Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba muc wystawić na forum :rolleyes:

jarko :gwizdanie:

No me.how nie może wystawić bo nie ma 30 wiadomości (postów) napisanych ale jak poprosi to klubowicz może wystawić :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeba muc wystawić na forum :rolleyes:

jarko :gwizdanie:

No me.how nie może wystawić bo nie ma 30 wiadomości (postów) napisanych ale jak poprosi to klubowicz może wystawić :wink4:

nie może bo jest to niezgodne z regulaminem i już raz byłeś o tym informowany jak wystawiłeś kwadratowe koła kolegi....

Opublikowano

Trzeba muc wystawić na forum :rolleyes:

jarko :gwizdanie:

No me.how nie może wystawić bo nie ma 30 wiadomości (postów) napisanych ale jak poprosi to klubowicz może wystawić :wink4:

nie może bo jest to niezgodne z regulaminem i już raz byłeś o tym informowany jak wystawiłeś kwadratowe koła kolegi....

siemian jeśli osoba jest zaufana (którą znam osobiście) i produkt zgodny z opisem to mogę ewentualnie wystawić taki przedmiot po koleżeńsku tak samo tyczy się sprzedaży auta, znam dobrze regulamin bo sam pilnuje porządek w takich działach i zwracam "górze" pewnie niezgodności które czasem się pojawiają.

gucio myślę że jutro rozwiążemy ten denerwujący cię problem od dłuższego czasu :)

Opublikowano

no ale felgi od kolegi które wystawiłeś to była ewidentna wtopa. Kupa jakich mało. Nie dość że felgi kwadratowe to kolega jeszcze chciał wszystkich ustawiać i robić z nich baranów...

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:37_________________________________________________mówie o tym jakbyś nie wiedział :decayed: :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176518.0

Opublikowano

no ale felgi od kolegi które wystawiłeś to była ewidentna wtopa. Kupa jakich mało. Nie dość że felgi kwadratowe to kolega jeszcze chciał wszystkich ustawiać i robić z nich baranów...

Tu się zgodzę z Tobą, osoby które będą uczestniczyć na forum i co ważne jeździć na spoty a co najważniejsze wcześniej sam osobiście sprawdzę stan przedmiotu wystawianego to wtedy mogę pomóc przy sprzedaży tejże rzeczy.

Powiem Ci siemian że nie widziałem jak ten temat się rozwinął bo już go akurat nie śledziłem :shocked::wallbash:

Więcej takich rzeczy już nie będzie :wink4:

Opublikowano

no ale felgi od kolegi które wystawiłeś to była ewidentna wtopa. Kupa jakich mało. Nie dość że felgi kwadratowe to kolega jeszcze chciał wszystkich ustawiać i robić z nich baranów...

Tu się zgodzę z Tobą zgodzę, osoby które będą uczestniczyć na forum i co ważne jeździć na spoty a co najważniejsze wcześniej sam osobiście sprawdzę stan przedmiotu wystawianego to wtedy mogę pomóc przy sprzedaży tejże rzeczy.

no to wtedy to tak :good:

Opublikowano

no ale felgi od kolegi które wystawiłeś to była ewidentna wtopa. Kupa jakich mało. Nie dość że felgi kwadratowe to kolega jeszcze chciał wszystkich ustawiać i robić z nich baranów...

Tu się zgodzę z Tobą zgodzę, osoby które będą uczestniczyć na forum i co ważne jeździć na spoty a co najważniejsze wcześniej sam osobiście sprawdzę stan przedmiotu wystawianego to wtedy mogę pomóc przy sprzedaży tejże rzeczy.

no to wtedy to tak :good:

Temat idzie do usunięcia po tym co tam przeczytałem..

Opublikowano

no to dobrze. Czasem warto wszystko sprawdzić bo potem mogą wyjść takie "kwiatki". A przedmiot wystawiany przez Klubowicza powinien być w miare pewny

Opublikowano
:hi: Pablo dzięki dzisiaj za pomoc w załatwieniu sprawy jutro finał z moim brzęczącym tumnikiem ,w końcu normalna osoba potrafiła to zdiagnozować :decayed:
Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

:hi:

Dzień dobry przepraszam czy tu biją :dziura:

Opublikowano

:hi:

Dzień dobry przepraszam czy tu biją :dziura:

Ty nie wiesz że masz wp***dol :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Dzień dobry przepraszam czy tu biją :dziura:

Ty nie wiesz że masz wp***dol :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

Jak by łebki nie przespały lekcji fizyki to by może zauważyli że nie ma bata żeby dostać z prawego liścia i farba się mogła też znaleść po prawej stronie jakby lał z lewej to co innego na spocie Pablo ci zademonstruje jak to powinno być fachowo zrobione :bokser:

http://allegro.pl/amerykanskie-felgi-szprychowe-opony-i1432009146.html

Opublikowano
  • Autor

Tomek a co to za fele :sick3:

Opublikowano

:hi:

Dzień dobry przepraszam czy tu biją :dziura:

Ty nie wiesz że masz wp***dol :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

Jak by łebki nie przespały lekcji fizyki to by może zauważyli że nie ma bata żeby dostać z prawego liścia i farba się mogła też znaleść po prawej stronie jakby lał z lewej to co innego na spocie Pablo ci zademonstruje jak to powinno być fachowo zrobione :bokser:

http://allegro.pl/amerykanskie-felgi-szprychowe-opony-i1432009146.html

Tomasz nie dziękuje, wiem jak powinno to wyglądać :decayed:

Opublikowano

:hi: Pablo dzięki dzisiaj za pomoc w załatwieniu sprawy jutro finał z moim brzęczącym tumnikiem ,w końcu normalna osoba potrafiła to zdiagnozować :decayed:

Pan z ulicy Zapusta :mysli: dobry jest [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 21:16_________________________________________________

:hi:

Dzień dobry przepraszam czy tu biją :dziura:

Ty nie wiesz że masz wp***dol :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

dramat z tymi Twoimi filmikami :embarrassed:

Opublikowano

Tomek a co to za fele :sick3:

dla konesera Pablo :naughty:

może komuś potrzebna glebogryzarka to od razu to mają :kox:

ale cena kox :polew:

Opublikowano

:hi: Pablo dzięki dzisiaj za pomoc w załatwieniu sprawy jutro finał z moim brzęczącym tumnikiem ,w końcu normalna osoba potrafiła to zdiagnozować :decayed:

Pan z ulicy Zapusta :mysli: dobry jest [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 21:16_________________________________________________

:hi:

Dzień dobry przepraszam czy tu biją :dziura:

Ty nie wiesz że masz wp***dol :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

dramat z tymi Twoimi filmikami :embarrassed:

To nie oglądaj jak Ci się nie podoba :wink4:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 21:38_________________________________________________

Tomek a co to za fele :sick3:

dla konesera Pablo :naughty:

może komuś potrzebna glebogryzarka to od razu to mają :kox:

ale cena kox :polew:

Tomek nie gustuję w takich :decayed:

Opublikowano

Trzeba muc wystawić na forum :rolleyes:

jarko :gwizdanie:

Napiszę jak Twój kolega od felg: bystry jesteś :naughty:

Opublikowano

Daj spokój..

:polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.