Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:kox: Fura :naughty:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox: Fura :naughty:

RS4 diesel :naughty::decayed:

Opublikowano

:hi: witam Panowie

miałem dziś wpaść na spota ale:

ostatnio na nic nie mam czasu bo Córke mam w szpitalu :confused4: zapalenie płuc złapała bidulka Mała i codziennie z nią siedze na zmiane z Moją ;([br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 22:11_________________________________________________p.s. Dawidn Ty nie masz czasem rejestracji SBI 125.. ,bo wczoraj na autostradzie ścigały sie dwie B8-ki jedna srebrna druga czarna oba sedany, jechałem fordem Kuga dośc szybko ,a B8 poszły ze nawej rejestracji nie zauważyłem dokładnie, miały ze 2 paki jak nic :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Boseronek współczuje i dużo zdrówka dla Córy :good:

ps. david ma KBC :wink4:

Opublikowano

:hi: witam Panowie

miałem dziś wpaść na spota ale:

ostatnio na nic nie mam czasu bo Córke mam w szpitalu :confused4: zapalenie płuc złapała bidulka Mała i codziennie z nią siedze na zmiane z Moją ;([br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 22:11_________________________________________________p.s. Dawidn Ty nie masz czasem rejestracji SBI 125.. ,bo wczoraj na autostradzie ścigały sie dwie B8-ki jedna srebrna druga czarna oba sedany, jechałem fordem Kuga dośc szybko ,a B8 poszły ze nawej rejestracji nie zauważyłem dokładnie, miały ze 2 paki jak nic :gwizdanie:

Daj znać gdyby trzeba było jakośpomóc

Opublikowano

nie ja mam zielonego ;)

a ja mam różowego może Ci jeszcze nie dojżał wystaw do słońca :kox:

Grucha KOX!!!

To S4 więc się ma nijak do błotników w standarcie i gucio mówi jakie moga być fele niski zawias i tyle ale jak to się ma do tego jaka fela wejdzie w B7 :mysli:

a tutaj FANTOMAS:

402805a00c1a37d0med.jpgd3ea593ea4e9ae89med.jpg

taaa..... to spytaj się Adamoo jakie ma szerokie te fele i jaki jest kapeć bo widać że ma kapcie dużo za wąskie do tej felgi bo pewnie jakby był nominał to by guma wystawała poza obrys i waliła w krawędź a to zdjęcie z boku tez jest pod kątem i wydaje mi się że felgi wystają tyle że w tym ujęciu tego tak nie widać patrz jak to wygląda u mnie na 7,5" z ET20 jakbym założył takie za wąskie kapcie też by pewnie wyglądło że jest OK

P1040260.jpgP1040259.jpg

KarolI jak tam rejsing bo tam mogłem pokazać pazur dawałeś gdzieś na maxa ?

Opublikowano
  • Autor

widzieli ? Bullit Oniaka z naszego klubu bierze udział

Opublikowano

nie ja mam zielonego ;)

a ja mam różowego może Ci jeszcze nie dojżał wystaw do słońca :kox:

Grucha KOX!!!

To S4 więc się ma nijak do błotników w standarcie i gucio mówi jakie moga być fele niski zawias i tyle ale jak to się ma do tego jaka fela wejdzie w B7 :mysli:

a tutaj FANTOMAS:

402805a00c1a37d0med.jpgd3ea593ea4e9ae89med.jpg

taaa..... to spytaj się Adamoo jakie ma szerokie te fele i jaki jest kapeć bo widać że ma kapcie dużo za wąskie do tej felgi bo pewnie jakby był nominał to by guma wystawała poza obrys i waliła w krawędź a to zdjęcie z boku tez jest pod kątem i wydaje mi się że felgi wystają tyle że w tym ujęciu tego tak nie widać patrz jak to wygląda u mnie na 7,5" z ET20 jakbym założył takie za wąskie kapcie też by pewnie wyglądło że jest OK

P1040260.jpgP1040259.jpg

KarolI jak tam rejsing bo tam mogłem pokazać pazur dawałeś gdzieś na maxa ?

błotniki w s4 b5 sątakie same jak w zwykłej a4 b5

Opublikowano

mojedzieko.jpg

B5 COUPE :)))

