Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Panowie widzieliście może gdzieś w sprzedaży nakładki na śruby tablicy r. ? O takie: http://www.forch.pl/product.aspx?p=55dcafa9-0d21-4c95-b2e0-5b85435e486c&g=d08682cc-2cdf-457e-ae29-1e45921a70ca&js=1

Nigdzie tego dziadostwa nie mogę znaleźć...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sklep z akcesoriami meblowymi np. os. Zielone 16 są różne kolory groszowe sprawy

Opublikowano
:bry: kapelusze :naughty:
Opublikowano

To polerowanie nie takie hop siup :wallbash:

a jaki wosk ? i gdize Ty to robisz w ta pogode :naughty: :naughty: , chyba ze chcesz zobaczyc jak wosk przyjmuje krople deszczu i czy dobrze je skrapla :tongue4:

Opublikowano

Jaki wosk.. testowałem na starej masce w garazu pasty polerskie i pady..z DA.

I powiadam nie takie hop siup...mysle ze łatwiej by mi było gdyby mi to ktoś pokazał i eliminował błędy.

Opublikowano

Generalenie to trzeba zacząć od tego że musisz włożyć wtyczkę polerki do kontaktu :wstydliwy:

Opublikowano

Jaki wosk.. testowałem na starej masce w garazu pasty polerskie i pady..z DA.

I powiadam nie takie hop siup...mysle ze łatwiej by mi było gdyby mi to ktoś pokazał i eliminował błędy.

To kup dobra flaszke, umow sie z zieluchem i do roboty :decayed: :decayed:

siemanko :hi:

Opublikowano

Generalenie to trzeba zacząć od tego że musisz włożyć wtyczkę polerki do kontaktu :wstydliwy:

:thankyou2:

:ssij:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

generalnie ssanie wtyczki nic nie daje a ssania gniazdka też nie polecam jeśli masz problem z włożeniem to możesz spróbować pokręić pad ręką :naughty:

Opublikowano

Panowie jakis namiar na budzetowy akumulator 55Ah bo mi padł w Opelku..ma ktos?bo sa na allegro nawet po 129zł ale się boję takie coś założyc :decayed:

Opublikowano

Panowie jakis namiar na budzetowy akumulator 55Ah bo mi padł w Opelku..ma ktos?bo sa na allegro nawet po 129zł ale się boję takie coś założyc :decayed:

W Wandzie mają tanie i dobre.

Opublikowano

Panowie jakis namiar na budzetowy akumulator 55Ah bo mi padł w Opelku..ma ktos?bo sa na allegro nawet po 129zł ale się boję takie coś założyc :decayed:

W Wandzie mają tanie i dobre.

Pablo gdzie ja bede do Huty po akumulator jechał...

Internet i niech przyślą..korki, czas stracony.. bez sensu..

Opublikowano

znowu mam potwierdzenie na to, że niektóre te oferty na grouponie to ściema

bo normalna cena za odgrzybianie chemiczne u mojego taty w warsztacie to właśnie 40 zł

ultradźwiękami 80 zł

no ale cóż, reklama dźwignią handlu :wink4:

Opublikowano

Pomijajac fakt ze podobno jak przychodzisz z tym grouponem to jestes na ogół kijowo obsłuzony..

Pewnie nie regula ale..

Opublikowano

Pomijajac fakt ze podobno jak przychodzisz z tym grouponem to jestes na ogół kijowo obsłuzony..

Sorrry, ale takie trochę raczej pierdolenie.

Korzystałem nie raz i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Nie rozumiem też po co ktoś miałby mnie z tego powodu gorzej obsługiwać skoro sam się do tego zgłosił.

znowu mam potwierdzenie na to, że niektóre te oferty na grouponie to ściema

bo normalna cena za odgrzybianie chemiczne u mojego taty w warsztacie to właśnie 40 zł

ultradźwiękami 80 zł

no ale cóż, reklama dźwignią handlu :wink4:

A ja sie szarpnąłem i kupiłem tą ofertę.

Rok temu w swifcie płaciłem na pewno więcej jak 40zł i to mnie skusiło :)

No i fakt że blisko :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.