Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Teraz w TVN 24 była obszerna relacja z Kuzajem odnośnie tego wypadku...

Media mówią że uderzył w ścianę kościoła.

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

A ja słyszałem w Radiu Mariana że to kościół uderzył w niego :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Teraz w TVN 24 była obszerna relacja z Kuzajem odnośnie tego wypadku...

Media mówią że uderzył w ścianę kościoła.

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

A ja słyszałem w Radiu Mariana że to kościół uderzył w niego :mysli:

:polew:

Opublikowano

:hi:

Teraz w TVN 24 była obszerna relacja z Kuzajem odnośnie tego wypadku...

Media mówią że uderzył w ścianę kościoła.

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Kościuszko: "Każdy kierowca wyczynowy ma zakaz uczestniczenia w innych sportach motorowych gdzie występuje ryzyko wypadku, widocznie pozycja Roberta była taka dobra że w kontrakcie miał wynegocjowane inne warunki...."

;( f*ck

Opublikowano

Siema,szkoda Roberta ale takie juz jest sport motorowy :confused4:

Opublikowano

To wina Putina - na BANK. Za to że Smoleńsk się tyle ciągnie to postanowil Vitalija wypromować

Opublikowano

Siema,szkoda Roberta ale takie juz jest sport motorowy :confused4:

tak ale co innego jak się ma pozycję i się o nią dba a co innego jak się szuka guza w jakiś popierdółkach w/g. mnie nie bezmyślna decyzja na starty w czymś takim i nie dziwię się że inne team-y tego zabranią bo w F1 raczej ciężko pójść na czołowe z kościołem

To wina Putina - na BANK. Za to że Smoleńsk się tyle ciągnie to postanowil Vitalija wypromować

też tak myślę Macierewicz na pewno zaraz powoła jakąś komisję

Opublikowano

13.50 - rzecznik szpitala dementuje informację o możliwej amputacji dłoni Kubicy Wszystkie informacje poznamy o godzinie 14.00, wtedy ma zostać podany oficjalny komunikat medyczny

Opublikowano

Siema,szkoda Roberta ale takie juz jest sport motorowy :confused4:

tak ale co innego jak się ma pozycję i się o nią dba a co innego jak się szuka guza w jakiś popierdółkach w/g. mnie nie bezmyślna decyzja na starty w czymś takim i nie dziwię się że inne team-y tego zabranią bo w F1 raczej ciężko pójść na czołowe z kościołem

To wina Putina - na BANK. Za to że Smoleńsk się tyle ciągnie to postanowil Vitalija wypromować

też tak myślę Macierewicz na pewno zaraz powoła jakąś komisję

Dziwie mu sie bo jakby to byl rajd Dakar - a Kajetan mówi że to 2go ligowa impreza. Co za idiota.

Opublikowano

Dokładnie.... przed rozpoczęciem sezonu F1 wybrał się na rajd.. chore :confused4:

Opublikowano

Chłopak chce się ścigać, więc robi to co lubi ;-)

Opublikowano

Andrzej Borowczyk: "Kubica nie wystartuje w 1 wyścigu który odbędzie się w marcu, ale wszyscy pamiętamy koszmarny wypadek Kubicy w Kanadzie i 2 tygodnie później wystartował w wyścigu, miejmy nadzieję że i tym razem szybko dojdzie do siebie"[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 13:57_________________________________________________Najnowsze info: Kubicy najprawdopodobniej grozi utrata ręki...

Zaraz będzie konferencja w tv.

Opublikowano

Pablo :gwizdanie:

13.50 - rzecznik szpitala dementuje informację o możliwej amputacji dłoni Kubicy Wszystkie informacje poznamy o godzinie 14.00, wtedy ma zostać podany oficjalny komunikat medyczny

Opublikowano

Pablo, tyle czasu na forum...

Naucz się w końcu linkować konkretne posty a nie całe tematy :rolleyes:

BTW Kerczi podjedź po kalendarz jak możesz bo jednak na spota się nie wyrobię - muszę 20 paczek na jutro przygotować :disgust:

Opublikowano

No właśnie to samo miałem pisać. Usiądź na tyłku Pablo i nie pisz głupot. Albo idź potrenuj w GT5 bo może będą szukać kierowcy. Poczekaj na info oficjalne od lekrzy, bo to nie jest Smoleńsk aby tak szybko wierzyć w informacje.

Opublikowano

No właśnie to samo miałem pisać. Usiądź na tyłku Pablo i nie pisz głupot. Albo idź potrenuj w GT5 bo może będą szukać kierowcy. Poczekaj na info oficjalne od lekrzy, bo to nie jest Smoleńsk aby tak szybko wierzyć w informacje.

:good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Ale wy pierd**cie głupoty, dałem linka do tematu gdzie wszyscy o tym piszą i od danej strony gdzie zaczęli pisać żebyście poczytali a wy tu wyjeżdżacie z takim tekstem, i nie będę linkował danych postów!

Przemian jak masz takie głupoty pisać co wyżej to lepiej zamilcz.

Opublikowano

Pablo jak narazie to ty tu piszesz największe głupoty... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Poszukiwacz sensacji się kurrwa znalazł... Będzie ploty na forum siał...

Opublikowano
  • Autor

a Ja się zjawie na spocie dzisiaj , to Jarko daj Kercziemu płytki dla mnie :hi:

ps. Pablo a jakie głupoty napisał Przemian ? bo nic nie widzę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.