Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie taki model dostać?? :blink:

i coś dla Boserona

za***iste :kox:

KERCZI a nie myślałeś o tych felach??

Mi się podobają :kox:

rsh40004jpg1.jpg

rsh40008.jpg

rsh40006z.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdzie taki model dostać?? :blink:

i coś dla Boserona

Ta M3 to kiepsko zrobiona bo nie wyrezali head'up-a

nijak, popisałeś się brakiem wiedzy wiec Cię doedukowałem

sorry może tu kogoś urażę ale nie jara mnie motoarcheologia więc się przyznaje że takich szczegułów nie koduje :kox:

:>

Opublikowano

Złe nie są mnie sie ten model felg podoba, ale do B5 pasuja tak sobie..

Opublikowano

Tomek, w trasce nie cisnelem na maxa bo nawet nie bylo po co....na trojce mielilem przy tej sliskiej nawierzchni, nie mam ani kropli szans wowczas... Q rzadzi....

MODEL KOX ale sadze ze to hand made...

Opublikowano

Mój znajomy mógł by Nam taki filmik śmignąć jak mająCi z Mustanga

Opublikowano

Nie wiem czy bym je chciał :mysli:

b764441317b3d157.jpg

Opublikowano

David n u ciebie w sedanie takie widzę :kox: :kox: :kox:

21046626.jpg

b8aw.jpg

b8br.jpg

Opublikowano

Nie wiem czy bym je chciał :mysli:

b764441317b3d157.jpg

to chyba 18"

Opublikowano

Tomek, w trasce nie cisnelem na maxa bo nawet nie bylo po co....na trojce mielilem przy tej sliskiej nawierzchni, nie mam ani kropli szans wowczas... Q rzadzi....

no bo tak coś właśnie widziałem że coś za bardzo zostawałeś myśle sobie nie poznaje kolegi czyżby cochones już nie te :mysli:

Opublikowano

Nie wiem czy bym je chciał :mysli:

b764441317b3d157.jpg

to chyba 18"

To są 19tki Mirona

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=86526.0

Opublikowano

widzę ze mnie już ubiegli :disgust:

Opublikowano

Tomek, w trasce nie cisnelem na maxa bo nawet nie bylo po co....na trojce mielilem przy tej sliskiej nawierzchni, nie mam ani kropli szans wowczas... Q rzadzi....

no bo tak coś właśnie widziałem że coś za bardzo zostawałeś myśle sobie nie poznaje kolegi czyżby cochones już nie te :mysli:

masz jakiśprogram czy seria? bo jeszcze twej a4 nie widziałem, i sięz chęciąz tobąz ciekawości zepne, mam nadzieje że z 200 km mi jeszcze zostało :)

Opublikowano

Nie wiem czy bym je chciał :mysli:

b764441317b3d157.jpg

to chyba 18"

no widzisz kolego GRUCHA jednak tez nie wiesz wszystkiego to są 19" :evil:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=86526.0;highlight=cupra

dlatego przyjacielu napisałem CHYBA :)

Opublikowano

Tomek, w trasce nie cisnelem na maxa bo nawet nie bylo po co....na trojce mielilem przy tej sliskiej nawierzchni, nie mam ani kropli szans wowczas... Q rzadzi....

no bo tak coś właśnie widziałem że coś za bardzo zostawałeś myśle sobie nie poznaje kolegi czyżby cochones już nie te :mysli:

masz jakiś program czy seria? bo jeszcze twej a4 nie widziałem, i się z chęcią z tobą z ciekawości zepne, mam nadzieje że z 200 km mi jeszcze zostało :)

Co nie widziałeś dzisiaj jego A4ki :gwizdanie:

Szybko coś się uwinąłeś ze spota..

Opublikowano

Grucha to dawaj go , jak sie tylko ladniej robi, niech robi filmik, zrzucimy sie dla niego na cos dobreggo...

Opublikowano

Tomek, w trasce nie cisnelem na maxa bo nawet nie bylo po co....na trojce mielilem przy tej sliskiej nawierzchni, nie mam ani kropli szans wowczas... Q rzadzi....

no bo tak coś właśnie widziałem że coś za bardzo zostawałeś myśle sobie nie poznaje kolegi czyżby cochones już nie te :mysli:

masz jakiś program czy seria? bo jeszcze twej a4 nie widziałem, i się z chęcią z tobą z ciekawości zepne, mam nadzieje że z 200 km mi jeszcze zostało :)

no to mogłeś się dzisiaj rozglądnąć po pasciach to byś może moją dojżał ale u mnie po dzisiejszym to już też pewnie tylko 3 gary chodza więc QPA :confused4:

Opublikowano

Tomek, w trasce nie cisnelem na maxa bo nawet nie bylo po co....na trojce mielilem przy tej sliskiej nawierzchni, nie mam ani kropli szans wowczas... Q rzadzi....

no bo tak coś właśnie widziałem że coś za bardzo zostawałeś myśle sobie nie poznaje kolegi czyżby cochones już nie te :mysli:

masz jakiś program czy seria? bo jeszcze twej a4 nie widziałem, i się z chęcią z tobą z ciekawości zepne, mam nadzieje że z 200 km mi jeszcze zostało :)

Nie przesadzaj czemu miało by Ci tyle zwiać koników ze 265KM :mysli: :mysli: :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.