Opublikowano

widzieli ? Bullit Oniaka z naszego klubu bierze udział

Dają radę :naughty:

A za***ista była ten niebieski mustang cobra 500, 500KM na pokładzie :kox:

Opublikowano

widzieli ? Bullit Oniaka z naszego klubu bierze udział

dobre ale najlepszy jest ten koleś w okularkach na końcu :>

błotniki w s4 b5 są takie same jak w zwykłej a4 b5

no może B5 to nie mój konik nie śledzę tematu ale jak to się ma do naszej rozmowy na temat wpasowania felg w B7

Opublikowano

mojedzieko.jpg

B5 COUPE :)))

Prawie jak A5 :decayed:

wcs52.jpg

wcs57.jpg

Opublikowano

widzieli ? Bullit Oniaka z naszego klubu bierze udział

Dają radę :naughty:

A za***ista była ten niebieski mustang cobra 500, 500KM na pokładzie :kox:

miałem okazjępojeździć takącobrą, po suchym strach a po mokrym to już dramat

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________

widzieli ? Bullit Oniaka z naszego klubu bierze udział

Dają radę :naughty:

A za***ista była ten niebieski mustang cobra 500, 500KM na pokładzie :kox:

miałem okazję pojeździć taką cobrą, po suchym strach a po mokrym to już dramat

miałem okazję pojeździć taką cobrą, po suchym strach a po mokrym to już dramat

Opublikowano

Gdzie taki model dostać?? :blink:

i coś dla Boserona

Opublikowano

widzieli ? Bullit Oniaka z naszego klubu bierze udział

Dają radę :naughty:

A za***ista była ten niebieski mustang cobra 500, 500KM na pokładzie :kox:

miałem okazję pojeździć taką cobrą, po suchym strach a po mokrym to już dramat

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________

widzieli ? Bullit Oniaka z naszego klubu bierze udział

Dają radę :naughty:

A za***ista była ten niebieski mustang cobra 500, 500KM na pokładzie :kox:

miałem okazję pojeździć taką cobrą, po suchym strach a po mokrym to już dramat

miałem okazję pojeździć taką cobrą, po suchym strach a po mokrym to już dramat

spoko zrozumieliśmy nie musisz tyle razy powtarzać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Gdzie taki model dostać?? :blink:

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

widzieli ? Bullit Oniaka z naszego klubu bierze udział

dobre ale najlepszy jest ten koleś w okularkach na końcu :>

błotniki w s4 b5 są takie same jak w zwykłej a4 b5

no może B5 to nie mój konik nie śledzę tematu ale jak to się ma do naszej rozmowy na temat wpasowania felg w B7

nijak, popisałeś się brakiem wiedzy wiec Cię doedukowałem :wink4:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 23:16_________________________________________________

widzieli ? Bullit Oniaka z naszego klubu bierze udział

Dają radę :naughty:

A za***ista była ten niebieski mustang cobra 500, 500KM na pokładzie :kox:

miałem okazję pojeździć taką cobrą, po suchym strach a po mokrym to już dramat

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 23:12_________________________________________________

widzieli ? Bullit Oniaka z naszego klubu bierze udział

Dają radę :naughty:

A za***ista była ten niebieski mustang cobra 500, 500KM na pokładzie :kox:

miałem okazję pojeździć taką cobrą, po suchym strach a po mokrym to już dramat

miałem okazję pojeździć taką cobrą, po suchym strach a po mokrym to już dramat

spoko zrozumieliśmy nie musisz tyle razy powtarzać :wink4:

jeszcze nie opanowałem cytowania :>

Opublikowano

widzieli ? Bullit Oniaka z naszego klubu bierze udział

Jeden z bardziej kozackich polskich filmików w tematyce motoryzacyjnej :good::notworthy:

Opublikowano

Gdzie taki model dostać?? :blink:

:shocked: :shocked: :shocked:

daj Kercziemu to Ci wyreza

Opublikowano

Gdzie taki model dostać?? :blink:

i coś dla Boserona

Ta M3 to kiepsko zrobiona bo nie wyrezali head'up-a

nijak, popisałeś się brakiem wiedzy wiec Cię doedukowałem

sorry może tu kogoś urażę ale nie jara mnie motoarcheologia więc się przyznaje że takich szczegułów nie koduje :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.