Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko, ze sa elastyczne ;) przechodza bez problema :D tez mialem z tym problem, ale schemat montazowy jest dokladnie opisany przez bradpita

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nie bardzo z ta elastycznością nie chciały wejsc w ten sposób

Opublikowano

chcialy, tylko z nimi najpierw trzeba porozmawiac o tym :polew:

nie bedziemy roztrzasac - juz zrobiles po swojemu. Dobrze ze nic sie nie polamalo

Opublikowano

chcialy, tylko z nimi najpierw trzeba porozmawiac o tym :polew:

Ale Murzynek ma dobry dzis humorek :D

gzrybol zawsze mozesz sie pochwalić fotkami jak to wygląda :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

co Ty jestem po :mysli: 15h pracy i mi wali na dekiel :kox:

Opublikowano

Jakoś tego nie zauważyłem ze po pracy :D

Kurde jakas tragedia z samolotem u nas :kwasny:

Opublikowano

Polamac sie nic nie połamało wyglada świetnie ale z ramkami nie gadałem bo o czym?

Generalnie rami koszt z wysyłka 75 zł ale efekt lukx

Opublikowano

gzrybol wdrożył drugi sposób montażu :decayed:

Opublikowano

gzrybol jak dasz rade do podbij na najblizszego spota to oblookam jak to wygląda bo też myślałem o tych ramkach :>

Opublikowano

pablo - nie napisalem, ze po. napisalem ze po 15h tera mi sie drukuje to mam 30-40min luzu :drunk:

Gzrybol - o gietkosci, elastycznosci - ogolnie cos pod kamasutre

pablo - przeca ja mam

Opublikowano

Cholercia, powiem Ci Murzyn ze nie wiedziałem ze masz, serio :)

Opublikowano

PABLO, na spocie musisz zrobić przegląd wnętrza :naughty:

Opublikowano

PABLO, na spocie musisz zrobić przegląd wnętrza :naughty:

Murzynka A4ke jeszcze nie rezałem od środka, nie wiem jak to sie stało :polew:

Opublikowano

nie ma szans bo jest czyste. A ze czyszczenie za darmoche to juz porzadek sie tydzien trzyma... w ogole wprowadzilem kilka modyfikacji (oczywiscie darmowych jak na centusia przystalo) we wnetrzu.... jeszcze tylko kilka drobiazgów i bedzie cudnie

Opublikowano

PABLO, na spocie musisz zrobić przegląd wnętrza :naughty:

Murzynka A4ke jeszcze nie rezałem od środka, nie wiem jak to sie stało :polew:

aaa, bo Murzyn nie lubi się dzielić, nawet w klubie :polew:

Opublikowano

ale się KCH rozbija po wawelu :D

Opublikowano

nie ma szans bo jest czyste. A ze czyszczenie za darmoche to juz porzadek sie tydzien trzyma... w ogole wprowadzilem kilka modyfikacji (oczywiscie darmowych jak na centusia przystalo) we wnetrzu.... jeszcze tylko kilka drobiazgów i bedzie cudnie

To jeśli wprowadziłeś modyfikację to uwierz za ja pierwszy nie będę chciał oblookać wnętrza :P [br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 22:55 _________________________________________________

ale się KCH rozbija po wawelu :D

No przyszedł drugi rycerz bronić zamek :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale się KCH rozbija po wawelu :D

bo tu tak piknie :D

Opublikowano

ale się KCH rozbija po wawelu :D

bo tu tak piknie :D

Może kiedys sie zrobi spota na Wawelu (latem) :naughty::kox:

Opublikowano

a ja bym tam kiedyś podjechał na jakiego wieczornego spota do KCH ale nikt nas nie zaprasza :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.