy maja depresje po liczeniu podatków i zamkneli sie w sobie :sick3:

Hyhyhy a ja nie liczylem :P , kto inny za mnie to robi :)

Opublikowano

wiec wyglądać będzie to w ten sposób :

ostatecznie może być ;)

Opublikowano

wiec wyglądać będzie to w ten sposób :

ostatecznie może być ;)

A krocej sie Panie Modzie nie dalo zacytowac ?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja Ci dam moze być :bicz2:

:polew:

Opublikowano

Panowie to kiedy w koncu gray w pileczke ??

Opublikowano

Panowie to kiedy w koncu gray w pileczke ??

wtorek 19.30 jak masz kogos chetnego to wez[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 14:25 _________________________________________________Trzeniu, wypowiedz sie w temacie bo Ty tam siedzisz w druku :th:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24183.msg284092#msg284092

Opublikowano

cuberos, mam nadzieję że jakiś okazyjny "zderzakowy" spocik robimy we wtorek lub w środę :) ?

Pasowałoby to jakoś uczcić :dance: i co poniektórzy ;):drunk:

Opublikowano

wiec wyglądać będzie to w ten sposób :

ostatecznie może być ;)

A krocej sie Panie Modzie nie dalo zacytowac ?? :gwizdanie:

dało się, dało, ale po co :polew:

Ja Ci dam moze być :bicz2:

:polew:

ja bym malował całość, bo bardziej mi się podoba, ale to jest moje skromne zdanie :)

Opublikowano

Panowie pytanie konkursowe , potrzebuje z 6 ogarnietych graczy w MOHAA. Za jakis miesiac , poltorej bedzie turniej w MOHAA i potrzebuje do klanu z 6 wlasnie graczy co by chcieli sobie zagrac w takim turnieju :)

Pisze teraz bo musze wiedziec zeby nas zapisac , no i musze was przygotowac do turnieju co by nie bylo ftopy :P W turnieju bedzie gralo jakies 15 klanow , w wiekszosci srednia polka :)

Ktos sie pisze ??

Gdzie będzie ten turniej??

:mysli:

:polew:

Podobno w Piżdziszynie :D

Pablo Ty to potrafisz oć pierdyknąć :thumbup::decayed:

Opublikowano

ja w MOHa nie za dobrze gram także odpadam :P

no chyba że organizatorzy fundują wyjazd do Piżdziszyna na ten turniej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ROB , wiesz ze ja uwielbiam kolor czarny itd, ale jeśli mam pomlować tylni zderzak to bedzie to wyglądało jak z 1,8 T wiec mogłem go wogóle nie kupowac.... zreszta jak mnie bedziesz denerował bardziej to go k**wa dla ciebie pomaluje!!! :polew:

Opublikowano

Rob dawaj denerwuj Cuber-a, bedzie fajny zderzaczek :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Rob dawaj denerwuj Cuber-a, bedzie fajny zderzaczek :thumbup:

no nie mówcie ze jak zderzak przypomina z daleka zwykły będzie leszpy od esowskiego......

Opublikowano

zreszta jak mnie bedziesz denerował bardziej to go k**wa dla ciebie pomaluje!!!

bez przesady, nie wymagam takiego poświęcenia :D

z drugiej strony jak pomalujesz i nie będzie ci się podobało, zawsze możemy się zamienić na fury :polew:

Opublikowano
  • Autor

zreszta jak mnie bedziesz denerował bardziej to go k**wa dla ciebie pomaluje!!!

bez przesady, nie wymagam takiego poświęcenia :D

z drugiej strony jak pomalujesz i nie będzie ci się podobało, zawsze możemy się zamienić na fury :polew:

opcja jest taka nie maluje.... jak Mi się nie spodoba to zawsze mogę pomalować później..... :bicz2:

Opublikowano

no lakiernik - amator tylko czeka na to :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.