Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: piaskarka za***ista :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:piaskarka prima sort

Opublikowano

Hmm właśnie sie dowiedziałem od Kornackiego że 4 motion to stały napęd na 4 koła... :facepalm: :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Hmm właśnie sie dowiedziałem od Kornackiego że 4 motion to stały napęd na 4 koła... :facepalm: :oklaski:

no cóż , bywa :decayed:

Opublikowano

GORZEJ JAK MA RACJE... :)))

Opublikowano

Stały, permanentny napęd na 4 koła w Haldexie montowanym w T5 w 2008 roku?

Opublikowano

Hmm właśnie sie dowiedziałem od Kornackiego że 4 motion to stały napęd na 4 koła... :facepalm: :oklaski:

zależy jak to rozumiesz, bo 4motion wyposażony w haldex 4-generacji jest już stałym napędem i ma większe możliwości niż torsen, dlatego jest wykorzystywany w sporcie

a pewnie za jakiś czas wyprze torsena z obiegu :)[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 21:47_________________________________________________

Stały, permanentny napęd na 4 koła w Haldexie montowanym w T5 w 2008 roku?

haldex 4 generacji zadebiutował na przełomie 07/08

T5 nie wiem czy go ma

ale T6 już na pewno

Opublikowano

Myślałem że 4 generacja haldexa weszła dopiero co.Straszny burdel.Powinnien być założony dokładny temat o tym.

Skoro 4 generacja haldexu taka dobra to po co zrobili Torsena 6 generacji? Jakie sa zauwazalne roznice?

Zgadza się premiera 2007.To znaczy że tam Haldex rozdziela tylko moment obrotowy na kola w zaleznosci od sytuacji a naped jest staly?

Ok mam dzieki sokolnh

Opublikowano

"h*j Kurwaaaaaa"! :decayed:

Ja pierdo^^e :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

"h*j Kurwaaaaaa"! :decayed:

Ja pierdo^^e :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

"h*j Kurwaaaaaa"! :decayed:

Ja pierdo^^e :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pablo co Ty ogladasz???? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

"h*j Kurwaaaaaa"! :decayed:

Ja pierdo^^e :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pablo co Ty ogladasz???? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A co ty się tak spinasz :mysli:

Dostałem linka to tutaj pokazuje, takiego czegoś to jeszcze nikt nie widział :polew:

Opublikowano

TV BLOKERS :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

"zniszczę was!" hahaahah

Co za chłop :decayed:

Opublikowano

to po co zrobili Torsena 6 generacji? Jakie sa zauwazalne roznice?

mogli co najwyżej zrobić 6 generacje quattro, jakieś systemy elektroniczne dodać

bo torsen jest dopiero 3 gen

http://www.torsen.com/products/products.htm

dla mnie plus obecnego haldexa jest taki że szybciej przekazuje moment między osiami, a po za tym można np. dać prawie większośc na tył :kox:

http://borkowski.motogrono.pl/files/2009/02/haldex.pdf

Opublikowano
  • Autor

oj Pablo Pablo :cool1:

Opublikowano

Boże i co ten człowiek sobą reprezentuje ?

Opublikowano

to po co zrobili Torsena 6 generacji? Jakie sa zauwazalne roznice?

mogli co najwyżej zrobić 6 generacje quattro, jakieś systemy elektroniczne dodać

bo torsen jest dopiero 3 gen

http://www.torsen.com/products/products.htm

dla mnie plus obecnego haldexa jest taki że szybciej przekazuje moment między osiami, a po za tym można np. dać prawie większośc na tył :kox:

http://borkowski.motogrono.pl/files/2009/02/haldex.pdf

a jak w tym nowym haldexie jest z hamowaniem? auto hamuje 2 czy 4 kołami?

Opublikowano

eee czekaj przecież nawet ośka hamuje na 4 łapy ;-)

Opublikowano

to po co zrobili Torsena 6 generacji? Jakie sa zauwazalne roznice?

mogli co najwyżej zrobić 6 generacje quattro, jakieś systemy elektroniczne dodać

bo torsen jest dopiero 3 gen

http://www.torsen.com/products/products.htm

dla mnie plus obecnego haldexa jest taki że szybciej przekazuje moment między osiami, a po za tym można np. dać prawie większośc na tył :kox:

http://borkowski.motogrono.pl/files/2009/02/haldex.pdf

a jak w tym nowym haldexie jest z hamowaniem? auto hamuje 2 czy 4 kołami?

"Hamowanie

Podczas hamowania nie trzeba przekazywać

momentu obrotowego na tylną oś. Zawór

regulacyjny jest otwarty, ciśnienie w układzie jest

małe, sprzęgło jest wyłączone."

czyli zostaje 4% na tył podczas hamowania z wysprzęgleniem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.