Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: ziomy
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: ziomy

:siema: wielkoludzie :decayed:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 14:55_________________________________________________

:polew:

Opublikowano
  • Autor

pewnie był chroniczny zimny łokieć w subarze :naughty:

chyba Ty :kox:

Opublikowano

pewnie był chroniczny zimny łokieć w subarze :naughty:

chyba Ty :kox:

Ja :mysli:

nie mam grypy

nie mam subaru

i mam ciepły łokieć :>

Opublikowano
  • Autor

Ja też mam ciepły :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

za***ista reklama :kox:

Volkswagen Commercial: The Force

A tu śmieszne :decayed:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 15:51_________________________________________________Robot ("Endhiran" TeztigoMix_Part 02) ***Kollywood(Tamil)***[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 16:05_________________________________________________Jebłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pewnie był chroniczny zimny łokieć w subarze :naughty:

Mógł być też ciężki sygnet :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jarko o której dziś wyjeźdzsz? Moze podrzucił bys mi jakąś giere :kox:

Opublikowano

Jarko o której dziś wyjeźdzsz? Moze podrzucił bys mi jakąś giere :kox:

Kup GT5 bo już dużo osób gra od nas :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183789.0

Opublikowano

Jarko o której dziś wyjeźdzsz? Moze podrzucił bys mi jakąś giere :kox:

21.00 dzisiaj bym chciał najpóźniej wyruszyć, mogę podjechać.

BTW Pablo przestań że już spamować :gwizdanie:

Opublikowano

Jarko o której dziś wyjeźdzsz? Moze podrzucił bys mi jakąś giere :kox:

BTW Pablo przestań że już spamować :gwizdanie:

Ty to zawsze musisz się odezwać co do spamu :gwizdanie: :tongue4::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Pablo a może Ty kupisz Sobie FIFĘ ? :naughty: :naughty: :naughty:

Jarko to dzwoń jak coś :kox:

Opublikowano

Pablo a może Ty kupisz Sobie FIFĘ ? :naughty: :naughty: :naughty:

Jarko to dzwoń jak coś :kox:

Hmm kiedyś grałem w Pro Evolutnion i nieźle mi szło a w Fifkę można by było sprawdzić ale musiał bym się trochę nagrać i wprawić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to smiało :naughty:

Opublikowano

:hi: powoli wracam do żywych, powiem Wam ze prokocim to fikcja ze to najlepszy szpital dziecięcy :wallbash:

Córka pojechała z zapaleniem płuc a złapała w szpitalu rota virusa :confused4:

Opublikowano

:hi: powoli wracam do żywych, powiem Wam ze prokocim to fikcja ze to najlepszy szpital dziecięcy :wallbash:

Córka pojechała z zapaleniem płuc a złapała w szpitalu rota virusa :confused4:

Mnie tam życie uratowali... Jak miałem 11 lat :gwizdanie:

Ale, to było dawno... Ostatnio też tam z dzieckiem byłem - porażka :thumbdown:

Opublikowano

:hi: powoli wracam do żywych, powiem Wam ze prokocim to fikcja ze to najlepszy szpital dziecięcy :wallbash:

Córka pojechała z zapaleniem płuc a złapała w szpitalu rota virusa :confused4:

Mnie tam życie uratowali... Jak miałem 11 lat :gwizdanie:

Ale, to było dawno... Ostatnio też tam z dzieckiem byłem - porażka :thumbdown:

A mnie tam uratowali jak miałem 4 lata i jeszcze dawniej to było :decayed:

Opublikowano

Pablo a nie czasem po porodzie Ci życie uratowali :mysli: ,pielegniarka niechcący stanęła na rurce z tlenem ale dali rade [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 21:08_________________________________________________tylko Ci niedotlenienie mózgu zostało :wink4:

Opublikowano

Pablo a nie czasem po porodzie Ci życie uratowali :mysli: ,pieleniarka niechcący stanęła na rurce z tlenem ale dali rade [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 21:08_________________________________________________tylko Ci niedotlenienie mózgu zostało :wink4:

Boseron wszystko było dobrze ze mną nie martw się :wink4:

Jak tak możesz pisać nawet :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.