Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to akurat akcja klasyk z Siemianem...:)[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:00_________________________________________________

Tomek i dostalem z autospecjala autko zastepcze o ktorym rozmawialismy...teraz szukam znajomych ze stacja benzynowa :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to akurat akcja klasyk z Siemianem...:)[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:00_________________________________________________

Tomek i dostalem autko zastepcze o ktorym rozmawialismy...teraz szukam znajomych ze stacja benzynowa :polew: :polew:

No to proponuje wskoczyć do Biedronki po jakiś karnisterek 15L-itrowy jak się przydaży że trzeba z buta na stację iść

Opublikowano

a to akurat akcja klasyk z Siemianem...:)[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:00_________________________________________________

Tomek i dostalem autko zastepcze o ktorym rozmawialismy...teraz szukam znajomych ze stacja benzynowa :polew: :polew:

No to proponuje wskoczyć do Biedronki po jakiś karnisterek 15L-itrowy jak się przydaży że trzeba z buta na stację iść

niewykluczone ze tak bede musial zrobic :)

Opublikowano

Siemian upalił sprzęgło sie mu ślizga :gwizdanie:

co to za plotkowanie... :bicz3: :bicz3: :bicz3:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie nic, Tomek tylko mowil tylko ze cos Ci sie slizgalo jak lykales cos komus...ale nie wiadomo o co chodzi...

Opublikowano

a to akurat akcja klasyk z Siemianem...:)[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:00_________________________________________________

Tomek i dostalem autko zastepcze o ktorym rozmawialismy...teraz szukam znajomych ze stacja benzynowa :polew: :polew:

No to proponuje wskoczyć do Biedronki po jakiś karnisterek 15L-itrowy jak się przydaży że trzeba z buta na stację iść

niewykluczone ze tak bede musial zrobic :)

Co to masz, pochwal się ino tu :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:34_________________________________________________

nie nic, Tomek tylko mowil tylko ze cos Ci sie slizgalo jak lykales cos komus...ale nie wiadomo o co chodzi...

j**any :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Siemian upalił sprzęgło sie mu ślizga :gwizdanie:

co to za plotkowanie... :bicz3: :bicz3: :bicz3:

:decayed: :decayed: :decayed:

wielki Brat z wielkim gumowym uchem mie śpi a chwilę temu mi mówił że na sqash-a jedzie

Opublikowano

a to akurat akcja klasyk z Siemianem...:)[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:00_________________________________________________

Tomek i dostalem autko zastepcze o ktorym rozmawialismy...teraz szukam znajomych ze stacja benzynowa :polew: :polew:

No to proponuje wskoczyć do Biedronki po jakiś karnisterek 15L-itrowy jak się przydaży że trzeba z buta na stację iść

niewykluczone ze tak bede musial zrobic :)

Co to masz, pochwal się ino tu :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:34_________________________________________________

nie nic, Tomek tylko mowil tylko ze cos Ci sie slizgalo jak lykales cos komus...ale nie wiadomo o co chodzi...

j**any :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pablo co to za gwara niczym z Bielska???

Opublikowano

a to akurat akcja klasyk z Siemianem...:)[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:00_________________________________________________

Tomek i dostalem autko zastepcze o ktorym rozmawialismy...teraz szukam znajomych ze stacja benzynowa :polew: :polew:

No to proponuje wskoczyć do Biedronki po jakiś karnisterek 15L-itrowy jak się przydaży że trzeba z buta na stację iść

niewykluczone ze tak bede musial zrobic :)

Co to masz, pochwal się ino tu :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:34_________________________________________________

nie nic, Tomek tylko mowil tylko ze cos Ci sie slizgalo jak lykales cos komus...ale nie wiadomo o co chodzi...

j**any :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pablo co to za gwara niczym z Bielska???

Sorry że zbliżyłem się do tego poziomu :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew:

Opublikowano

a to akurat akcja klasyk z Siemianem...:)[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:00_________________________________________________

Tomek i dostalem autko zastepcze o ktorym rozmawialismy...teraz szukam znajomych ze stacja benzynowa :polew: :polew:

No to proponuje wskoczyć do Biedronki po jakiś karnisterek 15L-itrowy jak się przydaży że trzeba z buta na stację iść

niewykluczone ze tak bede musial zrobic :)

Co to masz, pochwal się ino tu :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:34_________________________________________________

nie nic, Tomek tylko mowil tylko ze cos Ci sie slizgalo jak lykales cos komus...ale nie wiadomo o co chodzi...

j**any :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pablo co to za gwara niczym z Bielska???

Sorry że zbliżyłem się do tego poziomu :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew:

moze i sie zblizyles...a raczej probowales ale Ci sie nie udalo...natomiast ja do Twojego znizał sie nie bede...nawet jakby mi sie udalo to i tak pokonałbyś mnie doświadczeniem....

Opublikowano
  • Autor

Kercziak to czym teraz jeździsz? :cool1:

Opublikowano

a to akurat akcja klasyk z Siemianem...:)[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:00_________________________________________________

Tomek i dostalem autko zastepcze o ktorym rozmawialismy...teraz szukam znajomych ze stacja benzynowa :polew: :polew:

No to proponuje wskoczyć do Biedronki po jakiś karnisterek 15L-itrowy jak się przydaży że trzeba z buta na stację iść

niewykluczone ze tak bede musial zrobic :)

Co to masz, pochwal się ino tu :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:34_________________________________________________

nie nic, Tomek tylko mowil tylko ze cos Ci sie slizgalo jak lykales cos komus...ale nie wiadomo o co chodzi...

j**any :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pablo co to za gwara niczym z Bielska???

Sorry że zbliżyłem się do tego poziomu :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew:

moze i sie zblizyles...a raczej probowales ale Ci sie nie udalo...natomiast ja do Twojego znizał sie nie bede...nawet jakby mi sie udalo to i tak pokonałbyś mnie doświadczeniem....

Oj, oj KERCZI :gwizdanie:

[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 00:12_________________________________________________

a to akurat akcja klasyk z Siemianem...:)[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:00_________________________________________________

Tomek i dostalem autko zastepcze o ktorym rozmawialismy...teraz szukam znajomych ze stacja benzynowa :polew: :polew:

No to proponuje wskoczyć do Biedronki po jakiś karnisterek 15L-itrowy jak się przydaży że trzeba z buta na stację iść

niewykluczone ze tak bede musial zrobic :)

Co to masz, pochwal się ino tu :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:34_________________________________________________

nie nic, Tomek tylko mowil tylko ze cos Ci sie slizgalo jak lykales cos komus...ale nie wiadomo o co chodzi...

j**any :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pablo co to za gwara niczym z Bielska???

KERCZI nic nie zajarzyłeś chyba :wallbash:

Opublikowano

Kercziak to czym teraz jeździsz? :cool1:

255KW :) z drugiej strony ulicy od AUTOSPECJALA :)

Opublikowano
  • Autor
:mysli: :mysli: :mysli:
Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli:

i tak chyba nie wpadniesz....

ML od AMG :)

Opublikowano
  • Autor

a skąd to wziołeś ?

Opublikowano

To ile Ci pokazuje na kompie jeśli chodzi o spalanie :kox:

Opublikowano

a skąd to wziołeś ?

AutoSpecjal daje jako zastepcze :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tiaaaa a łyżka na to nie możliwe :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.