Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kerczi stawiasz za egzaminy tak czy siak :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to widze ża ma sporo do stawiania...

Będzie pite :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No to widze ża ma sporo do stawiania...

Będzie pite :naughty:

Jak zawsze bedzie pite :cool1:

Opublikowano

no za egzamy chetnie, jeszcze nigdy nie skonczylem zanim sie zaczelo...[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 22:09_________________________________________________

no moze poza jedna impreza u CUBRA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak ktoś chce to w Krakowie do sprzedania jest 90 -tka B2 sedan quattro + silnik, jaki kto chce do włożenia

chłopaki z QS mają

Opublikowano

jak ktoś chce to w Krakowie do sprzedania jest 90 -tka B2 sedan quattro + silnik, jaki kto chce do włożenia

chłopaki z QS mają

ile pieniazka??

Opublikowano

wszystko zależy co chcesz w samochodzie zrobić, jaki silnik, zawieszenie itp

sprzedają "projekt"

Opublikowano

Jak sprzedam moje 19" to je łykam :tongue4:

Jak mnie przelicytujesz, to je łykniesz :naughty: A biorąc pod uwage to, że w portfelu mocny przeciąg - nie będzie to trudne :kox:

Ja tak tylko zalicytowałem, żeby Kercziemu przyfarcić :decayed:

Ja nie muszę licytować :gwizdanie:

Nawet nie pamiętam hasła na allegro musiałbym poszukać :polew:

no to jak nie pamietasz to jak kupisz?! Raczej nie bardzo...

Dzieki TPower :)

No prosze!! Pierwsze godziny licytacji a tu już 1025 PLN!! Obserwujących pewnie ze sto tysięcy :decayed: Oby tak dalej, to za dobrą kasę pójdą :good:

Opublikowano

wszystko zależy co chcesz w samochodzie zrobić, jaki silnik, zawieszenie itp

sprzedają "projekt"

no tak, plan dobry ale nie wiem czy ktoś pójdzie na coś takiego.

Opublikowano

kto stawia na 3800str??

wszystko zależy co chcesz w samochodzie zrobić, jaki silnik, zawieszenie itp

sprzedają "projekt"

no tak, plan dobry ale nie wiem czy ktoś pójdzie na coś takiego.

Już wiemy kto stawia [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 00:24_________________________________________________Karol widzę że info o czujnikach wzbudzilo trend zwyżkowy :naughty:

Opublikowano

wszystko zależy co chcesz w samochodzie zrobić, jaki silnik, zawieszenie itp

sprzedają "projekt"

no tak, plan dobry ale nie wiem czy ktoś pójdzie na coś takiego.

czemu nie ?

Opublikowano

zdradź z ciekawości ile taki zestaw auto + motór

Opublikowano

to ile oni sobie będą życzyć to nie wiem

ale żeby wszystko było dobrze i przemyślanie zrobione to trzeba przygotować przynajmniej 20 tys -> klatka, zawias, może obspawianie budy, kubły, pasy, silnik, dolot, wydech, układ chłodzenia

w mojej audi to seryjna została tylko deska rozdzielcza i buda :decayed:

Opublikowano

ozi już tym razem chyba nie będzie problemu z dołączeniem się do pokoju w GT5 :wink4:

Było mega :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

śmigacie w GT5 po necie ?

Opublikowano

ozi już tym razem chyba nie będzie problemu z dołączeniem się do pokoju w GT5 :wink4:

Było mega :kox: :kox: :kox:

bo ja jestem raczej pc a nie konsola i motam sie troche na tym sprzecie :decayed: ale juz teraz nie bedzie problemu. wypadłem wczoraj bo musiałem jeszcze wyjsc z domu wieczorem nagle i po graniu miałem

[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 10:12_________________________________________________poza tym wy tam tak zadupcacie ze nawet zapachu spalin nie czułem ;([br]Dopisany: 01 Luty 2011, 10:12_________________________________________________ :hi: poza tym

Opublikowano

a można się jakoś do Was dołączyć ;-) ?

Opublikowano

a można się jakoś do Was dołączyć ;-) ?

musisz kupic PS3....dla Corki rzecz jasna... :polew: :polew:

co to sie podzialo Ludzie kupuja dzieciom jedno, dwuletnim PS3 z Fifa albo GT5 w prezencie :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

buahahah :polew: :polew: :polew: :polew:

Był sobie Adam i Ewa. Pewnego dnia Ewa mówi do Adama:

-Adam poruchajmy się.

Adam mówi:

-Rozkraczaj się.

Ewa się rozkracza. Adam patrzy i mówi:

-Ale ty tam nic nie masz!.

sp***dalaj i jak będziesz coś miała to przyjdź.

Ewa idzie przez las i płacze. Mówi:

-skąd ja znajdę c*pę?

Nagle spotyka bociana. Bocian mówi:

-Czemu płaczesz?

-Adam powiedział, że nie mam c*py, więc się ze mną nie będzie ruchał.

A bocian odpowiada:

-To nie ma sprawy ja mam długi dziób to ci wydziobie.

I od tej pory bociany mają czerwone dzioby a dziewczyny c*pę.

Wraca Ewa do Adama i mówi:

-Adam mam już c*pę.

-To się rozkraczaj.

Ewa się rozkracza.

-A co to - mówi Adam - a gdzie włoski.

sp***dalaj i nie pokazuj mi się bez nich.

Ewa idzie przez las i płacze. Spotyka małpę.

-Czemu płaczesz - pyta się małpa.

-Nie mam włosów na c*pie i Adam nie chce się ze mną ruchać!.

-Nie martw się - odpowiada małpa - ja mam trochę włosów to mogę ci trochę oddać.

I od tej pory małpy mają gołe d*py a dziewczyny włosy na c*pie.

Idzie Ewa do Adama i mówi:

- Adam mam już włosy! Możemy się ruchać

- To się rozkraczaj. Adam wsadza jej ale po chwili wyjmuje i mówi

- Ała co ty chcesz żebym ja sobie skórę zerwał?

sp***dalaj i bez śluzu nie przychodź.

Ewa mówi do siebie - gdzie ja znajdę śluz? Idę się utopić.

Przychodzi nad wodę. Już ma skakać kiedy nagle pojawia się śledź.

- Czemu płaczesz? - pyta się śledź.

-Nie mam śluzu i Adam nie chce się ze mną ruchać.

-Ja mam dużo śluzu - mówi śledź - mogę ci trochę pożyczyć.

I od tej pory nie wiadomo czy śledź śmierdzi piz*ą czy piz*a śledziem!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.