Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panie naczelny , cos Pan tak cicho :P[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:39 _________________________________________________

Max nie pisz małymi literami OK? ? z jakim buhehehhe ? :mysli:

OK , VIPIE

Max k**wa jego mać ty dalej masz jakiś kompleks spowodowany rangami na forum ? Chłopie czasem poprostu zachowujesz sie jak dziecko z podstawówki które ma foch-a o to ze Pani nie pozowliła mu sie pobawic lalką koleżanki......

Ale o co ci Kurefaaaa chodzi ?? Mam do ciebie pisac Poczatkujacy?? buehhehehee

po co piszesz takie głupoty co ? po co na kazdym kroku dopisujesz VIP? tak Cię to boli ? To napisz jeszcze raz do modów i strzel kolejny raz foch-a! moze pomoże :th:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:42 _________________________________________________piateczka.....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eno ziommmm , mowilem

WDECH

WYDECH

WDECH

WYDECH

Kur*wa na mnie to dziala :mysli::polew: :polew:

Opublikowano

Kto dzisiaj będzie na spocie poza Mną, Cuberem, Trzeniem i TrueOgrem? :)

Ja póki co odpadam , no chyba że ok 17 się lepiej będę czuł

Opublikowano
  • Autor

Kto dzisiaj będzie na spocie poza Mną, Cuberem, Trzeniem i TrueOgrem? :)

Ja póki co odpadam , no chyba że ok 17 się lepiej będę czuł

nie gadaj tylko walnij setke i CI przejdzie :)

zapewne jeszcze bedzie SOKOŁnh a co z Pablem ? ? Moze Nowi sie tez pojawią?

Opublikowano

nowi to się tylko pojawiają jak potrzebują Vaga...

Opublikowano

hmmm :foch:

Wiedzialem ze w tym klubie trzeba miec przywileje :P

A co to ten Vag?? to moze bede chcial :P

Opublikowano

hmmm :foch:

Wiedzialem ze w tym klubie trzeba miec przywileje :P

A co to ten Vag?? to moze bede chcial :P

lepiej idz zrób kupe bo widzę objawy zaparcia...

Opublikowano

hmmm :foch:

Wiedzialem ze w tym klubie trzeba miec przywileje :P

A co to ten Vag?? to moze bede chcial :P

lepiej idz zrób kupe bo widzę objawy zaparcia...

Po czym poznales,Max wklejał gdzies logi?? :D
Opublikowano

zaparcie przechodzi gladko w OTWARCIE hehehehee[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:54 _________________________________________________A poza tym kupe nalezy robic na wlasnym tronie :P a ja w pracy jestem hehehehe

Opublikowano

zaparcie przechodzi gladko w OTWARCIE hehehehee

czyli masz zwieracze do roboty... szukałeś ostatnio mydła? :D

Opublikowano

Wymiękam przy co niektórych postach, a co do sauny to ja tak raz na miesiąc przynajmniej chodzę :gwizdanie:

Opublikowano

zaparcie przechodzi gladko w OTWARCIE hehehehee

czyli masz zwieracze do roboty... szukałeś ostatnio mydła? :D

taaaa , ale gdzies mi sie zapodzialo heheheh , jakies bable tylko widze co chwile :P[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:59 _________________________________________________buehehehe wlasnie wygralem 400 zeta w STSie :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

taaaa , ale gdzies mi sie zapodzialo heheheh , jakies bable tylko widze co chwile :P[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:59 _________________________________________________buehehehe wlasnie wygralem 400 zeta w STSie :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

No to Max, zapraszamy do KFC :P

Opublikowano

Eeee ja kosci nie lubie :P[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 15:10 _________________________________________________Beda nowe klocuszki GreenStuffa :P

Opublikowano

A co lubisz Max ??

Opublikowano

A co lubisz Max ??

Nie lubie KFC ani innych takich smieciowatych jedzen :)

Najlepsze sa w domciu obiadki :)

Opublikowano

Max szczęsciarz z Ciebie , mnie nie ma kto gotować :(

Opublikowano
  • Autor

A co lubisz Max ??

Nie lubie KFC ani innych takich smieciowatych jedzen :)

Najlepsze sa w domciu obiadki :)

no nie dokońca sie zgodze z takim stwierdzeniem..... wszystko do czasu potem sie nudzi...

Opublikowano

A co lubisz Max ??

Nie lubie KFC ani innych takich smieciowatych jedzen :)

Najlepsze sa w domciu obiadki :)

no nie dokońca sie zgodze z takim stwierdzeniem..... wszystko do czasu potem sie nudzi...

No nie powiesz mi ze zarcie w KFC czy w MCD jest dobre ??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.