Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

apropo felg :kox: wymiary wys.18" szer.7,5" offset ET20 upchnie to do b7 czy będzie wystawać???

Opublikowano

według mnie et20 jest zbyt małe i moze wystawać, daj to pytanie do odpowiedniego działu :wink4:

Opublikowano

Małe to et

Opublikowano

ET35 jest idealne do a4 wtedy opona jest równo z rantem błotnika :cool1:

Opublikowano

no i coś troche wąska ta felga. Standardowo przy 18 w b7 szła 8'

Opublikowano

no i coś troche wąska ta felga. Standardowo przy 18 w b7 szła 8'

bo to z A6 :naughty:

Opublikowano

do a6 tym bardziej. Tam szło 8 i 8,5' przy 18' i ET 48 i 43...

Opublikowano

ET35 jest idealne do a4 wtedy opona jest równo z rantem błotnika :cool1:

Dokładnie ja mam ET 35 i tak wygląda :gwizdanie:

7fd5c4cd2c56b306m.jpg

Opublikowano

w takim razie spoko. To są ori montowane w rs4 (2001-2002) i rs6 (2003-2005) jako zimówka. Ostatni numer tych telg to: 4b3601025s.

Ale to Ci będzie wystawać... :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 23:42_________________________________________________Pablo ale nie samo ET jest ważne. Jeszcze szerokość felgi się liczy... Zresztą o czym mu tu mówimy. Miodzio ma B7 a Ty wklejasz zdjecie swojej B5...

To może ja wkleje jak ET35 wygląda w moim Golfie Cabrio z 86 roku...

Opublikowano

Wiadomo że nie tylko ET jest ważne ale też szerokość felgi.

U mnie jest 8,5" ale sądzę że w B7 powinno być podobnie lub troszkę bardziej będą schowane.

Dawin N miał chyba taką fele 19" z tym ET w swojej B7 :mysli:

Opublikowano

w takim razie spoko. To są ori montowane w rs4 (2001-2002) i rs6 (2003-2005) jako zimówka. Ostatni numer tych telg to: 4b3601025s.

Ale to Ci będzie wystawać... :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 23:42_________________________________________________Pablo ale nie samo ET jest ważne. Jeszcze szerokość felgi się liczy... Zresztą o czym mu tu mówimy. Miodzio ma B7 a Ty wklejasz zdjecie swojej B5...

To może ja wkleje jak ET35 wygląda w moim Golfie Cabrio z 86 roku...

:polew: no dobra ale kicha chyba z tymi felgami u mnie :mysli: to tak z 2cm będzie odstawać . Chyba ze najpierw pojadę na ASP niech mi artystycznie nadkola rozklepią :kox:

Opublikowano

Wiadomo że nie tylko ET jest ważne ale też szerokość felgi.

U mnie jest 8,5" ale sądzę że w B7 powinno być podobnie lub troszkę bardziej będą schowane.

Dawin N miał chyba taką fele 19" z tym ET w swojej B7 :mysli:

nie... Dawid miał felge 19 cali 8,5 szeroką z ET 48

Opublikowano

Wiadomo że nie tylko ET jest ważne ale też szerokość felgi.

U mnie jest 8,5" ale sądzę że w B7 powinno być podobnie lub troszkę bardziej będą schowane.

Dawin N miał chyba taką fele 19" z tym ET w swojej B7 :mysli:

nie... Dawid miał felge 19 cali 8,5 szeroką z ET 48

o kogo chodzi dokładnie :gwizdanie: są gdzieś zdjęcia jak to wygląda?? 2 cm to dużo chyba cały syf będzie na szybach nie mówiąc o kamieniach :disgust: no a do tego policja :no: Jak by ktoś chciał gość za nie chce 1400zl i nie założył właśnie do B7 bo wystają :(

Opublikowano

nie tyle że syf będzie na szybach co poprostu będą Ci te koła wystawaćz nadkoli i będzie to wyglądać jak kupa

Opublikowano

Gasimy :mysli:

Opublikowano
:bry: wstawać śpiochy :decayed:
Opublikowano

BUhahahahah te felgi sprzedaje FANTOMAS - Rumuny :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 09:41_________________________________________________

Trzeba muc wystawić na forum :rolleyes:

jarko :gwizdanie:

No me.how nie może wystawić bo nie ma 30 wiadomości (postów) napisanych ale jak poprosi to klubowicz może wystawić :wink4:

nie może bo jest to niezgodne z regulaminem i już raz byłeś o tym informowany jak wystawiłeś kwadratowe koła kolegi....

siemian jeśli osoba jest zaufana (którą znam osobiście) i produkt zgodny z opisem to mogę ewentualnie wystawić taki przedmiot po koleżeńsku tak samo tyczy się sprzedaży auta, znam dobrze regulamin bo sam pilnuje porządek w takich działach i zwracam "górze" pewnie niezgodności które czasem się pojawiają.

gucio myślę że jutro rozwiążemy ten denerwujący cię problem od dłuższego czasu :)

PABLO NA ADMINA !!! PABLO NA ADMINA !!!

Opublikowano
:evil::przebiegly:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.