Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja gala podoba mi sie bardziej...

oczywiście każdy swoją gałę chwali i ma najładniejszą i największą :decayed:

Zmiażdżyło mnie to :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A tak w ogóle :bry::hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:mysli: ale to nie rewelka i jeszcze coś kombinowane ja mam przecież czujnik deszcze

http://allegro.pl/lusterko-wewnetrzne-audi-a6-4f0-i1420996480.html

A3,A4,A6 to te same lustra ja mam w A6 z kompasem od A3

a ta rynienka na kable jest w ASO za kilkanascie złotych

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

Siema :hi:

cze jak tam kanary dajesz rade :naughty:

Opublikowano

Siema :hi:

cze jak tam kanary dajesz rade :naughty:

Tak tak . "Nie wiem jak Pan ale ja to spie***m" :naughty:

Opublikowano

http://allegro.pl/alu-18-zdjete-z-nowej-audi-opony-zima-i-lato-i1439116459.html[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 15:06_________________________________________________i jak ktoś ma kasę :shocked:

http://allegro.pl/oryginalne-felgi-aluminiowe-audi-rs-20-i1439202450.html

Opublikowano

Tomcio, niestety nie mam juz tej opony jak sie okazalo :(

Natomiast maly przewrot w sprawie te FELGI ktore mam pozniej wrzuce foto to 8J[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 16:17_________________________________________________

TUTAJ SA FOTKI FELG:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1439278231

Opublikowano

Tomcio, niestety nie mam juz tej opony jak sie okazalo :(

Natomiast maly przewrot w sprawie te FELGI ktore mam pozniej wrzuce foto to 8J[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 16:17_________________________________________________

TUTAJ SA FOTKI FELG:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1439278231

No to licytacja się rozpoczęła. Jest już pierwsza oferta :decayed:

Opublikowano

Tomcio, niestety nie mam juz tej opony jak sie okazalo :(

Natomiast maly przewrot w sprawie te FELGI ktore mam pozniej wrzuce foto to 8J[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 16:17_________________________________________________

TUTAJ SA FOTKI FELG:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1439278231

No to licytacja się rozpoczęła. Jest już pierwsza oferta :decayed:

Jak sprzedam moje 19" to je łykam :tongue4:

Opublikowano

Jak sprzedam moje 19" to je łykam :tongue4:

Jak mnie przelicytujesz, to je łykniesz :naughty: A biorąc pod uwage to, że w portfelu mocny przeciąg - nie będzie to trudne :kox:

Ja tak tylko zalicytowałem, żeby Kercziemu przyfarcić :decayed:

Opublikowano

Jak sprzedam moje 19" to je łykam :tongue4:

Jak mnie przelicytujesz, to je łykniesz :naughty: A biorąc pod uwage to, że w portfelu mocny przeciąg - nie będzie to trudne :kox:

Ja tak tylko zalicytowałem, żeby Kercziemu przyfarcić :decayed:

Ja nie muszę licytować :gwizdanie:

Nawet nie pamiętam hasła na allegro musiałbym poszukać :polew:

Opublikowano

Jak sprzedam moje 19" to je łykam :tongue4:

Jak mnie przelicytujesz, to je łykniesz :naughty: A biorąc pod uwage to, że w portfelu mocny przeciąg - nie będzie to trudne :kox:

Ja tak tylko zalicytowałem, żeby Kercziemu przyfarcić :decayed:

Ja nie muszę licytować :gwizdanie:

Nawet nie pamiętam hasła na allegro musiałbym poszukać :polew:

no to jak nie pamietasz to jak kupisz?! Raczej nie bardzo...

Dzieki TPower :)

Opublikowano

Jak sprzedam moje 19" to je łykam :tongue4:

Jak mnie przelicytujesz, to je łykniesz :naughty: A biorąc pod uwage to, że w portfelu mocny przeciąg - nie będzie to trudne :kox:

Ja tak tylko zalicytowałem, żeby Kercziemu przyfarcić :decayed:

Ja nie muszę licytować :gwizdanie:

Nawet nie pamiętam hasła na allegro musiałbym poszukać :polew:

no to jak nie pamietasz to jak kupisz?! Raczej nie bardzo...

Dzieki TPower :)

:hi: jak chcesz bardzo to też ci mogę podbić

Opublikowano

pawel1380 jakiego masz nicka na psn bo muszę Cię do listy dopisać :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183789.0

Opublikowano

Fantomas, juz wiesz z ktrorej aukcji jest foto foteli???

http://otomoto.pl/audi-rs4-samochod-krajowy-C14641795.html :P

Pablo chyba w tym tempie kola kupisz za 3000pln :)

Opublikowano

Karol, doszedł mail :?:

Opublikowano

Karol, doszedł mail :?:

Jarku doszedl, jutro ogarne temat....[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 21:45_________________________________________________kto stawia na 3800str??

Opublikowano

Karol, doszedł mail :?:

Jarku doszedl, jutro ogarne temat....

To ogarniaj i działamy :good:

kto stawia na 3800str??

Ty :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.