Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dzieki...

:good:

Opublikowano

Natrafiłem na śmieszny fragment na Krakowskich, znów się uśmiałem :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.26850

A jakże inaczej się tamte strony czyta :rolleyes:

Pablo a umiesz k.... wysyłac bezposredni link do danego postu ? :wallbash:

Już mu kiedyś tłumaczyłem - potrafi :good:

kumpel z osiedla podjedzie bo kupił A4 właśnie to oblookamy co tym razem będzie.

To ten sam co tu z całym forum mu auto kupowałeś :?: :decayed:

Opublikowano

:hi: z rańca

moja głowa :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

......pójde boso....pójde boso.... :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: witam
Opublikowano

BTW a4 b8 mojego kumpla zostalo przywrocone do jako takiego porzadku ... :wink4:

Dziwna sprawa ze CS sie wypiol i generalnie przygrali w ... :gwizdanie: , czego sie wsumie spodziewalem po telefonie do nich kiedys...

Opublikowano

BTW a4 b8 mojego kumpla zostalo przywrocone do jako takiego porzadku ... :wink4:

Dziwna sprawa ze CS sie wypiol i generalnie przygrali w ... :gwizdanie: , czego sie wsumie spodziewalem po telefonie do nich kiedys...

Co zostalo naprawione/wymienione i jaki mniej wiecej koszt?

Opublikowano

Usunieto DPF , i wymieniono chlodnice spalin przed EGR- choc moim zdaniem niepotrzebnie - ale ja sie nie znam .

Koszty jakies nieastronomiczne w 4k sie chyba zmiescily , tyle ze auto nie ma DPF ani kata...

A przywrocono serie i zrobiono moda na serii... tak jak obstawialem 3 miesiace temu auto mialo program DPF byl od wersji 170 konnej zalony (nie zgadzaly nam sie numery :wink4: ) .Program byl tragiczny podobno , ale ten obecny nie jest za fajny (moment bardzo spada w dol). Serii nie trzymal ,wiec moze to spowodowalo takie nierownomierne trzymanie momentu.

Opublikowano

Usunieto DPF , i wymieniono chlodnice spalin przed EGR- choc moim zdaniem niepotrzebnie - ale ja sie nie znam .

Koszty jakies nieastronomiczne w 4k sie chyba zmiescily , tyle ze auto nie ma DPF ani kata...

A przywrocono serie i zrobiono moda na serii... tak jak obstawialem 3 miesiace temu auto mialo program DPF byl od wersji 170 konnej zalony (nie zgadzaly nam sie numery :wink4: ) .Program byl tragiczny podobno , ale ten obecny nie jest za fajny (moment bardzo spada w dol). Serii nie trzymal ,wiec moze to spowodowalo takie nierownomierne trzymanie momentu.

:shocked:

A kto robił obecny program?

I gdzie wycinał DPF?

Ciekawe ze ktos zakładał zły filtr kiedys :mysli:

Opublikowano

no mnie tez to ciekawi . Robil to u goscia (Lukasz chyba mu na imie) ktory ma warsztat przy skrzyzowaniu Soltysowskiej - Na Zaleczu - Niepokalanej Marii Panny . Tam jest myjka dla autobusow tez.

Potem najwyzej go dopytam .

Auto dymilo na bialo i obroty skakaly na 1100 , byly podejrzenia ze moze turbo ze moze uszczelka ale oczywiscie chodzilo o dopalanie sie DPF-a ktorego juz tam nie bylo , poprostu zeby go wypalic komp podaje dodatkowa dawke paliwa w trakcie a nie zwieksza obecna stad takie objawy. Teraz juz nic nie kopci , nawet bez dpfa jest stosunkowo czysto z tylu . Czasem pusci lekkiego baka ale jest lepiej niz bylo z zalozonym DPFem .

Nie wiem kto i poco zakladal wiekszy DPF ale ... w histori serwisowej ma cos takiego jak regeneracja DPFu . Mozliwe ze wlasnie wtedy ktos zalozyl cos innego. Szkoda ze nie sprawdzono od kiedy auto jezdzilo na programie . (date macenia mozna bylo zczytac)

Generalnie ... stwierdzam ze DPF to gowno :confused4: i kazdego predzej czy pozniej czeka jakas zabawa ztym ustrojstwem. Jak BMW wprowadzi na dobre 2.0TwinScroll to nastepny motor bedzie w benzynie :wink4:

Opublikowano

Jak już pisałem w moim watku, wczoraj wystartowało koło mnie nowe białe A6 3.0TFSI..

Powiem wam że idzie to nieźle...

Myślę że musiałbym się strasznie napocić i szybko wachlować biegami żeby nie odpaść...

BTW dziś go znowu widziałem :naughty:...rej na czerwonych blachach..

Tylko kółka ma jakieś małe i nie wygląda... :tongue4:

Opublikowano

a czym Ty chcesz machac jak Ty masz automat i to w dodatku w Kalwarii :))

pojdziesz Bossoo... :)))

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

To ten sam co tu z całym forum mu auto kupowałeś :?: :decayed:

Nie, tamten kupił czarną Renówkę, kiedyś zdawałem obszerną relację u nas to mogłeś poczytać, nie chce mi się tego szukać :decayed:

A ten to bym DrDres :kox::polew: Ale muszę przyznać że w końcu kupił ładnego avancika 2.8q 193KM bo tamtym zielonym co był kiedyś u nas na spocie to miał stłuczkę, ktoś w niego wjechał i sprzedał za 4500zł :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.