Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zarezerwowałem wstepnie hale na ten sam termin w przyszłym tyg

Witam, ja w przyszłym tygodniu odpadam :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Joł ranne ptaszyny, co tu taka cisza myślałem że po piłce to jak dziś wejdę to będzie kilkanaście stron do czytania a tu Zonk...

Opublikowano

Joł ranne ptaszyny, co tu taka cisza myślałem że po piłce to jak dziś wejdę to będzie kilkanaście stron do czytania a tu Zonk...

a4 klub przegrał wczoraj także jest chwilowa żałoba :)

Opublikowano
  • Autor

Joł ranne ptaszyny, co tu taka cisza myślałem że po piłce to jak dziś wejdę to będzie kilkanaście stron do czytania a tu Zonk...

a4 klub przegrał wczoraj także jest chwilowa żałoba :)

:rant: :rant: jaka tam załoba..... mieliśmy jednego z drewnianą noga wiec jak mielismy wygrac?? a Ty sie jeszcze śmiejesz z kolegi w niebieskim trykocie :polew:

Opublikowano

Joł ranne ptaszyny, co tu taka cisza myślałem że po piłce to jak dziś wejdę to będzie kilkanaście stron do czytania a tu Zonk...

a4 klub przegrał wczoraj także jest chwilowa żałoba :)

:rant: :rant: jaka tam załoba..... mieliśmy jednego z drewnianą noga wiec jak mielismy wygrac?? a Ty sie jeszcze śmiejesz z kolegi w niebieskim trykocie :polew:

hehe, jak pogrubił :decayed:

Opublikowano

Joł ranne ptaszyny, co tu taka cisza myślałem że po piłce to jak dziś wejdę to będzie kilkanaście stron do czytania a tu Zonk...

a4 klub przegrał wczoraj także jest chwilowa żałoba :)

:rant: :rant: jaka tam załoba..... mieliśmy jednego z drewnianą noga wiec jak mielismy wygrac?? a Ty sie jeszcze śmiejesz z kolegi w niebieskim trykocie :polew:

hehe, jak pogrubił :decayed:

pogrubił bo koleś zamiatał tą nogą tak że masakra, Trzeniu pękał ze śmiechu, ja też, wię jak mieliśmy wygrać, to jawne osłabienie przeciwnika :polew:
Opublikowano

Joł ranne ptaszyny, co tu taka cisza myślałem że po piłce to jak dziś wejdę to będzie kilkanaście stron do czytania a tu Zonk...

a4 klub przegrał wczoraj także jest chwilowa żałoba :)

:rant: :rant: jaka tam załoba..... mieliśmy jednego z drewnianą noga wiec jak mielismy wygrac?? a Ty sie jeszcze śmiejesz z kolegi w niebieskim trykocie :polew:

hehe, jak pogrubił :decayed:

pogrubił bo koleś zamiatał tą nogą tak że masakra, Trzeniu pękał ze śmiechu, ja też, wię jak mieliśmy wygrać, to jawne osłabienie przeciwnika :polew:

a kto go przywiózł ? :decayed:

Opublikowano

a kto go przywiózł ? :decayed:

:mysli: no tylko nie mów że Cuberos :gwizdanie:
Opublikowano

Rsiak z wami gral? - fajne te meczyki macie :polew:

Opublikowano

a kto go przywiózł ? :decayed:

:mysli: no tylko nie mów że Cuberos :gwizdanie:

no napewno nie ja :P

chyba że sam przylazł :przebiegly:

Opublikowano

Rsiak z wami gral? - fajne te meczyki macie :polew:

meczyki są fajne, a rasiak przy tym gościu to ronaldo jest :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

a kto go przywiózł ? :decayed:

:mysli: no tylko nie mów że Cuberos :gwizdanie:

no napewno nie ja :P

chyba że sam przylazł :przebiegly:

no wstyd sie przynać że ja to drewno przyprowadziłem ale nie dawno miał dwie zdrowe nogi a teraz kurde ma jedną drewnianą , przperaszam :polew:

Opublikowano

no napewno nie ja :P

chyba że sam przylazł :przebiegly:

Z drewnianą nogą to ktoś go musiał przywieźć, jak dla mnie to jawny sabotaż.... :przebiegly: :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

no napewno nie ja :P

chyba że sam przylazł :przebiegly:

Z drewnianą nogą to ktoś go musiał przywieźć, jak dla mnie to jawny sabotaż.... :przebiegly: :przebiegly:

akurat ja go nie wiozłem.....

Opublikowano

a kto go przywiózł ? :decayed:

:mysli: no tylko nie mów że Cuberos :gwizdanie:

no napewno nie ja :P

chyba że sam przylazł :przebiegly:

no wstyd sie przynać że ja to drewno przyprowadziłem ale nie dawno miał dwie zdrowe nogi a teraz kurde ma jedną drewnianą , przperaszam :polew:

ty nie przepraszaj tylko się przyznaj ile ci sokół zapłacił :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak teraz Cuber w niedługim czasie zmieni na B7 to będzie jasne od kogo i za co miał fundusze.....

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak teraz Cuber w niedługim czasie zmieni na B7 to będzie jasne od kogo i za co miał fundusze.....

dokładnie, wszędzie jeba*na korupcja, nawet człowiek spokojnie w piłkę nie pokopie :polew: :polew:

a Cuberos Banditos zaraz po meczu się chwalił że zderzaczek nowy ogladał :chytry:

Opublikowano

no z tego co widze, to Cuberos ma juz 2 zderzaczki :mysli: teraz tylko progi, listwy, grill i mamy S4 TDI w klubie :kox:

Opublikowano
  • Autor

No tak , Juz mam zderzak przedni ,tylni listwy :) tylko malowac i zakładać :) no jeszcze tłumiki przerobic na dwie strony.... moze za 2 tygodnie juz bedzie wszystko piknie działać , jeszcze tylko szuakm rozwiazania co to spriskiwaczy ale chyba sie nie obejdzie bez pompki spryskiwacz wraz z wyjsciem na xenon .....

Opublikowano

trueogre już nie narzekaj tak, jak chcesz też dostac wiecej to na pw a nie na forum publicznym :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.