Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[br]kilka zdjęć

http://www.wolfsgruppe.pl/vagevent2010/slides/IMG_1445.html?show_param=3 :shocked:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 19:34_________________________________________________kiedy moje B2 tak będzie wyglądać :mysli:

nigdy bo to ze zdjęcia to akurat B1 ;-)

Piękne :slina:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ewentualnie C1 coupe bo nie widzę klamek z tyłu

Opublikowano

B1 coupe jest fajne

ale wole kanciastości B2 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pablo ku.... Ty się onanizujesz przy tych filmikach czy ki uj :sick3::wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Każdy ma własne zboczenia :kox:

BTW niedziela aktualna czy cos się zmieniło :?:

Opublikowano
  • Autor

Włacz GG :cool1:

Opublikowano

W lazience jestem z laptopem a tu nie mam GG.

Pisz PW.

Opublikowano

a może by tak siędo Kronach wybrać?? jest jakośpod koniec maja i będzie dużo audi, i można by jeszcze fabryke przy okazji zobaczyc??[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 23:35_________________________________________________

Opublikowano

też ciekawa opcja :)

Opublikowano

Jeśli sięktośna cośpiszęto ja też, jest jeszcze troche czasu żeby dograć szczeguły, wiem że do kronach od nas z forum zawsze jedzie jakaś większa grupa więc można by siępodpiąć[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 23:41_________________________________________________http://www.fmix.pl/album/58836/kronach-2010/1

Opublikowano

Ja to pewnie znowu w Lipsku wyląduję :rolleyes:

Opublikowano

Jeśli się ktoś na coś piszę to ja też, jest jeszcze troche czasu żeby dograć szczeguły, wiem że do kronach od nas z forum zawsze jedzie jakaś większa grupa więc można by się podpiąć[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 23:41_________________________________________________http://www.fmix.pl/album/58836/kronach-2010/1

te samochody mi bardziej odpowiadają :decayed:

Opublikowano

:hi: to są rezacze

http://wolfsgruppe.com/

VAG EVENT 2010 - full length :good:

chętnie bym się tam wybrał

ja tez chetnie pojade tylko nie mam tyle megłajersa :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: to są rezacze

http://wolfsgruppe.com/

VAG EVENT 2010 - full length :good:

chętnie bym się tam wybrał

ja tez chetnie pojade tylko nie mam tyle megłajersa :polew: :polew:

Ja Ci pożyczę megłajersa do nabłyszczania opon :polew:

Opublikowano
:hi: czesc Panowie
Opublikowano

:hi: czesc Panowie

siema :)

Opublikowano

musze sie pochwalić Ojciec kupił wczoraj Suv-a ale nic z tych o których kiedys pisałem,ciesze sie bo nalezy mu sie nowy wózek, jazda testowa juz była :good:

Opublikowano

musze sie pochwalić Ojciec kupił wczoraj Suv-a ale nic z tych o których kiedys pisałem,ciesze sie bo nalezy mu sie nowy wózek, jazda testowa juz była :good:

jakiego??

Opublikowano

Land Rover freelander 2 - i musze przyznać ze podoba mi sie ten samochód

Opublikowano

Land Rover freelander 2 - i musze przyznać ze podoba mi sie ten samochód

:good:

i OK Tata kupił Tatę :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.