Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie wiem czy przyjadę bo mnie jeszcze trzyma ta cholerna grypa :wallbash:

Mnie tez trzyma :cool1: ale chociaz na chwile się pojawię

Kusisz :naughty: hehe

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo a jezdziles na innych gierkach??

Bardziej jak na to całe GT5 czekam na NFS SHIFT 2 - już w marcu ma się pojawić :naughty:

Ja chce Carbon bo nie wiem co jeszcze kupić bo podobno najlepszy jest ProStreet.

Kup GT5 i będziesz miał ściganie na wiele miesięcy.

Tak Pablo wiem, ale na PS3 lubię grać w różne gry :wink4:

Zamiast takiego GT5 miałbym ze 3 inne fajne tytułu i zapewne dużo więcej zabawy :cool1:

Opublikowano

Pablo a jezdziles na innych gierkach??

Bardziej jak na to całe GT5 czekam na NFS SHIFT 2 - już w marcu ma się pojawić :naughty:

Ja chce Carbon bo nie wiem co jeszcze kupić bo podobno najlepszy jest ProStreet.

Kup GT5 i będziesz miał ściganie na wiele miesięcy.

Tak Pablo wiem, ale na PS3 lubię grać w różne gry :wink4:

Zamiast takiego GT5 miałbym ze 3 inne fajne tytułu i zapewne dużo więcej zabawy :cool1:

Byłeś w tym sklepie z grami gdzie możesz wymienić grę za jakieś 20-30zł lub też kupić??

Znajdują się przy szpitalu Rydygiera, ul. Stanisława Mikołajczyka, nie pamiętam numeru właśnie, biały budynek przy głównej drodze, na piętro się wchodzi mają wielki wybór tytułów.

Opublikowano

Nie, nie byłem. Kumpel też mi o tym mówił. Ja za gry płacę po 30-40zł więc dla mnie żadna atrakcja wymiana za 20-30zł...

BTW Pablo wybacz że się znowu trzepiam, ale kutva od kiedy to w NH operujemy nazwami ulic :!:

Ten sklep jest na os.Wysokim czy na os.Kalinowym :?::!:

Opublikowano

Nie, nie byłem. Kumpel też mi o tym mówił. Ja za gry płacę po 30-40zł więc dla mnie żadna atrakcja wymiana za 20-30zł...

BTW Pablo wybacz że się znowu trzepiam, ale kutva od kiedy to w NH operujemy nazwami ulic :!:

Ten sklep jest na os.Wysokim czy na os.Kalinowym :?::!:

Jak po 30-40zł to chyba jakieś starocie no chyba że masz takie dojścia do nowych tytułów to możesz dać namiary :naughty:

Sprawdzałem teraz w google bo miałem podaną tylko ulice.

Osiedle Kalinowe :good:

Opublikowano

No jeżeli gry z 2009 i 2010 roku to starocie to tak - kupuję starocie :wink4:

Opublikowano

No jeżeli gry z 2009 i 2010 roku to starocie to tak - kupuję starocie :wink4:

jarek jak masz do załatwienia w takich cenach ori gierki na ps3 to ja jestem zainteresowany :), no chyba ze to piraty to inna sprawa :wink4:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 18:29_________________________________________________ :hi: w ogóle

Opublikowano

No jeżeli gry z 2009 i 2010 roku to starocie to tak - kupuję starocie :wink4:

jarek jak masz do załatwienia w takich cenach ori gierki na ps3 to ja jestem zainteresowany :), no chyba ze to piraty to inna sprawa :wink4:

Piratów nie ma na ps3.

Opublikowano

oczywiscie miałem być na spocie to zawsze coś musi pokrzyżować plany :wallbash:

Opublikowano

No jeżeli gry z 2009 i 2010 roku to starocie to tak - kupuję starocie :wink4:

jarek jak masz do załatwienia w takich cenach ori gierki na ps3 to ja jestem zainteresowany :), no chyba ze to piraty to inna sprawa :wink4:

allegro i polowoanko na okazje :naughty:

Mam upatrzone naście pozycji i tak co jakiś czas sprawdzam, aż w końcu coś się udaje kupić :wink4:

Opublikowano

Dzieki za spota :)))

Opublikowano

Również dziękuję :hi:

Opublikowano

Również dziękuję :hi:

Jak było, piździło wiatrem na spocie :?: :decayed: :decayed: :decayed:

Mnie jeszcze trzyma i muszę się kurować :disgust:

Opublikowano
:siema: wszystkim z wieczora
Opublikowano

Dzięki Panowie za spota. :)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za spocika :good: dzis przynajmniej troszke smiania było :polew:

Opublikowano

:hi: witam po feriach :) ale mi się udała piękna słoneczna pogoda :kox:

działo się tu coś :mysli:

Opublikowano

Powitał :hi:

Opublikowano
:hi: Pytki Krakowskie :)
Opublikowano

:hi:

A co taki spokój dzisiaj :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.