Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: powoli wracam do żywych, powiem Wam ze prokocim to fikcja ze to najlepszy szpital dziecięcy :wallbash:

Córka pojechała z zapaleniem płuc a złapała w szpitalu rota virusa :confused4:

uuu to niech dużo, dużo pije płynów elektrolitowych. Jak małe dziecko ? Do 2 lat ?

Jak nie będzie chciała dużo pić to wieź do szpitala aby ją nawodnili kroplówką.

Tylko licz się z tym że i Wy się możecie zaraz tym zarazić.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ogr nie śledzisz coś krakowskich, od tygodnia jesteśmy z Nią w szpitalu :gwizdanie:

Opublikowano

od 2 tygodni też jestem tatą to nie miałem kiedy ;=)

Opublikowano

od 2 tygodni też jestem tatą to nie miałem kiedy ;=)

rozgrzeszony :wink4:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Powitać :):hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

Powitać :):hi:

:hi::siema:

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: powoli wracam do żywych, powiem Wam ze prokocim to fikcja ze to najlepszy szpital dziecięcy :wallbash:

Córka pojechała z zapaleniem płuc a złapała w szpitalu rota virusa :confused4:

:hi: po długim czasie

Głęboko współczuje Boserson, ale z dośw wiem że rota wirusa złapać banalnie, to po prostu krąży w powietrzu i jak tylko spadnie odporność wpada i plądruje człowieka. Dużo zdrowia Wam życzę :) sam na L4 jestem ;)

Opublikowano

:hi:

:hi: powoli wracam do żywych, powiem Wam ze prokocim to fikcja ze to najlepszy szpital dziecięcy :wallbash:

Córka pojechała z zapaleniem płuc a złapała w szpitalu rota virusa :confused4:

uuu to niech dużo, dużo pije płynów elektrolitowych. Jak małe dziecko ? Do 2 lat ?

Jak nie będzie chciała dużo pić to wieź do szpitala aby ją nawodnili kroplówką.

Tylko licz się z tym że i Wy się możecie zaraz tym zarazić.

Nie siej paniki szybciej możesz złapać rota pijąc wodę z kranu lub oblizując nieumyty palec a poza tym każdy go z nas ma tylko że nasze przeciw ciała nie dają mu się rozwinąć. Ten wirus przeniosi się drogą pokarmową i 90% dotyczy tylko dzieci bo mają minejszą odporność na takie złośliwe drobnoustroje jelitowe. Starsze dzieci jak i dorośli są raczej na to uodpornieni naturalnie lub po szczepieniu. Boseron twoja już powinna mieć pierwszą dawkę "szczepień" (to jest doustnie) dawaliście ? Rota dzieci najcześciej łapią poprzez wkładanie "brudnych" rączek do buzi (raczkowanie) lub brudny smoczek itp. podobne tematy dlatego w takich miejscach jak szpital to trzeba zwracać uwagę na to co dzidzia pcha do buzi na tyle ile to jest możliwe.

No to Kubica pojeździł :disgust: przy takich złamaniach pewnie z min miesiąc gipsu potem rekowalescencja czyli pewnie początek sezonu będzie zapierda...ał ale na wózku :kwasny:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 12:23_________________________________________________Teraz mówili w RMF-ie że Kubica ma zmiarzdżoną dłoń prawdopodobnie do amputacji :shocked:

Opublikowano

nie ma co panikować. Wiadomo jak media kochają podsycaćtakie tragedie. Trzeba czekać na oficjalne potwierdzone informacje

Opublikowano

co oni pieprzą w tych serwisach że Kubica był przytomny skoro widać na zdjęciach że jest zaintubowany gdyby był przytomny to by dostał maskę z tlenem

Opublikowano

co oni pieprzą w tych serwisach że Kubica był przytomny skoro widać na zdjęciach że jest zaintubowany gdyby był przytomny to by dostał maskę z tlenem

DOkladnie trzeba poczekac na informację i konferencje ze szpitala - bo na pewno taka bedzie. Z tego co widać po aucie i informacji o nogach i rekach - cos czuje ze po F1 bedzie - ku***a BMW zabranialo mu takiego czegos i wiekszosci kierowcow nie moga jezdzic w takim gownie, to on wrazen szuka.

Opublikowano

:hi:

Teraz w TVN 24 była obszerna relacja z Kuzajem odnośnie tego wypadku...

Media mówią że uderzył w ścianę kościoła.

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Kościuszko: "Każdy kierowca wyczynowy ma zakaz uczestniczenia w innych sportach motorowych gdzie występuje ryzyko wypadku, widocznie pozycja Roberta była taka dobra że w kontrakcie miał wynegocjowane inne warunki...."

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.