Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś korzystał z usług tej firmy http://www.studiopolysku.pl/?? Myślicie, że warto kupić kupon na gruperze ze zniżką z 400 zł na 99?? Zastanawiam się czy nie zakupić tego bo mam uwaloną tapicerkę, a i renowacja lakieru by nie zaszkodziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Zniżka na odnawianie lakieru i mycie wnętrza jeśli kogoś interesuje :)

http://gruper.pl/x.php/1,1917/Studio-Polysku-myjnia-samochodowa-Krakow.html

Dzwoniłem tam i program new shine po zniżce to 1090 zł netto...to chyba wolę sobie kupić cały sprzęt Meguaiersa i samemu pobawić się w weekend...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Zniżka na odnawianie lakieru i mycie wnętrza jeśli kogoś interesuje :)

http://gruper.pl/x.php/1,1917/Studio-Polysku-myjnia-samochodowa-Krakow.html

Dzwoniłem tam i program new shine po zniżce to 1090 zł netto...to chyba wolę sobie kupić cały sprzęt Meguaiersa i samemu pobawić się w weekend...

No to zajebistą promocję zrobili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za 99zeta w promocji pewnie myją auto nabłyszczają opony i wieszają w środku choinkę zapachową :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.16 znajmomy z płońska srebrne TT objerzdzam go moim do 220 :tongue4: Z tego co widze to chłopaki scigają się w modlinie, i zastanawiam się jak oni tam niektórymi furami wjezdzają. :> Swoim bał byś się nie urwać czegoś po drodze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za 99zeta w promocji pewnie myją auto nabłyszczają opony i wieszają w środku choinkę zapachową :>

Nic Ci za 99 zł nie zrobią tylko odejmą 400 od cennika danej usługi.

Przykładowo New Shine kosztuje 1490 netto więc zapłacisz 1090 netto...

I dziwne ze operuja kwotami netto w rozmowie telefonicznej..chyba zeby lepiej brzmiało.

1090 netto to 1340 brutto po promocji.

Sorry za tyle to ja mam maszyne do polerki z super całym zestawem i bedzie mi służyła jakiś czas a nie jednorazowy strzał.

No a przecież pucowanie w lecie w garażu w weekend to sama radocha... :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za 99zeta w promocji pewnie myją auto nabłyszczają opony i wieszają w środku choinkę zapachową :>

Nic Ci za 99 zł nie zrobią tylko odejmą 400 od cennika danej usługi.

Przykładowo New Shine kosztuje 1490 netto więc zapłacisz 1090 netto...

I dziwne ze operuja kwotami netto w rozmowie telefonicznej..chyba zeby lepiej brzmiało.

1090 netto to 1340 brutto po promocji.

Sorry za tyle to ja mam maszyne do polerki z super całym zestawem i bedzie mi służyła jakiś czas a nie jednorazowy strzał.

No a przecież pucowanie w lecie w garażu w weekend to sama radocha... :naughty::tongue4:

Netto podają bo jak nie chcesz kwitu to usługa w cenie netto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh1: :doh1: no jasne :rolleyes:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 17:14_________________________________________________Mam jeszcze szybkie pytanko.Z pewnością ktoś będzie wiedział.

Wczoraj jezdziłem nową A5 którą kupił kumpel.I dziś dał mi książkę serwisową żebym po wlepie sprawdził sobie wyposażenie.

I dochodzimy do sprawy zawieszenia.On podobnie jak ja nie ma S-lina.Ani zewnętrznego ani wewnętrznego(wiadomo że przy wewnętrznym ma się obniżone zawieszenie)

Jemu na wlepie pisze 1BE a u mnie 1BA.

Czyli jak mniemam on ma sportowe zawieszenie z wersji Sline za dopłatą pomimo tego że Slina wewnetrznego nie ma ...czy dobrze kombinuję?Bo jest taka opcja w konfiguratorze za 1450 zł.Czyli jeśli tak jest to ma zawias 10mm niżej tak jak przy seryjnym Slinie wewnetrznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh1: :doh1: no jasne :rolleyes:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 17:14_________________________________________________Mam jeszcze szybkie pytanko.Z pewnością ktoś będzie wiedział.

Wczoraj jezdziłem nową A5 którą kupił kumpel.I dziś dał mi książkę serwisową żebym po wlepie sprawdził sobie wyposażenie.

I dochodzimy do sprawy zawieszenia.On podobnie jak ja nie ma S-lina.Ani zewnętrznego ani wewnętrznego(wiadomo że przy wewnętrznym ma się obniżone zawieszenie)

Jemu na wlepie pisze 1BE a u mnie 1BA.

Czyli jak mniemam on ma sportowe zawieszenie z wersji Sline za dopłatą pomimo tego że Slina wewnetrznego nie ma ...czy dobrze kombinuję?Bo jest taka opcja w konfiguratorze za 1450 zł.Czyli jeśli tak jest to ma zawias 10mm niżej tak jak przy seryjnym Slinie wewnetrznym?

jesli jest tak samo jak w B7 to wychodzi na to ze kupil sobie zawieche s-linowa, Nie musi miec pakietow zeby dokupic sobie sama zaiweche i on bedzie mial -20mm w stosunku do Twojego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy A5 jest -10mm..

a to narobili sportowego zawieszenia :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 18:45_________________________________________________a 1bv w takim razie? Jest w ogole?? TEZ -10MM tylko ze twardsze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy A5 jest -10mm..

a to narobili sportowego zawieszenia :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 18:45_________________________________________________a 1bv w takim razie? Jest w ogole?? TEZ -10MM tylko ze twardsze??

1BV chyba wogóle nie ma w A5.Bo niby co by to miało być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...