Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale się KCH rozbija po wawelu :D

ja tam juz zatracilem patryiotyzm lokalny i tozsamosc regionalna. Nie wiem skad jestem czy z Krakowa, Chrzanowa Czy gdzies ze slaska :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

latem, a może nawet wiosną :gwizdanie:

nie widzę problemu, może jakiś większy spot wypali :kox:

Opublikowano

a ja bym tam kiedyś podjechał na jakiego wieczornego spota do KCH ale nikt nas nie zaprasza :thumbdown:

beda jak temp pozwoli Robowi wyjsc z domu

Opublikowano

ale się KCH rozbija po wawelu :D

ja tam juz zatracilem patryiotyzm lokalny i tozsamosc regionalna. Nie wiem skad jestem czy z Krakowa, Chrzanowa Czy gdzies ze slaska :polew:

a nie z Afryki :mysli::D

Opublikowano

Nie no Trzeniu ja sobie obiecałem ze pierwszy spot poza krk to zawitam na Śląsk do kolegów moderatorów :>

Opublikowano

a ja bym tam kiedyś podjechał na jakiego wieczornego spota do KCH ale nikt nas nie zaprasza :thumbdown:

przyjdzie jeszcze taki dzień, załatwi się domek i będzie jak za dawnych dobrych czasów :drunk::dance::kox:

Opublikowano

a czy ja sie zachowuje jak murzyn z somalii?? :decayed:

Opublikowano

a czy ja sie zachowuje jak murzyn z somalii?? :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Led postojowka + Xenon 8000K:

3db9217e673a2160m.jpg

Moja byla (ehh sie lezka kreci :P) :

82f1b6d6cbf1c11cm.jpg

Ringos:

fcc9a780257198d6m.jpg

Opublikowano

Nie no Trzeniu ja sobie obiecałem ze pierwszy spot poza krk to zawitam na Śląsk do kolegów moderatorów :>

dupowłaz :evil:

Zapamiętaj jedno Pablo... moderator nigdy nie może być Twoim kolegą , oni są po drugiej stronie barykady :decayed: :decayed: :decayed:

a Murzyn to już nawet z plebsem się nie napije tylko w połowie imprezy zawija się z (*)(*) i ma w d*pie kumpli :thumbdown:

Opublikowano

No fajnie wyglądają te ramki ale musze najpierw w realu oblookac i po dotykać :naughty::D[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 23:09 _________________________________________________Trzeniu napisałem tak bo jest najbliżej :decayed:

Opublikowano

a Murzyn to już nawet z plebsem

przesada :D

Opublikowano

proste Trzeniu - mod to zlo wcielone

Opublikowano

EEE tam znam kilku nawet w miare :P

Opublikowano

proste Trzeniu - mod to zlo wcielone

ale tylko czasami :decayed:

Opublikowano

EEE tam znam kilku nawet w miare :P

ale Ty zmienny jesteś , ostatnio słyszałem coś z goła innego :mysli:

Opublikowano

proste Trzeniu - mod to zlo wcielone

Boże to co będzie jak kiedyś nasz Trzenio zostanie modem a przecież taki pocieszny gość :naughty::decayed:

Opublikowano

proste Trzeniu - mod to zlo wcielone

Boże to co będzie jak kiedyś nasz Trzenio zostanie modem a przecież taki pocieszny gość :naughty::decayed:

Ty chlopie nawet o takich rzeczach nie mysl hehehehe

Opublikowano

Max dał bys rade zapodać troszke większą fotke z tymi ledami??

Dobra nie musisz, mam.

Opublikowano

proste Trzeniu - mod to zlo wcielone

Boże to co będzie jak kiedyś nasz Trzenio zostanie modem a przecież taki pocieszny gość :naughty::decayed:

Ty chlopie nawet o takich rzeczach nie mysl hehehehe

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.