Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ma ktoś u nas ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo Ty jestes taki zaganiacz klubowy :polew:

Właśnie wszystkich na forum zaganiam do ścigania się on-line w GT5 :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183789.0

jarko, Cuber kupujcie GT5 :naughty:

Opublikowano

a ma ktoś u nas ?

Tak ja mam wożę w schowku :decayed:

Opublikowano

a ma ktoś u nas ?

Tak ja mam wożę w schowku :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ma ktoś u nas ?

Tak ja mam wożę w schowku :decayed:

ty a może felgi kupisz :naughty: tajniaku :polew:

ja mam w schowku barek i podnośnik kolumnowy

Opublikowano

a ma ktoś u nas ?

Tak ja mam wożę w schowku :decayed:

ty a może felgi kupisz :naughty: tajniaku :polew:

ja mam w schowku barek i podnośnik kolumnowy

Myślałem że jeszcze przyrządy do tortur stomatologi :decayed:

Opublikowano

a ma ktoś u nas ?

Tak ja mam wożę w schowku :decayed:

ty a może felgi kupisz :naughty: tajniaku :polew:

czemu nie pierwsze przymiarki są :tongue4:

Opublikowano

Transitpower a Ciebie czemu nie było, dyskutowaliśmy z jarko i Ozim o Twojej B5, ty masz ramki klubowe :mysli:

Bardzo miałem ochotę przyjechać, ale do piątku jestem na L4 ;( Ramek jeszcze nie mam. Chciałem sobie po pierwszej wypłacie kupić, ale z tego co się dowiedziałem nie przysługuje mi wynagrodzenie za to zwolnienie, bo nie przepracowałem pełnego miesiąca. Tak więc mam tylko nieobecność usprawiedliwioną ale kasy nie będzie :wallbash: :wallbash: :wallbash: W tej sytuacji nie dość że nie będzie ramek, to jeszcze wyjazd do Białki pójdzie się pier...lić ;( ;( ;(

A co mwiliście o mojej B5?? :mysli: :mysli: Mam nadzieje że nic złego :decayed: :decayed:

Opublikowano

Transitpower a Ciebie czemu nie było, dyskutowaliśmy z jarko i Ozim o Twojej B5, ty masz ramki klubowe :mysli:

Bardzo miałem ochotę przyjechać, ale do piątku jestem na L4 ;( Ramek jeszcze nie mam. Chciałem sobie po pierwszej wypłacie kupić, ale z tego co się dowiedziałem nie przysługuje mi wynagrodzenie za to zwolnienie, bo nie przepracowałem pełnego miesiąca. Tak więc mam tylko nieobecność usprawiedliwioną ale kasy nie będzie :wallbash: :wallbash: :wallbash: W tej sytuacji nie dość że nie będzie ramek, to jeszcze wyjazd do Białki pójdzie się pier...lić ;( ;( ;(

A co mwiliście o mojej B5?? :mysli: :mysli: Mam nadzieje że nic złego :decayed: :decayed:

Bukowiny..

Same dobre rzeczy :wink4::decayed:

Opublikowano

:siema:

Kerczi SMYCZE :!:

Bo mi się samsunga nie chce uruchamiać to tu pisze :decayed:

I jak coś to daj jakiegoś mail'a to Ci projekta podeślę...

Opublikowano

:siema:

Kerczi SMYCZE :!:

Bo mi się samsunga nie chce uruchamiać to tu pisze :decayed:

I jak coś to daj jakiegoś mail'a to Ci projekta podeślę...

[email protected]

Tomek EOS ma czujniki a co? chcesz cos sprawdzic???

Pany bo sa chetni juz na felgi wiec jak cos to spieszyc sie bo wole w Krk zostawic, mniej pier****** z przesylka wiec Ci co mysla niech mysla szybciej... :)[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 08:51_________________________________________________Cuber http://allegro.pl/audi-a4-b8-3-0-tdi-quatro-09r-subwoofer-i1434519057.html

Opublikowano

Tomek, w trasce nie cisnelem na maxa bo nawet nie bylo po co....na trojce mielilem przy tej sliskiej nawierzchni, nie mam ani kropli szans wowczas... Q rzadzi....

MODEL KOX ale sadze ze to hand made...

hand made i gośćje sprzedaje

Opublikowano
:hi::wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Karol o czymś takim mówiłem

http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-seat-exeo-okzaja-i1425992585.html

chciałem sprawdzić te moje czujniki bo może bym je sobie zostawił ale najpierw zanim wywale 300zł na sterwonik i antene to wolałbym wiedzieć że z nimi jest wszystko ok ale musiałbym mieć każdy na feldze z oponą i ciśnieniem bo tak chyba bez powietrza to przechodzą w tzw. stan uśpienia żeby bateria się nie czerpała bez potrzeby

Opublikowano

Tomek, w trasce nie cisnelem na maxa bo nawet nie bylo po co....na trojce mielilem przy tej sliskiej nawierzchni, nie mam ani kropli szans wowczas... Q rzadzi....

MODEL KOX ale sadze ze to hand made...

hand made i gośćje sprzedaje

gdzie???????????[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 10:47_________________________________________________

:bry:

Karol o czymś takim mówiłem

http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-seat-exeo-okzaja-i1425992585.html

chciałem sprawdzić te moje czujniki bo może bym je sobie zostawił ale najpierw zanim wywale 300zł na sterwonik i antene to wolałbym wiedzieć że z nimi jest wszystko ok ale musiałbym mieć każdy na feldze z oponą i ciśnieniem bo tak chyba bez powietrza to przechodzą w tzw. stan uśpienia żeby bateria się nie czerpała bez potrzeby

Jade na wawozowa...to dam Ci znac co z opona....

czujniki tak czy inaczej zostaw i najwyzej sprzedasz osobno...

moja gala podoba mi sie bardziej...[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 10:49_________________________________________________

Tomek chlop ma w KRK b7 w S-line na czesci....

http://allegro.pl/audi-a4-b7-s-line-2-0tdi-fotele-kanapa-tapicerki-i1416210710.html

Opublikowano

Jade na wawozowa...to dam Ci znac co z opona....

Ok to daj znać jakie masz

moja gala podoba mi sie bardziej...

oczywiście każdy swoją gałę chwali i ma najładniejszą i największą :decayed:

tak widziałem to już kiedyś gość je ma chyba od miesiąca ale w tej cenie moge miec z kompletną górą tylko trzeba po to kawałek podjechać

Karol jaki ty masz kod swojego lakieru (bo masz zwykły nie metalik z tego co pamiętam)

Opublikowano
  • Autor

:siema::hi:

Opublikowano

Jade na wawozowa...to dam Ci znac co z opona....

Ok to daj znać jakie masz

moja gala podoba mi sie bardziej...

oczywiście każdy swoją gałę chwali i ma najładniejszą i największą :decayed:

tak widziałem to już kiedyś gość je ma chyba od miesiąca ale w tej cenie moge miec z kompletną górą tylko trzeba po to kawałek podjechać

Karol jaki ty masz kod swojego lakieru (bo masz zwykły nie metalik z tego co pamiętam)

KODU nie pamietam, generalnie ACRYL[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 12:23_________________________________________________TOMEK LAP SZYBKO

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183895.0

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.