Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dobra ,podobaja mi się

no to łykaj, po to wkleilem...

nie wiedziałem żę rozważasz taką formę zapłaty...

Ciekawe jak to przeliczasz... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No dobra ,podobaja mi się

no to łykaj, po to wkleilem...

nie wiedziałem żę rozważasz taką formę zapłaty...

Ciekawe jak to przeliczasz... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Ty zawsze musisz wejsc na strone wtedy kiedy nie trzeba... :)

wlasnie nie moge sobie poradzic, probowalem tak rozliczac jak mi ostatnio tlumaczyles ale nie kapuje mimo wszystko...

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

na razie muszę się wstrzymać z zakupem felg parę rzeczy teraz wymieniłem i jeszcze muszę zrobić więc kasa mi nie pozwala na to ,ale chyba me.how mówił że mu się podobają te fele

Opublikowano

ozi już tym razem chyba nie będzie problemu z dołączeniem się do pokoju w GT5 :wink4:

Było mega :kox: :kox: :kox:

Pablo a ktoś z klubu gra w Fife11 ? :cool1:

Tego nie wiem ale wystarczy porównać ich profile na psn i będziesz widział kto gra w fifkę to popykacie :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=95688.0

Opublikowano

Jak A5 to tylko 3 drzwiowa jak dla mnie :cool1:

Opublikowano

Jak dlamnie barkuje paru rzeczy no i jeszcze sportback :thumbdown:

mnie tam niczego nie brakuje no i wlasnie SPORTBACK :))))

najwazniejsze ma, reszte sie doreza :)

Q jest? JEST

CZARNA jest? JEST

SPORTBACK jest? JEST

S-LINE jest? JEST

XENON jest? JEST

KOLOR FIS I MMI jest? JEST

podstawowe rzeczy ktore najgorzej wyrezac sa

cala reszta to tylko kwestia czasu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja do dzisiaj nie rozumiem po co wydali 4 drzwiową A5...

Ładniejsza jest od A4 B8 a nie dużo droższa to wiadomo że każdy by wolał dopłacić i mieć A5tkę tym samym pogarszając sprzedaż A4 B8.

Opublikowano

Ja do dzisiaj nie rozumiem po co wydali 4 drzwiową A5...

Ładniejsza jest od A4 B8 a nie dużo droższa to wiadomo że każdy by wolał dopłacić i mieć A5tkę tym samym pogarszając sprzedaż A4 B8.

I tu się mylisz nie każdy. A5 jest fajna ale nie w sportback, wolałbym b8 w 4 dzwiach

[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:55_________________________________________________

Jak dlamnie barkuje paru rzeczy no i jeszcze sportback :thumbdown:

mnie tam niczego nie brakuje no i wlasnie SPORTBACK :))))

najwazniejsze ma, reszte sie doreza :)

Q jest? JEST

CZARNA jest? JEST

SPORTBACK jest? JEST

S-LINE jest? JEST

XENON jest? JEST

KOLOR FIS I MMI jest? JEST

podstawowe rzeczy ktore najgorzej wyrezac sa

cala reszta to tylko kwestia czasu :kox: :kox: :kox:

alkantary np.

Opublikowano

nie znacie sie...sportback jest kox tak samo jak a7 :kox:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:56_________________________________________________

Ja do dzisiaj nie rozumiem po co wydali 4 drzwiową A5...

Ładniejsza jest od A4 B8 a nie dużo droższa to wiadomo że każdy by wolał dopłacić i mieć A5tkę tym samym pogarszając sprzedaż A4 B8.

I tu się mylisz nie każdy. A5 jest fajna ale nie w sportback, wolałbym b8 w 4 dzwiach[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:55_________________________________________________

Jak dlamnie barkuje paru rzeczy no i jeszcze sportback :thumbdown:

mnie tam niczego nie brakuje no i wlasnie SPORTBACK :))))

najwazniejsze ma, reszte sie doreza :)

Q jest? JEST

CZARNA jest? JEST

SPORTBACK jest? JEST

S-LINE jest? JEST

XENON jest? JEST

KOLOR FIS I MMI jest? JEST

podstawowe rzeczy ktore najgorzej wyrezac sa

cala reszta to tylko kwestia czasu :kox: :kox: :kox:

alkantary np.

3900pln jest na allegro :)

Opublikowano

nie mieszajmy tu a7 :naughty:

Opublikowano

nie mieszajmy tu a7 :naughty:

No właśnie to inna liga :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja do dzisiaj nie rozumiem po co wydali 4 drzwiową A5...

Ładniejsza jest od A4 B8 a nie dużo droższa to wiadomo że każdy by wolał dopłacić i mieć A5tkę tym samym pogarszając sprzedaż A4 B8.

I tu się mylisz nie każdy. A5 jest fajna ale nie w sportback, wolałbym b8 w 4 dzwiach

[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:55_________________________________________________

Jak dlamnie barkuje paru rzeczy no i jeszcze sportback :thumbdown:

mnie tam niczego nie brakuje no i wlasnie SPORTBACK :))))

najwazniejsze ma, reszte sie doreza :)

Q jest? JEST

CZARNA jest? JEST

SPORTBACK jest? JEST

S-LINE jest? JEST

XENON jest? JEST

KOLOR FIS I MMI jest? JEST

podstawowe rzeczy ktore najgorzej wyrezac sa

cala reszta to tylko kwestia czasu :kox: :kox: :kox:

alkantary np.

Widzisz Zieluch a Ja 100 % bardziej wolę pełną skórę i z miłą chęcią bym sie zamienil moim fotelami z kimś na pełną skórę :tongue4:

Opublikowano
Opublikowano

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

:siema:

Ameryki autor tego artykułu nie odkrył............... którego rozbitka no to o czym mowa.

tobie się chce tak klepać czy masz sekretarkę ??

jedni klepią sekretarkę a inni gruchę :naughty:

w myszce jest takie kółko jak Ci się nie chce czytać to nim pokręć i po problemie

Opublikowano

:siema:

Ameryki autor tego artykułu nie odkrył............... którego rozbitka no to o czym mowa.

tobie się chce tak klepać czy masz sekretarkę ??

jedni klepią sekretarkę a inni gruchę :naughty:

w myszce jest takie kółko jak Ci się nie chce czytać to nim pokręć i po problemie

:polew: :polew: :polew: :polew:

Tomek masakrujesz mi czasem system z Twoimi ripostami :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemian upalił sprzęgło sie mu ślizga :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.