Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ile Ci pokazuje na kompie jeśli chodzi o spalanie :kox:

zalezy w jakim cyklu...25L :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli:

i tak chyba nie wpadniesz....

ML od AMG :)

Korniki go już zaatakowały? :naughty:

Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli:

i tak chyba nie wpadniesz....

ML od AMG :)

Korniki go już zaatakowały? :naughty:

jeszcze nie...a powinny??

Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli:

i tak chyba nie wpadniesz....

ML od AMG :)

Korniki go już zaatakowały? :naughty:

Poprawiłem :decayed:

Opublikowano

a skąd to wziołeś ?

AutoSpecjal daje jako zastepcze :naughty: :naughty: :naughty:

jeden właściciel to może dawać :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 00:34_________________________________________________

Siemian upalił sprzęgło sie mu ślizga :gwizdanie:

co to za plotkowanie... :bicz3: :bicz3: :bicz3:

:decayed: :decayed: :decayed:

wielki Brat z wielkim gumowym uchem mie śpi a chwilę temu mi mówił że na sqash-a jedzie

wróciłem :naughty:

Opublikowano

pawel1380 kiedy śmigasz z nami w GT5, już mamy niezłą listę graczy :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183789.0

Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli:

i tak chyba nie wpadniesz....

ML od AMG :)

Korniki go już zaatakowały? :naughty:

jeszcze nie...a powinny??

Obiegowo mówią że smaczny.. :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 00:37_________________________________________________

pawel1380 kiedy śmigasz z nami w GT5, już mamy niezłą listę graczy :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183789.0

Ktoś musi harować,żeby ktoś mógł grać :cool1::wink4:

Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli:

i tak chyba nie wpadniesz....

ML od AMG :)

Korniki go już zaatakowały? :naughty:

jeszcze nie...a powinny??

Obiegowo mówią że smaczny.. :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 00:37_________________________________________________

pawel1380 kiedy śmigasz z nami w GT5, już mamy niezłą listę graczy :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183789.0

Ktoś musi harować,żeby ktoś mógł grać :cool1::wink4:

Ok, jak będziesz mógł to dawaj znaka :wink4:

Opublikowano

a gdzie Ty tak pracujesz nocami ;-) ?

Opublikowano

:siema:

Ameryki autor tego artykułu nie odkrył............... którego rozbitka no to o czym mowa.

tobie się chce tak klepać czy masz sekretarkę ??

jedni klepią sekretarkę a inni gruchę :naughty:

w myszce jest takie kółko jak Ci się nie chce czytać to nim pokręć i po problemie

od gruchy to Ty się od....... :)

Opublikowano

a gdzie Ty tak pracujesz nocami ;-) ?

No jak to gdzie jeździ na nocnej linii GT5 w MPK

od gruchy to Ty się od....... :)

nie no do twojej gruchy to ja nic nie mam :no:

Opublikowano

a gdzie Ty tak pracujesz nocami ;-) ?

Ogr jak to gdzie gangsterka i te sprawy, wchodzisz w to??

Zaraz będziesz miał A5 :naughty::decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 00:53_________________________________________________

a gdzie Ty tak pracujesz nocami ;-) ?

eee Tomek i po co wygadałeś, chciałem go wkręcić :wallbash:

:decayed:

Opublikowano

wchodzę, hehe ;-)

Opublikowano

wchodzę, hehe ;-)

Ok podam Ci nr konta i przelej mi 40 tys zł wpisowego - życie jak Madrycie przed Tobą :naughty:

:decayed:

Opublikowano

wchodzę, hehe ;-)

Ok podam Ci nr konta i przelej mi 40 tys zł wpisowego - życie jak Madrycie przed Tobą :naughty:

:decayed:

ale tam to teraz kryzys jest :>

Opublikowano

a gdzie Ty tak pracujesz nocami ;-) ?

Ogr jak to gdzie gangsterka i te sprawy, wchodzisz w to??

Do tego pewnie jeszcze gwałci, pali i plondruje...

Inaczej w Polsce furacza przecież nie da się dorobic :wink4:

Opublikowano

wchodzę, hehe ;-)

Ok podam Ci nr konta i przelej mi 40 tys zł wpisowego - życie jak Madrycie przed Tobą :naughty:

:decayed:

ale tam to teraz kryzys jest :>

A ty po uja się odzywasz, chciałem zarobić szybko kasę bo kryzys :bicz:

:decayed:

Opublikowano

wchodzę, hehe ;-)

Ok podam Ci nr konta i przelej mi 40 tys zł wpisowego - życie jak Madrycie przed Tobą :naughty:

:decayed:

40 zł to Ci ewentualnie mogę przelać ale muszę mieć to życie w madrycie na papierze hehe ;-)

Opublikowano

a gdzie Ty tak pracujesz nocami ;-) ?

Ogr jak to gdzie gangsterka i te sprawy, wchodzisz w to??

Zaraz będziesz miał A5 :naughty::decayed: :decayed: :decayed:[br]

Ta...i zapomniałeś o sutenerce :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.